Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTO GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: MOTO GP

    [quote author=L. Lawliet link=topic=1368.msg120627#msg120627 date=1269980365]
    Jesi ti procitao ovu genijalnost, Stoner ima vise pobjeda nego Valentino u 800cc, yep a opeth nekako Valentino ima vise titula zashto? A da Valentino je tolerantan na sve i na laktozu, i na udarce i na kretenizam, lose motore, lose gume itd itd
    [/quote]

    Ma to je najveći izgovor koji koriste svi stonerovi fanovi, kako je on najbolji, najuspešniji, najdominantniji vozač na 800 mašini, kao ima više pobeda od Rosija iz manje startova. Tako samo lažu sebe i žive u zabludi *%@(D!RY- jer titule su ono što se broji prvo, pa onda pobede &+I}\ a videćemo šta će imati da kažu za predstojeću sezonu, kad Rosi sve to okrene u svoju korist. Pitam se koji će izgovor tad da izmisle (%fsd%&j

    Ja nekako imam osećaj da će u ovoj sezoni Rosi biti najopušteniji do sada, sve je već dokazao, uzeo 2 za redom, i apsolutno nikakav pritisak nije nad njim. To mi miriše na dobru staru dominaciju Čika Doktora, jer u prethodne 2 sezone, ipak nije bio ovoliko srećan, sa ovolikim samopouzdanjem u paket ispod sebe - sada se čini kao da puca od snage @R&}* (jedina, jedina stvar koje se iskreno plašim je to glupo pravilo i 6 motora - samo da oni odrade svoj zadatak po planu) S druge strane, na Lorencu i Stoneru je veliki pritisak - na prvom da konačno dođe do svoje prve titule i tako opravda svoju reputaciju; na drugom da povrati titulu i dokaže kako 2007 nije slučajna - da li će u tome uspeti - videćemo...
    The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
    As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
    From that stage there is no progress.

    Comment


    • Odg: MOTO GP

      [quote author=Sale 46 link=topic=1368.msg120747#msg120747 date=1270043699]
      [quote author=L. Lawliet link=topic=1368.msg120627#msg120627 date=1269980365]
      Jesi ti procitao ovu genijalnost, Stoner ima vise pobjeda nego Valentino u 800cc, yep a opeth nekako Valentino ima vise titula zashto? A da Valentino je tolerantan na sve i na laktozu, i na udarce i na kretenizam, lose motore, lose gume itd itd
      [/quote]

      Ma to je najveći izgovor koji koriste svi stonerovi fanovi, kako je on najbolji, najuspešniji, najdominantniji vozač na 800 mašini, kao ima više pobeda od Rosija iz manje startova. Tako samo lažu sebe i žive u zabludi *%@(D!RY- jer titule su ono što se broji prvo, pa onda pobede &+I}\ a videćemo šta će imati da kažu za predstojeću sezonu, kad Rosi sve to okrene u svoju korist. Pitam se koji će izgovor tad da izmisle (%fsd%&j

      Ja nekako imam osećaj da će u ovoj sezoni Rosi biti najopušteniji do sada, sve je već dokazao, uzeo 2 za redom, i apsolutno nikakav pritisak nije nad njim. To mi miriše na dobru staru dominaciju Čika Doktora, jer u prethodne 2 sezone, ipak nije bio ovoliko srećan, sa ovolikim samopouzdanjem u paket ispod sebe - sada se čini kao da puca od snage @R&}* (jedina, jedina stvar koje se iskreno plašim je to glupo pravilo i 6 motora - samo da oni odrade svoj zadatak po planu) S druge strane, na Lorencu i Stoneru je veliki pritisak - na prvom da konačno dođe do svoje prve titule i tako opravda svoju reputaciju; na drugom da povrati titulu i dokaže kako 2007 nije slučajna - da li će u tome uspeti - videćemo...
      [/quote]

      E Sale, svaka ti dala ... %QWT&W @(*6sd$% Znači, čini mi se da si ubo poentu cele priče...
      Nego, stoji činjenica da Stoner trenutno ima više pobeda u eri od 800 cc od Rosija, ali to dokazuje šta ? NIŠTA !
      I ne znam zašto Stonerovi fanovi već stavljaju kao pandan Rosijevom GOAT nadimku Stonerov FOAT nadimak (fastest of all time), kada se zna da je Pedrobot prošle sezone oborio rekord brzine u Moto GP-ju u svim kategorijama ikad ...
      Šta to dokazuje ? Opet NIŠTA !!!


