Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad bas kum i ja falimo Callejona kad ga majstor zabi,7 ove sezone lagano on to

    Pipita 10 golova i 5(ili 6 nisam siguran) asistencija ove sezone za Napoli u svim takmicenjima,a u ligi oba pojacanja iz Real Madrida broje do 7 ...tek smo poceli sto bi rekao Miroslav Ilic
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Mauro_TB View Post
      Perfekcionista je Iturbe, takvih igrača nikada nije manjak u rosteru. I sam znaš koliku muku muči naš tim sa silnim povredama, stoga argentinac možda i ne bi bio promašena investicija. 15m? Mislim ipak kako bi se za manju svotu mogao dovesti.
      Pisao sam već, VErona ima klauzulu da od Porta otkupi Iturbea na kraju sezone ako to budu želeli za 15m, sada ja cenim da će Verona predati to pravo nekom od velikana u razmenu za nekog mladog igrača po klasičnom italijanskom sistemu 50/50 poseda nad igračem. Tako da to ti je cena, i moram da ti kažem da je ona odlična s obzirom da je sa druge strane pregovaračkog stola mašina za zarađivanje para Porto, oni ili prodaju igrača za precenjenu sumu ili ga ne prodaju.

      Originally posted by AK47 View Post
      Daj Rafa dovedi nam igraca pa ne mozemo sami
      Originally posted by AK47 View Post
      Sad bas kum i ja falimo Callejona kad ga majstor zabi,7 ove sezone lagano on to

      Pipita 10 golova i 5(ili 6 nisam siguran) asistencija ove sezone za Napoli u svim takmicenjima,a u ligi oba pojacanja iz Real Madrida broje do 7 ...tek smo poceli sto bi rekao Miroslav Ilic
      Kontradiktornosti brat, ima li Iguain ili nema sa kim da igra tamo, dogovori se

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Kontradiktornosti brat, ima li Iguain ili nema sa kim da igra tamo, dogovori se
        Rekao sam dovedi nam Rafa igraca,nama koloniji iz Reala.Nikad nisam krio da je i Jose Maria moj brat,broji on do 7 lagano

        Sinoc Ciani i Cana lagano dvije povrede,kicma je u pitanju
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Rekao sam dovedi nam Rafa igraca,nama koloniji iz Reala.Nikad nisam krio da je i Jose Maria moj brat,broji on do 7 lagano

          Sinoc Ciani i Cana lagano dvije povrede,kicma je u pitanju
          Da li ti brate moj znaš da Napoli od prošle sezone ima samo bod manje u odnosu na ovaj Napoli danas u prvih 14 kola

          Comment


          • 14. kolo

            Fiorentina - Verona, 1 penal za Fiorentinu

            __________________________________________________ _____________________________________________

            Timovi za koje nije sviran nijedan penal su Inter, Parma, Atalanta i Kjevo.
            Timovi protiv kojih nije sviran nijedan penal su Roma, Atalanta i Kjevo.

            Timovi za koje je sviran najveći broj penala su Fiorentina (6), Torino (5), Roma, Sasuolo, Đenova i Verona (4).
            Timovi protiv kojih je sviran najveći broj penala su Parma (6), Torino (5), Livorno i Sampdorija (4).

            Najgore su prošli Parma (0 za, 6 protiv), Inter (0, 3), Livorno (1, 4), Napoli (2, 3) i Sampdorija (3, 4). Ovo su 5 timova sa negativnim bilansom...
            Najbolje su prošli Fiorentina (6 za, 2 protiv), Roma (4, 0), Milan (3, 1), Verona (4, 3), Đenova (4, 3), Sasuolo (4, 3), Juventus (2, 1). Pozitivni bilans 7 ekipa...
            Last edited by Il Capitano; 03-12-13, 14:06.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Da li ti brate moj znaš da Napoli od prošle sezone ima samo bod manje u odnosu na ovaj Napoli danas u prvih 14 kola
              Kakve to ima veze
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Kakve to ima veze
                Pa ako izuzmemo činjenicu da je Napoli uložio skoro 90 miliona letos i to uglavnom u ta pojačanja iz Madrida, onda nikakve

