Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTO GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: MOTO GP

    ;D ;D Bravo N_Trooper ;D ;D, treba ga samo bocnuti i kada krene sa opisivanjem kako gleda trke, to je valjanje od smeha naredna dva dana... ;D
    Ali stvarno mi je najteze, ne onda kada Rossi pedne, vec onda kada se vrati na motor i neko ko nije upucen odvali nesto tipa sada ce da zavrsi na prvom mestu... Sto je najgore, on to jeste radio u nekoliko navrata, ali je to skoro nemoguce ponoviti... Na kraju ispadne kao da je razocarao jer je zavrsio na drugom ili trecem mestu... ;D ;D ;D

    Comment


    • Odg: MOTO GP

      ;)

      Comment


      • Odg: MOTO GP

        A sto se tice Rossijevi kaciga,ovdje imate sve o tome:
        http://rossihelmets.com/rossis-helmets/

        Comment


        • Odg: MOTO GP

          E....dobra ti je devojka!!!!Srce!!!!Ja sam nekako uspela da ubacim drugarice u pricu ali tek toliko da znaju ko je Rossi a ko Lorenzo.Naravno,nemaju izbora pa moraju da navijaju za Valentina.Ali i dalje ne kapiraju da je i 1 sekunda prednosti ogromna,sta je pol pozicija kao se do nje dolazi.Svasta!!!!Ma,s obzirom na to sta one vole uspeh je da sam i ovo uspela!!!!Ali,zato moja majka zna sve!!!!!

          Comment


          • Odg: MOTO GP

            ;) ;D Jako mi je bilo smesno ali i zao ljudi koji su masovno kupovali Repsol Honde zbog valentina Rosija, a on sledece godine presao u Yamahu... ;) ;D Sta posle da radis sa tim motorom, niko nije hteo ni da ga kupi jer je Rossi tada presao u protivnicki tabor... ;) ;D

            Comment


            • Odg: MOTO GP

              No,da,devojke su mnogo temperamentnije i mnogo burnije reaguju.To se stvarno tesko prezivljava!!!Ja pre svake trke pa i treninga iskljucujem telefone i...nema me!!!!!Ne postojim narednih sat vremena!!Spanija....Catalunya..ljudi stajala sam poslednjih 20 km a u poslednjem krugu mislim da nisam ni trepnula.Ipak nisam smela nista da propustim.Lorenzo???Ne mrzim ga ali mu se ipak i ne divim toliko.Zna da vozi ali za njega je lako da sedne i vozi motor koji je neko(Rossi)razvio i doveo skoro do savrsenstva.Uz to decko ima sve podatke na raspolaganju iz prethodnih godina.Naravno i to je neko uradio umesto njega.Ako i kada Rossi bude otisao iz Yamahe tada cemo videti kakav vozac je stvarno Lorenzo i da li je u stanju da nastavi sa razvijanjem motora.Sta ce tada biti sa Yamahom??Cinjenica je da sledece godine necemo imati obojicu u istom timu.Yamaha ce morati da odluci.Lorenzo nije neko ko ce jos dugo moci da bude drugi vozac.Valentino..on nikada ne moze da bude drugi!!!!Valentino -Ducati??Ja ne verujem.U tom slucaju ne bi ostao samo u 2011.,povuklo bi to i sledecu godinu.Pitanje je da li je on ima volje da se i dalje manta sa klincima.Nema on vise sta da dokazuje ali isto tako ne moze sam sebi da dozvoli da neko drugi bude bolji od njega.

              Comment


              • Comment


                • Odg: MOTO GP

                  [quote author=gagaj link=topic=1368.msg98107#msg98107 date=1255618856]
                  Lorenzo???Ne mrzim ga ali mu se ipak i ne divim toliko.Zna da vozi ali za njega je lako da sedne i vozi motor koji je neko(Rossi)razvio i doveo skoro do savrsenstva.Uz to decko ima sve podatke na raspolaganju iz prethodnih godina.Naravno i to je neko uradio umesto njega.Ako i kada Rossi bude otisao iz Yamahe tada cemo videti kakav vozac je stvarno Lorenzo i da li je u stanju da nastavi sa razvijanjem motora.Sta ce tada biti sa Yamahom??Cinjenica je da sledece godine necemo imati obojicu u istom timu.Yamaha ce morati da odluci.Lorenzo nije neko ko ce jos dugo moci da bude drugi vozac.Valentino..on nikada ne moze da bude drugi!!!!Valentino -Ducati??Ja ne verujem.U tom slucaju ne bi ostao samo u 2011.,povuklo bi to i sledecu godinu.Pitanje je da li je on ima volje da se i dalje manta sa klincima.Nema on vise sta da dokazuje ali isto tako ne moze sam sebi da dozvoli da neko drugi bude bolji od njega.
                  [/quote]

                  Slazem se sa ovim u potpunosti.....mada bih licno voelo da vidim Rossija na Ducatiju......

