Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstor je majstor.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by SonjaFan View Post
      Dule = Stan?
      Razlika je samo u tome što mi nisamo očekivali da Dule dobije (jesmo se nadali) a od Wawrinke se to očekuje

      I ponovo se dokazuje da jedan čovjek ne može da vuče cijelu reprezentaciju
      Last edited by proudNolee; 05-04-14, 14:34.
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • izgleda da je Role nalupao samare Stanu u svlacionici, Stan se malo dozvao pameti
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dule onda napada GS dogodine

          Poprilično sam siguran da je Nedovyesov u Sarajevu igrao pod zastavom Ukrajine prošle godine

          Comment


          • italijani polako u problemima. Britanci prave brejk

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Ništa meni ovo nije neobično, Federer jednostavno ne može sve sam, ni kod nas situacija nije ništa bolja
              Meni jeste malo neobicno, igraju sa kazastancima. Vec je trebalo da bude 3-0 za svajcarce, no dobro ovi pruzili neocekivan otpor, ali nema zavaravanja, dobijaju ovo Role i Stan

              Edit: ne znam sto se Roletovci sekiraju nema sanse da Kazahstan pobedi, tacka.
              Last edited by Pertla; 05-04-14, 14:39.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • A koliko su samo ovi svajcarci okrivljivali Roleta...... Ma znao je oduvek da nema sa kime....ajde majstore idemo mozes i sam
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Stan da se zahvali Rogeru

                  Comment


                  • Hopp Swiss

                    Comment


                    • Fedrinka

                      ajmo majstori, idemo po preokret
                      #HoppSwiss
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Role majstor ne da vise zajebanciju
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Eto, jos samo 2 seta, nema potrebe vise ni gledatikazstanci tonu
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Ako ne osvoji DC ove godine...nek` Role kupi sebi partnera za DC, baš kao i ovi iz Kazahstana

                            Comment


                            • Francuzi uzeli drugi set... mnogo teze nego prvi

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Ako ne osvoji DC ove godine...nek` Role kupi sebi partnera za DC, baš kao i ovi iz Kazahstana
                                Ma osvojice Role, a kazastanci pokupovase sto ruje sto ukrajince
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X