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Pa ako izuzmemo činjenicu da je Napoli uložio skoro 90 miliona letos i to uglavnom u ta pojačanja iz Madrida, onda nikakve
                  Napoli je koliko ja vidim u minusu 16 miliona zavrsio prelazni rok,a ti me ispravi ako grijesim

                  Uzimajuci u obzir da je promijenjen trener,da je promijenjena formacija,da je otisao najbolji igrac onda tih +1 u odnosu na proslu sezonu i nije tako lose

                  Sto se tice LS svakako nije sramota osvojiti 9 bodova(ili 10 sto je gotovo pa garancija za prolaz dalje ranijih godina) u ovako teskoj grupi,pri tome u jednoj utakmici nadigrati skroz vicesampiona Evrope.Sjetit cemo se ti i ja zajedno da prvak Italije protiv jedne slicne ekipe kao sto je Dortmund nije presao centar u dvomecu

                  Samo polako nisam siguran sta vi hocete s ovim Napolijem vise da kazete mijesaju vam se emocije.Do juce Dale npr rekao da su gori nego prosle sezone(postuje kladili smo se na kraju krajeva),a sada ti kao da govoris da trebaju biti sampioni sto je pretesko jer nemaju taj igracki kadar,a to ulaganje od 16 miliona vjerovatno nije dovoljno da se stvari radikalno okrenu u njihvou korist.Ja ocekujem kao sto govorim vec 3 mjeseca da se opet plasiraju u LS,a sto se tice mog ljubimca 25+ golova u svim takmicenjima i ostajem pri tome

                  Pipita do kraja ide...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Oni su u minusu 16 miliona, ali su u ekipu uložili 89 i kusur, sada što su najboljeg igrača prodali za 64 miliona je druga pesma. Mišljenja sam da su mogli da se kolju sa Juventusom bar do polusezone, a ovako će ih isti ostaviti na +5,6 ako me razumeš.

                    No ruku na srce, na početku sezone stvarno niko nije očekivao više od ovoga, bar od ovih sa foruma, tako da to je to u neku ruku, ali s obzirom na eksplozivan start sezone trenutne stvari po navijača Napolija mogu da budu razočaravajuće.

                    Što se tiče ove komparacije sa Nemcima, obrati pažnju i na njihovu tamo tabelu, čisto da se magla malo raziđe.

                    Comment


                    • I Juveu ce da padne forma, obicno to bude oko nove godine. Od kad pratim Juve, a to je bas dugo, uvek smo u losoj formi oko nove godine. Plus povredio nam se Pirlo, dosta igraca nam deluje izmoreno pre svega motori ekipe na sredini terena Vidal i Pogba.

                      I mi cemo kiksati, ja to ne prizeljkujem ali neka losa forma u toku sezone je neminovana. Oni kiksevi na pocetku sezone nisu dosli kao produkt lose forme cele ekipe ili umora, vec nekih glupih kikseva koji se nisu trebali desiti. Ako neko misli da smo kao ispunili bonus kad su kiksevi u pitanju onda se grdno vara.

                      Nista nije reseno time sto smo +3 u odnosu na prvog pratioca. Ima jos da se jure, tek postaje interesatno. Posebno za nas bjankonere jer smo konacno prvi

                      Ma cim ja ubacim Pipitu na fantasy i jos kapiten, mora on proradit.

                      Comment


                      • Odlicno smo otvorili utakmicu,ko ce drgi nego Arturo majstor...Idemo momci ovo lagano da uzmemo,samo bez opustanja.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Jel realno da ovaj Diamanti ovako simulira?Smuci mi se ovih 65 minuta da ga gledam a kamoli da ga gledam u dresu Juventusa,iako je sjajan igrac.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Two Clasico Men ‏@clasicoduel 2h

                            SKY: Barcelona have agreed to send Song on loan to Napoli. The deal will be confirmed in the upcoming days.
                            Rafa dominacija
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • I Montoya je na radaru Rafe. Moram reći da mi je drago zbog Song-a ako je ovo istina, veća minutaža mu je potrebna i imaće je u Napoliju.
                              Last edited by ognjen; 07-12-13, 14:24.

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Rafa dominacija
                                Dosao sebi, jedno vreme sam tacno zaboravio koliko ga volim.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X