                  Comment


                  • Odg: MOTO GP

                    [quote author=gagaj link=topic=1368.msg98105#msg98105 date=1255617571]
                    E....dobra ti je devojka!!!!Srce!!!!Ja sam nekako uspela da ubacim drugarice u pricu ali tek toliko da znaju ko je Rossi a ko Lorenzo.Naravno,nemaju izbora pa moraju da navijaju za Valentina.Ali i dalje ne kapiraju da je i 1 sekunda prednosti ogromna,sta je pol pozicija kao se do nje dolazi.Svasta!!!!Ma,s obzirom na to sta one vole uspeh je da sam i ovo uspela!!!!Ali,zato moja majka zna sve!!!!!
                    [/quote]
                    ;D ;D ;D Dushica ;D ;D ;D
                    Jos me obraduj i reci da vozis motor... ;D ;D ;D
                    To sam se uvek pitao, da li ljudi koji su zaludjenici za motoGP, su najcesce i motoristi... Znam da N_Trooper vise ne vozi, sto i nije lose s obzirom na iskustvo... ;) Ostali?

                    Comment


                    • Odg: MOTO GP

                      gde cemo da slavimo titulu u Maleziji ili Valenciji?

                      Comment


                      • Odg: MOTO GP

                        U Maleziji! No doubts about it! ;) ;D

                        Comment


                        • Odg: MOTO GP

                          Sto se Lorenza tice.... Branim ga isuvise cesto ali sta da radim kada nema njegovih fanova pa moram ja to da radim... pre svega bolje nego iko do sada, ume da igra igre sa Rossijem, cak i sam Doktor to priznaje... Zatim, nije on bio bas maciji kasalj pre nego sto je seo na Rossijevu Yamahu, ok i u 250 je imao najbolji motor ali je prosto oduvao konkurenciju... Kada prodje i treca godina u Yamahi posle 2010 ce nauciti o setup-u od najboljih tako da ce tada verovatno biti dovoljno kompetentan i da razvija taj ili neki drugi motor...
                          Podsetio me je neko pre neki dan da smo mislili da ce Stoner biti nezaustaviv 2007 pa je ipak Vale povratio svoju krunu 2008 i evo 2009 ;D ;D, ipak je Stoner po mom misljenju imao neuporedivo bolju masinu od Yamahe tada, kao i gume... Lorenzo nije bolji od Rossija ali je jako jako blizu... mentalno i znalacki! Mislim da njemu predstoji fantasticna buducnost... Takodje Stoner i Pedrosa ne mogu da se porede sa Doktorom kada je direktan duel u pitanju, ali zato Horhe... Obozavam ove tri tacke!!! ;D ;D ;D
                          p.s. Ferari kako i mi da koristimo one animacije? Odlicne su! Kao i voznja oko staze... Moracu da naucim stazu na pamet do petka. ;) ;D
                          Naravno Horhe ponovo pravi pritisak nad Rossijem tako sto mu daje ulogu favorita. Tim potezom pravi takvu atmosferu da je za Doktora sve osim prvog mesta neuspeh, a sebe unapred pere cak i ako padne, jer on kao bajagi nema sta da izgubi pa mu jedino preostaje da gura do maksimuma pa ako pretera nista strasno... Sto i jeste delimicno tacno, ali kako se priblizi Rossiju tako i na njega pocinje da deluje pritisak! Samo sto moram da dodam da se Lorenzo ne snalazi uvek bas najbolje kada je pod pritiskom. Prosle godine je pao skoro koliko i DePuiet jer je pokusavao da ostvari vremena kao i Rossi. Videli smo i uzivali sta se desilo u Katalunji... A posle toga je dva puta pao jer je preterao... tako da je u pravu da jos uvek nema sta da izgubi ali ako pridje na manju razliku, e tada ce on biti pod pritiskom...

                          Comment


                          • Comment


                            • Odg: MOTO GP

                              Volela bih da to bude Malezija ali sve mi nesto mirise na Valenciju.Znacemo u nedelju.

                              Comment


                              • Odg: MOTO GP

                                A,ne.Razocaracu vas!Ja sam potpuni voajer kada su motori u pitanju.Volim samo da ih gledam.Verovali ili ne,ja ne smem da sednem na motor.Jednostavno se divim ljudima,narociti profesionalnim vozacima na stazi.Za onakve stvari treba imati..... :o.Svaka im cast!!
                                Da,da,Lorenzo nije pod pritiskom....mali je poceo da igra Valentinove igre kada su izjave u pitanju.Lorenzo je neko ko ne zna da funkcionise pod pritiskom,neko ko zna da vozi iza Valentina ali ipak ne zna da vozi ispred njega.Jednostavno zna da ce ovaj naci nacin da ga pretekne i tada pravi greske.Nema decko dovoljno iskustva.Zna da vozi,jeste se priblizio Valentinu ali nije mentalno dovoljno jak.I dalje gubi kada su njih dvojica sami.Naravno,i Valentino pravi greske ali Lorenzo....
                                Trka u nedelju je trka izmedju Valentina i Lorenza.Nema tu mesta ni za Stonera ni za Pedrosu.Nije cak ni bitno ko ce pobediti,bitno je ko ce imati bolji plasman,46 ili 99.Ali ako je Valentino posle Indija mogao sebe da nazove magarcem,stavi onakvu kacigu i da udje u trku u Misanu potpuno siguran u sebe onda znamo za sta je sve sposoban.Jeste dobra fora ali...da nije bilo dobro u Misanu bio bi magarac do kraja zivota.Decko zna da podnosi pritisak i tada najbolje funkcionise.To je ono sto drugi nemaju.To je ono sto ce Lorenzo mozda imati za 5 godina.
                                Valentino na Ducatiju...svi bismo to voleli da vidimo.Mislim da se ne plasi toga da nece znati da vozi taj motor jer je to nemoguce.Sto Lorenzo nije prihvatio da vozi Ducati???

                                Comment

                                Working...
                                X