Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fino bi bilo kada bi se vratio Cerci, da vidimo od cega je kada dodje u sredjen sistem i da li bi se podredio ekipi, ne voli Rudi sebicne igrace. Samo je pitanje cena, verovatno bi ih Torino odrao, osim ako nema opet onih sranja tipa dva kluba drze ugovor po pola ili slicno.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Cena bila letos oko 13m ako se ne varam kada ga je Milan nešto tražio.

      Comment


      • E pa letos, ako mu ovi golovi nisu malo nabili cenu, ja ne znam.
        To bi i trebala da bude neka cena, ali trazice ovi vise love, ako uopste Roma bude krenula po njega.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Još ako ga Prandeli odvede na SP, a hoće + je sam Prandeli izjavljivao da ga vidi u 11, pa ako ovaj tamo počne da manerviše protiv Pegavaca u grupi kao što manerviše u SA...pa krene da raste cena, samim tim i potražnja za njim....daleko je leto.

          Comment


          • Vodeci strelci posle 17 odigranih kola

            Comment


            • Navodno je Chelsea zainteresovan za usluge Argentinskog napadaca iz redova Napolija, Gonzala Iguaina. Plavci su spremni da izdvoje za ovaj transfer 55 miliona evra i spekulise se da je De Laurentis spreman da pusti Iguaina za tu svotu novca jer bi tako za jednu polusezonu na njemu zaradio citavih 15 miliona evra i sigurno je da bi sa tim novcem mogao da priusti adekvatnu zamenu... Iguain i Murinjo su vec saradjivali u Real Madridu
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Ima par clanaka o tome jutros upratio sam,ali je jos uvijek nazalost spekulacija

                Onda bi Napoli bacio 35 miliona na Martineza iz Porta siguran sam,e moj Rafa zajebao si se sto si ovdje dosao
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Michael Bradley has offers from Cardiff and Fulham. Roma could replace him with Parma's Parolo according to Di Marzio
                  Parolo je svakako bolji igrac, odlicno bi ovo bilo za njih.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • To bi im bio dobar potez.

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Parolo je svakako bolji igrac, odlicno bi ovo bilo za njih.
                      Parolo mnogo dobar igrač. Samo Bredli i on nisu isti tip igrača.
                      Danas Di Marzio piše da je Roma ušla u trku za Najngolana i da se danas sastaju Sabatini i Ćelino. Roma će da ponudi 7.5 miliona za pola ugovora.

                      Doobra slika.

                      Comment


                      • Sad sam video to za Nainggolana, nemam reci, ako njega dovedu, i Parola, to ce biti beton vezni red, tu nema sta da se dodaje i oduzima. Plus se pominje Cerci, ozbiljne akvizicije u januaru moguce, mada nisam ni sumnjao u Sabatinija.
                        Znam da nije Parolo isti kao Bradley, ovaj je klasican drvoseca, dok je Parolo dobar ofanzivan igrac, nije limitiran u napadu, plus je bombarder.

                        Ima ova Roma blistavu buducnost, pod Garciom i Sabatinijem.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ne štedi Roman

                          The Sun: Chelsea offer €60m for the Argentine
                          Neće njega pustiti Rafa, šanse nema...

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ne štedi Roman



                            Neće njega pustiti Rafa, šanse nema...
                            Malo je za igracinu mada mozda ga pusti jer ce se glumcu dopasti pare

                            Idi majstore da umrem odmah od srece,idi sa Edenom do 100 da brojis...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • ne pita se Rafa nista, pise se vec uveliko da se gazdi svidja ideja da zaradi 20 mil za polusezonu na Gonzalu...

                              ova situacija oko Radje me neodoljivo podseca na slucaj Ljajic od letos, pisalo se kao da ima vec penkalo u rukama u klupskim prostorijama Milana i onda se pojavi Roma sa konkretnom ponudom i odvedu ga ispred nosa... Milan se danima nateze sa Celinom oko 750 hiljada evra...

                              ali kakve se sve gluposti pisu oko matrija, to je strasno... pored vec postojece izmisljotine o razmeni matri-Hernanes sada se pojavila i informacija o mogucoj razmeni izmedju gradskih rivala, matri-Alvaro Pereira
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Izgleda da je Roma postigla dogovr za Rađu. Toooo! Kako bi to dobro bilo.
                                Pominje se i Iturbe (16 miliona) i Pastore (pozajmica), ja sam zadovoljan i ako dođe samo Najngolan što se ovog prelaznog tiče.

                                Comment

                                Working...
                                X