Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlazi jos jedan covek koji je bio tu otkad ja pratim fudbal. Hvala mu sto je bio uzor mnogima, takvi ljudi me motivisu.

    Prava legenda fudbala, klanjam mu se
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Moram da kažem kondiciji u vezi ove dve asistencije da je sramota kako poslednja linija i ceo tim Lacija reaguje kod oba pasa, kako reaguje ništa manje tokom celog meča, nisam slepa, ali sam lepa.

      Comment


      • Nula u Bergamu na poluvremenu. Po meni, za Milan je najbolje da se ne obezbedi evropa i pokusa da se uradi ono sto su uradili Juventus pre tri sezona i Roma ove sezone uradili kada pomenute ekipe nisu igrale evropu i fokusirale se samo na ligu. Ali pre svega treba djavolski dobro odraditi prelazni rok.

        Comment


        • Kucamo na vrata LE

          96 minuta 2-1 za Atalantu kraj utakmice.

          LE

          Bolje je bez LE , po meni je to svakako cirkus natjecanje.

          Znaci vidit kako i sta sa prelaznim rokom , bacit sve na ligu sljedece sezone.

          Bice mnogo tesko , ali sta je tu je..

          Kakva golcina u 96-toj minuti

          Last edited by Rossonero; 11-05-14, 13:41.

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Nula u Bergamu na poluvremenu. Po meni, za Milan je najbolje da se ne obezbedi evropa i pokusa da se uradi ono sto su uradili Juventus pre tri sezona i Roma ove sezone uradili kada pomenute ekipe nisu igrale evropu i fokusirale se samo na ligu. Ali pre svega treba djavolski dobro odraditi prelazni rok.
            Slažem se, a kad si pomenuo prelazni rok moraš uzeti u obzir da su obe ekipe propisno uložile pred te sezone, Juve skoro 100m, Roma manje ali na osnovu znanja Sabatinija.

            Ne verujem da će Milan toliko daleko ići, ali cenim da će presudni potez biti prodaja Balotelija za tipa 20 miliona, pa onda reinvestiranje da se proba da se taj novac ne prospe iz šupljeg u prazno, već da se napravi neka ozbiljna pričica.

            Comment


            • Former Genoa player Biondini idemoooo, ajde zatvorite ovo u keca ajde ! ! !
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Velika legenda Zaneti uvek sam ga voleo,jednostavno covek uz Maldnija i Di Natale-a koje sam uvek mnogo voleo i cenio i divio se njihovim igrama,srecno u penziji majstore sve najbolje.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Sansone doktore Sansone doktore donesi opstanak Sansone doktore ! ! ! Sansone doktore 3 2 ajmooo

                  edit: Floric Floro Flores Florentino Perez 4-2 aaaaaaaaa sveee
                  Last edited by Condition23; 11-05-14, 15:47.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Roma je ulozila novac od prodaje svojih igraca, Juve se na primer resio brojnih balvana koji su imali ogromne plate. To isto treba i Milan da primeni. Nepotrebno veliki broj prosecnih igraca sa velikim platama ima Milan na platnom spisku, pesebno ako se uzme u obzir da Juve i Roma koristili u principu 12-15 igraca tokom cele sezone i osvojili 100, odnosno 90 boda, a sve ostalo su im jeftine zakrpe.

                    Comment


                    • Ajmo Bologna idioti kad niste sposobni sa igracem vise kuci pobjedit Cataniu , skoro sat vremena imaju igraca vise i gube 1-2. Catania to znalacki radi dva suta u okvir gola dva gola..

                      Serie B ceka na vas!
                      Last edited by Rossonero; 11-05-14, 15:52.

                      Comment


                      • Idemo do milion bodova bre, idemo melji sve redno !!!



                        Comment


                        • Comment


                          • Fudbal loš, ali se Italijani barem dobro zabavljaju!

                            Comment


                            • Citam ovaj mali bi mogao da debituje ovog vikenda u dresu Milana...



                              Mali je brutalan sto se tehnike tice.

                              Comment


                              • Supertalentovani Hackim Mastour postat će najmlađi igrač u istoriji Milana koji će debitovati u Seriji A.

                                On je Milanov šampion, Milanova budućnost, momak kojeg će cijeli svijet ubrzo vidjeti na velikoj sceni sa velikim djelima.

                                On je za navijače koji će ovu sezonu željeti što prije da zaborave tračak nade, svjetlo na kraju tunela. On je po mnogima igrač koji će u budućnosti osvojiti Zlatnu loptu.

                                Igrač je to koji je dobio specijalnu dozvolu saveza za debi u seniorskom timu. Zaigrat će u nedjelju protiv Sassuola i postati peti najmlađi igrač u cijeloj Italiji koji je ikad debitovao u Seriji A.

                                Italijanski mađioničar marokanskih korijena debitovat će sa tačno 15 godina, 11 mjeseci i tri dana.

                                Svoj 16. rođendan proslavit će 15. juna. Izabrao je dres sa brojem “98”, pogađate to je godina njegovog rođenja.

                                Na treningu je dočekan ovacijama i čini se da je Milan izabrao pravi trenutak da promoviše novu zvijezdu svjetskog fudbala.

                                “Nemoguće mu je oduzeti loptu. Sa loptom trči toliko brzo da njegovi čuvari mogu da dođu u situaciju da se povrijede ako krenu u jurnjavu s njim.

                                Tokom posljednjih godinu dana enormno je napredovao, porastao je i postao vrlo važan igrač.

                                Fenomenalan je igrač koji ima prostora za napredak a već je savršen i može igrati za prvi tim i to sa lakoćom” rekao Omar Dannesi jedan od trenera u mlađim kategorijama
                                Cijela Italija ali i fudbalski svijet sa nestrpljenjem iščekuje da na djelu vidi novu zvijezdu, koja bi u narednim godinama mogla da u sjenu stavi Messija i Ronalda. On je Hachim Mastour!

                                Comment

                                Working...
                                X