Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Koliko videh ne,a zaista je šteta,jer mislim da će biti dobar meč,pogotovo ako na teren izadju najavljeni igrači.
    Koja budalastina da ne prenose DC finale na 3 glavna kanala.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Svajcarci bacaju sve na dubl. Fakat nemaju mnogo izbora, sutra su Francuzi favoriti u oba singl meca.
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Ja sam na SBB....nemam HD. Bas razocaravajuce ....kako prednost dobije neki NBA action......
        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Na teren moraju izaci najavljeni igraci, vise menjanja nema.. bar su stavili mec na HD kanal, meni dosta
          Ja nemam taj kanal, vec samo SK1, SK2 i SK3. Sta radimo sad?
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Ja nemam taj kanal, vec samo SK1, SK2 i SK3. Sta radimo sad?
            Gledas neki Stream i slusas bolje komentatore od onih koje cu ja imati
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Stefane sada oni citaju nase kukanje i prebacuju na SK2....
              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

              Comment


              • Snadji se nekako ;) ili preko nekog strima
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Gledas neki Stream i slusas bolje komentatore od onih koje cu ja imati
                  Pazi mi plan sad. Vec sada gledam Jarryja i Cuevasa, na ES2 gledacu Baern-Hofenhajm, a na hahasport.com gledacu dubl. Nadam se da mi nece seckati to sto cu imati dva streama odejdnom.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Neće,ja gledam preko usagoals i po tri nekada.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Pazi mi plan sad. Vec sada gledam Jarryja i Cuevasa, na ES2 gledacu Baern-Hofenhajm, a na hahasport.com gledacu dubl. Nadam se da mi nece seckati to sto cu imati dva streama odejdnom.
                      Drzi se ti ova dva majstora u Montevideu... sjajan mec
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Ja nemam taj kanal, vec samo SK1, SK2 i SK3. Sta radimo sad?
                        Isto tako ko ima Total TV ne moze gledati. Sk1 sk2 sk3 sk1hr sk1slo

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Isto tako ko ima Total TV ne moze gledati. Sk1 sk2 sk3 sk1hr sk1slo

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          http://www.totaltv.tv/upload/documen...kom_140501.pdf

                          Svako zadovoljstvo u zivotu kosta.. a ovo cak nije ni skupo
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Drzi se ti ova dva majstora u Montevideu... sjajan mec
                            Kako mlati Jarry sa BH strane...
                            Inace na taj mec cu se osloniti uglavnom jer cekam Kuevasa na tiketa.

                            Ali nije ovo Challenger tema, napisacu nesto o tom mecu na toj temi.

                            Ovde Allez France
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Pazi mi plan sad. Vec sada gledam Jarryja i Cuevasa, na ES2 gledacu Baern-Hofenhajm, a na hahasport.com gledacu dubl. Nadam se da mi nece seckati to sto cu imati dva streama odejdnom.
                              Strim koji si juce postavio za mec Waw/Tso je bio odlican, zaboravih juce da se zahvalim
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Dublovi kod Francuza isti-Beneto i Gaske, a kod Svajcarske promena-igraju 2 asa, Roger i Stan



                                Last edited by jovan; 22-11-14, 14:51.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X