      Comment


      • Odg: MOTO GP

        [quote author=N_Trooper link=topic=1368.msg120753#msg120753 date=1270045670]
        E Sale, svaka ti dala ... %QWT&W @(*6sd$% Znači, čini mi se da si ubo poentu cele priče...
        Nego, stoji činjenica da Stoner trenutno ima više pobeda u eri od 800 cc od Rosija, ali to dokazuje šta ? NIŠTA !
        I ne znam zašto Stonerovi fanovi već stavljaju kao pandan Rosijevom GOAT nadimku Stonerov FOAT nadimak (fastest of all time), kada se zna da je Pedrobot prošle sezone oborio rekord brzine u Moto GP-ju u svim kategorijama ikad ...
        Šta to dokazuje ? Opet NIŠTA !!!
        [/quote]

        Jes to je fora kod stonerovih fanova, hvataju se za slamku, i to (broj pobeda u 800) im je jedino za šta mogu da se uhvate, u svemu ostalom nemaju šanse: harizma, ličnost, inteligencija, sposobnost za humor, show itd (ovo sve van trkanja) njihovog fana se nikako, nikako ne može porediti sa Rosijem, čak nisu na istom nivou posmatranja. I onda im je najlakše da to potisnu i zaborave, da non-stop ističu u prvi plan ovo drugo (pobede) - ali sve je to DŽABA, jer Stoner nema ključnu osobinu koju Rosi itekako poseduje: ISKRENOST &+I}\
        The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
        As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
        From that stage there is no progress.

        Comment


        • Odg: MOTO GP

          http://www.motorcyclenews.com/MCN/sp.../?R=EPI-123107

          Da li jos neko, to isto vidi? (%fsd%&j


          http://www.abc.net.au/news/stories/2...01/2862884.htm


          Stiglo pre 20min.

          Comment


          • Odg: MOTO GP

            Zasto dva linka,a ista vijest &Q45q@%

            Comment


            • Odg: MOTO GP

              Da bi me ti to pitao. Ali znala sam, pa sam zato i stavila i drugi link.
              Salim se, druga vest mi je stigla iz drugog izvora, mnogo kasnije nego prva.Mislim da je interesantan komentar----novo lice Ctonera.

              Comment


              • Odg: MOTO GP

                [quote author=ferrari1 link=topic=1368.msg120817#msg120817 date=1270110939]
                Zasto dva linka,a ista vijest &Q45q@%
                [/quote][quote author=vesna8.11 link=topic=1368.msg120818#msg120818 date=1270111587]
                Da bi me ti to pitao. Ali znala sam, pa sam zato i stavila i drugi link.
                Salim se, druga vest mi je stigla iz drugog izvora, mnogo kasnije nego prva.Mislim da je interesantan komentar----novo lice Ctonera.
                [/quote]

                Svejedno, prebacio sam već sve na jedan post... @(*6sd$% %QWT&W
                By the way, Ctoner ? $%&5@$A


                Comment


                • Odg: MOTO GP

                  A sto ste se vas dvojica navrzli na mene, pa ni malo ne popustate?
                  Mogli bi malo da povedete racuna o tome da sam ja jedna, a vas je dvojica, sto je mnogo, mnogo je! //h*svb

                  Comment


                  • Odg: MOTO GP

                    [quote author=vesna8.11 link=topic=1368.msg120821#msg120821 date=1270112893]
                    A sto ste se vas dvojica navrzli na mene, pa ni malo ne popustate?
                    Mogli bi malo da povedete racuna o tome da sam ja jedna, a vas je dvojica, sto je mnogo, mnogo je! //h*svb
                    [/quote]

                    Ne znam šta ovo može da znači ? Ferarri ? @(*6sd$% h5g6k8
                    $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/ $%&5/


                    Comment


                    • Odg: MOTO GP

                      Za Vesnu,trenutno jedino rjesenje h5g6k8

                      Comment


                      • Odg: MOTO GP

                        E, bas ti hvala, jer sam taman mislila da postavim link u kome se govori kako napreduju radovi na Silverstounu----a ima i fotki----z e c i c a. *T_*@SR &*#GI(]

                        Posto me je zabolela glava od ove motke, ne mogu da ga postavim. $*(5f

                        Comment


                        • Odg: MOTO GP

                          Video: Schwantz On Ben Spies, MotoGP, And The Difference Tires Make
                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R6x2O2JF4cA&feature=player_embedded [/youtube]

                          Comment


                          • Odg: MOTO GP

                            Kakav je on šmeker od čoveka... Ljudina do koske ... Najbolje mu je ovo o varijanti da se Spies posle par sezona vrati u Suzuki +*@WT*48* ... Znači, legenda Suzukija, ne ostavlja svoj tim, zauvek veran !!!
                            Ups, u stvari, mislim da možda priča gluposti, znate... pa nije džabe FOAT izgubio svoje poštovanje prema ovom čoveku ... jer sigurno je on u pravu, ne može biti drugačije *%@(D!RY-


                            Comment


                            • Odg: MOTO GP

                              http://www.crash.net/motogp/news/158...erez_fall.html

                              Kakav shit ...


                              Comment


                              • Odg: MOTO GP

                                Max Biaggi ili vec kako se pise, najavljuje da se vraca u MOTOGP. sa apriliom.
                                Valentino Rossi je vec uputio protest.
                                Imam link, ali je na italijanskom---da postavljam?

                                Comment

                                Working...
                                X