Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTO GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: MOTO GP

    super su sajtovi! Hvala! ;)

    Comment


    • Odg: MOTO GP

      I drugi put care ;)

      Comment


      • Odg: MOTO GP

        [quote author=vezara link=topic=1368.msg84588#msg84588 date=1250591929]
        Slozio bih se sa N_trooperom o oceni trke, samo moram da stanem u odbranu Lorenzu! Prvo da napomenem da naravno da ne zasluzuje platu koliku i rossi, ali je izvrstan vozac! Moje misljenje je da je i tokom citavog vikenda bio brzi od doktora. Naravno Vale je toliki majstor da on i ne mora da sija citav vikend da bi pobedio trku. On je madzionicar koji izvuce keca iz rukava kada god mu zatreba, fantastican je psiholog i ume da da procita protivnikovih 5 misli unapred. Medjutim, setite se da je i doktor padao prvu sezonu kada je dosao u najvecu klasu, i DA znam lorenzu je ovo druga ALI...., Horhe mora da se bori protiv najveceg maga na motoru koji je ovaj svet ikada video! Hocu da kazem da, ako Lorenzo prezivi torturu koju mu Rossi nanosi, moze da postane naslednik velikog Doktora! Ako ne, proci ce kao Biaggi, Sete, Pedrosa i Stoner... Meni se svidja to sto ima drskost da se bori i da nastavi da pokusava cak i kada ga Rossi dobije. Tu osobinu nemaju ni pedrosa ni Stoner.
        [/quote]


        Comment


        • [/quote]

          Odli?an je i motogpmatters.com, mada je Crah.net najbolji.
          Dobar forum je i Powerslide.net


          Comment


          • [/quote]

            Odli?an je i motogpmatters.com, mada je Crah.net najbolji.
            Dobar forum je i Powerslide.net
            [/quote]Hvala care za ove dvije stranice,odlicne su ;)

            Comment


            • Odg: MOTO GP



              Odli?an je i motogpmatters.com, mada je Crah.net najbolji.
              Dobar forum je i Powerslide.net


              Comment


              • Odg: MOTO GP

                Yuhuuu! Prijatelji... konacno! ;) Jako malo ljudi poznajem koji su u zivotu odgledali mototrku u zivotu, cak i medju motoristima! Uvek su me ljudi cudno gledali, kada umesto da sam u 12 na fudbalu u kraju, ja se zavucem u kucu pred tv i tek u 3:30 izadjem sa ogromnim kezom na licu bez ikoga da podelim odusevljenje neverovatnim potezom koji je napravio Doktor... ! Da stvar bude gora, znaju da nema formule te nedelje a da italijani pocinju tek od tri... "mozda se drogira..." ;D
                U stvari ovako je jos gore, umesto da izadjem u 3:30 ostacu da "pricam" sa kompjuterom jos dva sata... "definitivno se drogira!" ;D

                Comment


                • Odg: MOTO GP

                  Ako vec volis toliko da raspravljas o Valentinu podji na www.theyellowcommunity.com .
                  Tu crash net i moto.gp postuju svoje informacije a inace je sajt citav posvecen Valentinu i imas
                  poseno sobe za razlicita govorna podrucja. Ima dosta ljudi koji idu na trke donose snimke kojih inace
                  nema na netu i sl, bice ti zabavno. Ja vec par godina idem na taj sajt, mada u zadnje vrijeme slabo zbog
                  posla, nemam kad komentarisat .Takodje predstavnik Valentinovog fan kluba je osnivac a imas i par
                  cura koje su drzale kisobran Valentinu. Simpaticna decica . Sve u svemu vrijedno posjete
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • [/quote]


