Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Nigdje, bas kao ni Tipsa

    Cekam isplatu od februara
    Jel to gospoda Hadzimesic i Kafedzic zabusavaju sa isplatama?? ccc
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ne znam ko zabusava, al cijelu godinu mi fali love

      Comment


      • A shminka jebiga tesko, nije bas bajna situacija u savezu, a i sve manje i manje djece se odlucuje da trenira tenis kod nas jer je genijalni CSR smislio dzaba program za djecu da ih uce tenisu gdje udaraju forhend sa ispruzenom rukom
        Last edited by shminka; 16-11-13, 21:31.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Hoćete mi molim vas reći o kakvoj se lovi radi?
          I zašto Novak nije bio na klupi, da li neko zna?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            A shminka jebiga tesko, nije bas bajna situacija u savezu, a i sve manje i manje djece se odlucuje da trenira tenis kod nas jer je genijalni CSR smislio dzaba program za djecu da ih uce tenisu gdje udaraju forhend sa ispruzenom rukom
            Tesko da mogu nastaviti sa tim programom, jer su iznajmili one terene na par godina privatnoj akademiji...
            Necemo mi docekati profesionalnog tenisera poslije Mirze i Damira...nema sanse...svi samo brljave i klepaju lovu

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              A Tipsarevic je otkazao zato sto nije dobio pare od saveza, zato se i cekalo toliko dugo.
              Tako da je on prvi na listi za pljuvanje, a ne ovi momci sto igraju.

              I proverena je informacija da su Djokovic i Tipsarevic posvadjali, tj. Novak je popizdeo na njega.

              Sent from my HTC, posto mi se moze
              @miloolja
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Hoćete mi molim vas reći o kakvoj se lovi radi?
                I zašto Novak nije bio na klupi, da li neko zna?
                To je pitanje od milion dolara .
                Muka mi je od svega tj. kako me zivot uvek prevari,sada psujem svoje roditelje,svoje okruzenje koje me "oblikovalo" i vaspitalo ovakvog naivnog,ne spremnog da razumem i svarim ovakve vesti i dogadjanja.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Pa samo pogledajte kad je Tipsarevic igrao ove godine, protiv Kanade, prva 2 kola ga nije bilo
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ma kakvi mi i nasi teniseri. Prva stvar Zetra je preko zime slobodna jednu eventualno dvije sedmice u mjesecu jer svako malo neka manifestacija, a onim ljenstinama tamo mrsko da sklone opremu za noc da bi se moglo normalno trenirat. Onda otkako su rukomet i kosarka presli u Zetru nema vise nikako nocnih termina, odnosno ima ih vrlo malo. Stoga zimi treniranje mnogo limitirano..

                    Bobanov balon koji koristi TK Iskra je kurcu pao za usi, samo sto se ne srusi balon, a o ventilaciji da ne pricam, zamalo se nisam ugusio, a po pitanju kvaliteta sljake to ne treba spominjat. Vise je blato nego sljaka..

                    Sem Headove akademije u Hotonju i njihovih par unutrasnjih terena zimi nema uslova za trening, a ni jedan klub nije dovoljno organizovan da ima sve sredjeno. Treninge, teretanu i edukaciju. Sve je to nakaradno..

                    Da nije Nene, Damir bi bio obican teniser koji je propao igrajuci male turnire po drzavi, a Mirza odavno stagnira. On je u Njemackoj godinama igra onu ligu i u nekoj je akademiji al ni rijeci o njemu, stalno ispadanje rano u kvalifikacijama kada se dodje negdje ili onaj jedan bljesak protiv Janovica, ostalo nista..

                    Dok se ne implementira ono sto je Hadzihafizbegovic, dok je ministar sporta bio, obecao nema od naseg tenisa meda.. Treba uzet ulozit silne pare i izgradit tenis kompleks. Mozda nekad u buducnosti Role ili neko od bivsih tenisera investira ako im neko skrene paznju na situaciju...
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Bojana , Tipson je cele prosle godine nosio reprezentaciju....rekao da nece igrati jos na pocetku ipak upao protiv Kanade. Zasto ga treba razapeti, ne shvatam
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Ma nije ni infrastruktura najveci problem...lopine sve u tom poslu...kao i nestrucni ljudi...samo klepaju...

                        Onaj Fatic mali ima love i sigurno ima odlicne uslove...ali djaba, maknut dalje od futuresa nece

                        U Tuzli se, cini mi se, dosta ozbiljnije radi...mali Kijametovic nije los uopste

                        Comment


                        • Čitam šta ste prethodno ispisali i totalni je haos u mojoj glavi. Kakve pare, kakvi novci, pa finale je biće para. Ali zar nam Janko nije doneo pobedu protiv Kanađana?

                          To opet ne daje nikakav odgovor na dva pitanja ili tri kako hoćete:
                          1. Zašto je Nenad igrao ovako, odnosno zašto je on uopšte ovakav igrao?
                          2. Zašto Novak nije bio na klupi, tj. bio je cela 3.5-4 gema?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ljudi,nema svrhe vagati i pricati ko je koju pobedu doneo = svi su je doneli.
                            Necemo se lagati.

                            Ovde se radi o necemu drugom ali za sada ne znamo sta je.Znamo onako ugrubo.
                            Last edited by AIRBORNE; 16-11-13, 21:53.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Čitam šta ste prethodno ispisali i totalni je haos u mojoj glavi. Kakve pare, kakvi novci, pa finale je biće para. Ali zar nam Janko nije doneo pobedu protiv Kanađana?

                              To opet ne daje nikakav odgovor na dva pitanja ili tri kako hoćete:
                              1. Zašto je Nenad igrao ovako, odnosno zašto je on uopšte ovakav igrao?
                              2. Zašto Novak nije bio na klupi, tj. bio je cela 3.5-4 gema?
                              za prvo pitanje nemam odgovor, obojica su bili katastrofalni, ne zna se ko je bio gori, Ziki koji ne moze da pogodi servis, ritern, skoro nista ili Bozoljac koji nema pojma kako da se krece, koji deo terena da pokriva, skroz je bio pogubljen
                              a mislim da je odgovor na drugo pitanje bas ovo o cemu smo pricali na ovih prethodnih par strana
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Za tim je veca nesreca Viktorova suspenzija od Jankovog hocu-necu. U kakvoj je formi bolje da nije ni igrao. Ako je istina da je mogao da igra a nije zbog novca, za mene je izbrisan za vjeke vjekov.
                                Pocecu jos i da psujem
                                Last edited by pecaros; 16-11-13, 21:53.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X