Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Majstorija.

    Da se dotaknem Balotellija, ja ne verujem koliko on lose izgleda na terenu, setka se po terenu, koci tim visestruko. Steta sto nema Faraona jbt, tacno bi on bio odlicna zamena u spicu, ovaj mali Saponara i Kaka iza, verujem da bi bilo daleko bolje. Valjda ce mali Saponara dobijati vise sansu, ne vidim ni ko moze da ga ugrozi, sem Allegrija.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Allegri: "Tim je bio malo umoran na kraju, ali nažalost nisam imao nekoliko opcija.
      Saponara je igrao dobro dok je imao snage u nogama, i Milan je igrao dobro, ali onda smo platili cijenu jednog incidenta i nisam imao vremena da ubacim Mexesa da pokriva krila.
      Mislim da smo bili bolji sat vremena, onda smo trebali bolje da se branimo i potom je Palacio postigao sjajan gol.
      Ljut sam na ono šta sam vidio noćas. U prvih 6 mjeseci Milan je rijetko bio u mogućnosti da računa na istih 11 igrača.
      Šteta što smo izgubili derbi, ali imamo dosta utakmica da nadoknadimo to.
      Ja mirno radim, imam važne ciljene i to je istina da smo ispod vrha u Serie A, ali vjerujem da će u 2014. biti drugačije. I dalje smo u igri u Ligi Šampiona i Kupu Italije."
      Saponara: "Postoji gorak ukus u ustima, zato što smo zaslužili više od onoga šta smo dobili.
      Igrali smo veoma dobro u prvom poluvremenu i dobar dio drugog, ali je Inter na kraju našao put do gola.
      Sada čemo analizirati igru sa bistrgim glavama. Gubljenje derbija nikada nije dobro, pogotovo kada Milan igra, a Inter pobjeđuje.
      Što se mene tiče lično, mislim da sam uradio koliko sam mogao noćas. Imao sam mnogo problema sa povredama i trener je znao koliko mogu da uradim."
      Konacno normalna i odmerena analiza meca Alegrija, samo sto mora vise da se menja jer bez toga ove optimisticne prognoze moze da okaci macku o rep sto bi rekao nas narod
      Saponara - potpisujem sve
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Mora u obzir da se uzme da je Saponara danas prvi put krenuo od starta u Seriji A, a kako je igrao samo protiv Fiorentine 21 minut i Parme ceo minut, ovo mu je kao i debi, a ako se uzme da je utakmica imala ogromnu težinu može se reći da bi samo teži zadatak u svom prvom startu od prve minute imao protiv Juvea u Torinu, tako da s obzirom na težinu zadatka odlično odrađeno, dečko je talentovan i ako ga Alegri ne bude drkao u zdrav mozak može da se razvije u sasvim dobrog igrača.

        Comment





        • Ćerći i Imobile


          Dimanti - otac, bog i batina

          Comment


          • Razlika izmedju 8. i 15. na tabeli je samo 2 boda.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Meni je jača fora, nek se ne uvrede navijači milanskih ekipa, ta što Juve ima svega 4 boda manje od oba milanska rivala
              Da mi je ovo neko pričao pre osam godina krstio bih se...

              Comment


              • Da smo imali ovu danasnju upravu, mnogo bi se brze uzdigli i bolje bi iskoristili svoje legende koju su ostale sa nama nakon farsopolija.

                Comment


                • Istina, izglupirao nam se sportski direktor čije ime nije vredno pomena, sa Melom i Dijegom za grdne milione i Ferarom na klupi koji nije dorastao izazova zvani Sampdorija gde jedan Mihajlović objašnjava.

                  Mada i Marota je mašio sa trenerom, Del Neri....kakav luzer, no kod nas nije imao ni sreće bolje bi završio od no7, pola ekipe mu se u trenutku kada je bio 2. povredilo igrao Sorensen sa 18 godina beka.

                  EDIT: Da naznačimo i ovo

                  The Swiss Football Association have confirmed that Lazio boss Vladimir Petkovic will succeed Ottmar Hitzfeld after the World Cup.

                  The 50-year-old, who is expected to be axed by Lazio over the next 24 hours, has put pen to paper on a contract with the national side.

                  Petkovic has been handed a contract from July 2014 until the end of 2015. That deal will be extended if he gets the country to Euro 2016.
                  Last edited by Brajkula; 23-12-13, 16:11.

                  Comment


                  • 20:00h

                    pregled 17. kola

                    http://www.feed2all.eu/watch/229242/...ighlights.html

                    EDIT: Ako vas zezaju ove reklame samo instalirajte neku ekstenziju addblock za vaš browser...
                    Last edited by Il Capitano; 23-12-13, 19:06.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • 17. kolo

                      Kaljari - Napoli, 1 penal za Napoli

                      __________________________________________________ _________________________________________________

                      Timovi za koje nije sviran nijedan penal su Inter, Parma, Atalanta i Kjevo.
                      Timovi protiv kojih nije sviran nijedan penal su Roma i Kjevo.

                      Timovi za koje je sviran najveći broj penala su Fiorentina (6), Torino, Roma i Verona (5) Sasuolo, Napoli i Đenova (4).
                      Timovi protiv kojih je sviran najveći broj penala su Parma (6), Torino (5), Livorno, Inter i Sampdorija (4).

                      Najgore su prošli Parma (0 za, 6 protiv), Inter (0, 4), Livorno (1, 4), Atalanta (0, 1), Kaljari (1, 2) i Sampdorija (3, 4). Ovo je 6 timova sa negativnim bilansom...
                      Najbolje su prošli Roma (5 za, 0 protiv), Fiorentina (6, 2), Verona (5, 3), Đenova (4, 3), Sasuolo (4, 3), Napoli (4, 3), Milan (3, 2), Juventus (2, 1). Pozitivni bilans 8 ekipa...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Celino ti si Bog, ti si Bog, ti si Bog

                        Italian Serie A outfit Cagliari are very close to signing Brazilian teenager Adryan from Flamengo.

                        The 19-year-old, a Brazilian youth international, will join the club next month after initially attracting the attention of Juventus.

                        “The offer was made in the right way by the Italian club,” agent Reinaldo Pitta told Uol Sport. “The paperwork is now in the hands of Flamengo officials.

                        “Everything has been agreed and we are just waiting for an official announcement.”

                        Adryan is an attacking midfielder.
                        Ovo kad Vada bude video ima da se šlogira.

                        Comment


                        • Pa verujem da bi mi lakše bilo da Naingolan ode u Juve nego u Milan. Ili Juve ili Inter je bila priča kad sada Milan odjednom najozbiljniji... Nema šta Galijani je doktor i dalje, za razliku od ove Barbare koja veze nema.

                          http://football-italia.net/43166/cerci-eyes-roma-return

                          K'o poručen za 4-3-3 i Romu. Rekao bih da je vrlo izvesno ovo za leto...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Pazi ti kada Garsija u LŠ postavi Žervinja brzog levo i desno još bržeg Ćerćija i kada na sve to Sabatini postavi nekog krštenog napadača, simpatično će to da bude, nije da neće.

                            Comment


                            • Jos da ostane vezni red,daj kakve bekove i da pricamo da bude svega
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Pazi ti kada Garsija u LŠ postavi Žervinja brzog levo i desno još bržeg Ćerćija i kada na sve to Sabatini postavi nekog krštenog napadača, simpatično će to da bude, nije da neće.
                                Tesko da ce Roma u LS
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X