                    Comment


                    • Odg: MOTO GP

                      E jedan info koji moram da podjelim sa momkom koji kaze da je Lorenco brzi u treninge. I sam je skapirao da to uopste nije bitno, ali
                      ima jedna stvar kod Valentina koju godinama pokupis, gledajuci ga i citajuci njegove intervijue. Radi se o tome da Valentino mrzi
                      da ikome pokazuje shto ima na stazi, u zadnjem trenutku pravi neka nenormalna vremena za pol poziciju. Kad ga neko prati imao je obicaj
                      sada manje, da se zaustavi i da ga pusti da prodje pored njega i onda nastavi. Ako u nekom sektoru u kojem je bio brz pocne da zaostaje to je znak
                      da vjezba ove druge i ceka da se sve uklopi.
                      Druga stvar koju mozes da primjetis je da on I Jeremy B. imaju odnos kao otac i sin. Stalno rade podesavanja, imaju kasne sastanke uvece shto i kako.
                      Uvijek kad Valentino lose stoji na stazu i kaze da ce vidjeti sa tehnicarima tacno znash da tu noc on i Jerremy imaju sastanak. I to shto trazi od njega
                      Jeremy mu dobavi. Primjer Laguna Seca prosle godine kad je Casey bio sekundu brzi od ostalih trazio je motor za 0.300 brz odmah poslije warm up-ai. Dobio je tacno toliko
                      i nacerao Caseya da poljubi zemlju. Primjera ima milion kad je shto trazio od Jerremya i dobio i to se isplatila. Tih kasnih podesavanja od 2000 do sad ima more al uvijek
                      je ispostovao tehnicare i uzeo trku. Kao npr Assen 2007 sa 11 mjesta. Kasni sastanak uvece dan trke on leti po stazi.

                      Inace svi kazu da ce Lorenco biti sampion nekad samo je pitanje kad. Ja licno mislim da on nema ama nikakve shanse da postane sampion. Mislim da ce biti vjecita nada uvijek.
                      Siguran sam da se vecina vas ne slaze samnom i naravno godine ce pokazati. Al ako sad odluci da predje u Ducati ili Hondu i ostavi ovu masinu onda sam 100% siguran da nikad nece uzeti titulu. Jak je, bezobrazan, i tek mu je druga godina paT ga Valentino jos nije slomio. Ako ostane do 2012 kao sto je pominjao pocetko 2007, da ce sacekati svoga brata Luku da dodje u Gp pa da i njega isprasi onda Lorenco cje ostati tu gdje je. Tipujem da ce Simonceli da ga nadmasi
                      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                      Comment


                      • [/quote][/quote]

                        Ima nas, ja sam tako tesko disao na dan kad se vozila Njemacka recimo ove godine, to je svjeziji primjer, zamalo nisam zavrsio u bolnicu. Sreca na 15 m od mene je.
                        Da nisu one 3 -4 kruga pauzirali pa ponovo nastavili bitku siguran sam da bih tamo zavrsio. Od polovine 2006 do dana danasnjeg nijednu trku nisam propustio. Prije toga manje vise jer nije bilo prenosa tesko je bilo za pratiti. Kod mene se navija ko na stadionu kad Valentino vozi pa makar bilo i u ranim jutarnjim casovima.
                        Dakle savjet pijte pelinkovac ili viljamovku prije trke cisto da srce bude mirno jer ja ne znam drugi nacin da se prezive trke. Ne znam kako voditelji izdrzavaju ja ne mogu
                        da pricam. Ne javljam se nikome, ne druzim se na dan trke, nemam posao, nemam porodicu, jedina familija su mi televizor i Valentino svake druge nedelje
                        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                        Comment


                        • Odg: MOTO GP

                          Evo jos jedne odlicne stranice http://www.watchmotogp.com/

                          Comment


                          • Odg: MOTO GP

                            [quote author=ferrari1 link=topic=1368.msg85013#msg85013 date=1250699932]
                            Evo jos jedne odlicne stranice http://www.watchmotogp.com/[/quote]
                            Thanks bro' ;)


                            Comment


                            • [/quote][/quote][/quote]


                              Comment


                              • [/quote][/quote][/quote][/quote] ;) ;) ;) ;)

                                Comment

                                Working...
                                X