Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma na ligu mislim Brajki

    Ne govorim ja ovo jer ga ne volim , naprotiv mislim da ce imati bas dobru karijeru , ali Pandev Laziu dade 2 neki dan , a ovaj cini mi se sad 20 utakmica u ligi go nije dao , znacilo bi mu dosta ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Ja sam ga najvise volio dok nisam poceo svaku tekmu da gledam Napoli,bas mi se zgadio.Mase onim rukicama kad mu neko ne doda ili mu ne dozvoli da suta penal i slobodnjak,a on nikome nece da baci pas,mrzim takve igrace
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Sjeba sudija meč, lagano bi ovde Inter stigao do boda.
        Guarin od celog gola pogodi Rafaela u glavu.
        Kako Kova, brat od 19 godina, razigrava ekipu. Ne znam zašto on ne igra od početka, nikakvi Taideri niti Guarini ne bi imali mesto pre njega.

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Uklet Indonezanin taj Tihomir a ne znam ko te slagao za Radju, jeste najjace bi bilo da predje u Juventus.
          Čitao Brajko, Gazeta napisala

          Originally posted by Freshman91 View Post
          Ne znam koji ce u Juve, greota da bude na klupi...
          Cenim da se na leto rastajemo sa Pirlom, pa ono...Naingola-Pogba-Vidal to jede živu decu

          Brat je moj Insinje zvani potez, zvani dribling, zvani sprdam se

          Comment


          • Kazni me kazni...miljenik navijaca vec sada

            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Eh kad bi Điđi branio za Zvezdu, Marakana bila bi u zmajevo gnezdu, a ti, a ti, obuci dres Điđi !!!


              Lako ih ruši najbolji golman svih vremena.

              Comment


              • Voli Brajkula samouvereno da izbaksuzira nema on problem.
                Vidi ga Markidjani jbte, i Rosi legenda <3
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Pa pazi sada gostujemo Atalanti, nije isključeno još 90 minuta, dakle 820 i ide na no3 i onda ide jak čelendž protiv Rome u Tornu ako se tu sačuvamo to je 910 i onda treba još 20 minuta na gostovanju Kaljariju i eto ga 930.

                  Msm lakže reći nego učiniti, ali kad smo vezali 8 komada, zašto ne bi i ovo...
                  Last edited by Brajkula; 16-12-13, 16:32.

                  Comment


                  • Zvanične formacije..
                    MILAN (4-3-2-1) Abbiati, De Sciglio, Bonera, Zapata, Emanuelson, Poli, De Jong, Muntari, Montolivo, Kakà, Balotelli. trener: Allegri.
                    ROMA (4-3-3): De Sanctis, Maicon, Benatia, Castan, Dodo, Bradley, Strootman, De Rossi, Ljajic, Destro, Gervinho. trener: Garcia

                    btw- jedan je Oliver Kahn.
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Vidim Montolivo igra krilo, osim ako je ovo dijamant, pa da igra 10-ku.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Vidim Montolivo igra krilo, osim ako je ovo dijamant, pa da igra 10-ku.
                        najavljivao Saponaru ili Nianga u nedostatku resenja zbog povreda El Saravija i Birse ali nije imao cojones ocigledno, opet
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Kako su ih izradili, auu, sjajna akcija, prvo sjajan pas Ljajica, a potom i Strootmana, Destro sa pola metra...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Koliki je ovaj Alegri ziheraš, sramota mene, ne sme on mladog igrača d agurne u vatru pa to ti je, a taj Saponara nije neznalica, ima on svoje kvalitete...

                            Comment


                            • Muntari igrac manje za Milan. Vrlo, vrlo kompaktna Roma, bas lep fudbal igraju, i to bez Pjanica i Tottija. Ljajic i Gervais par puta menjali strane, takticki sve sjajno deluje, kako ih je poslozio Rudi.

                              Milan sraman, zapravo, Allegri je sraman...

                              Taman htedoh da pohvalim Dodoa, i idiot, baca kosku De Sanctisu, zamalo gol ne dade...

                              I gol, bez igre...
                              Last edited by Freshman; 16-12-13, 20:17.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nervira mene Rudi malo, čim povede krene iživljavanje sa loptom, čuvanje poseda samo u tom cilju da se isti sačuva bez neke preterane namere da se napadne gol, tripuje da tako može da iskontroliše meč i dešeava mu se po poeti put ove godine upravo ovo, protivnik mu bez igre da gol.

                                Asistira Freško Muntari igrač manje, do duše slučajno

                                Nije bio gol Bredlija, izbacio sa linije Bonera.

                                EDIT: Zapata objašnjava !
                                Last edited by Brajkula; 16-12-13, 20:21.

                                Comment

                                Working...
                                X