Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    A Novakovo danasnje zadrzavanje od 20 minuta sve govori.
    Meni upravo to nije jasno. Nije danas igrao Tipsarevic nego Zimonjic i Bozoljac. O cemu se radi?

    Comment


    • Tuzno je to fkt. Mi imamo 3 igraca kako treba i ne mogu se dogovoriti medjusobno

      Sta bi tek u Francuskoj trebalo da se desava...kad imaju 15 tenisera koji bi mogli u reprezentaciju

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Ako je istina ovo što je Bojana rekla, onda moraš biti neviđeni smećar da bodriš tim koji si napustio. On i Novak su u svađi već duže vrijeme, i uopšte me ne bi iznenadilo da je to posledica sukoba, a ne konkretno neisplaćenog novca. Kako god, ne možeš ostaviti sve po strani onda kada si najpotrebniji. To se tako ne radi u bilo kojoj oblasti života, sraman potez. Njemu je svakako tenis došao do grla, oborio je treninge već početkom godine jer mu se nije dalo, rezultati su vrlo brzo došli po svoje.

          Svakako Ilija treba izaći sutra, bar da šanse pretvorimo u promile. Prije će on servisom dobiti Stepaneka, nego što će Lajović neznanjem. Mada je ovo ona priča, prije će Zvezda dobiti Reala nego Jedinstvo Ub

          Comment


          • Ma kakav Ilija, nije momak dobio ozbiljan mec ove godine

            Comment


            • U suštini je isto, jer je ova lađa potonula bez prisustva kapetana. Samo na osnovu istorije kažem, iako je Iliji ovo prenisko. On je i danas masu lopti zakucao u mrežu jer mu ne odskoči malo više, onako kako bi on volio

              Comment


              • Radi buducnosti, ako nista, je bolje da igra Lajovic

                Sanse su im iste...jako male

                Bozoljac Stepsa dobiti nece sigurno...

                Comment


                • Originally posted by juventus View Post
                  .... nakon Novaka da me neko pita pustio bi Iliju da odigra mec u transu kao protiv Federera na Wimbldonu pa neka i izgubi,ali po meni ima vece sanse nego Dule.Sa dobrim servisom i slicnom igrom moze praviti dosta problema lepom Radeku ,taj mec bi voleo da vidim za titulu,bez obzira sto Ilija ne igra cesto singl.Vera u trijumf zadnja umire ,sve dok postoji teorija trijumf je moguc.
                  Takodje mislim da Ilija definitivno ima više šanse od Duleta ... Videćemo sutra. Što se mene tiče samo da Novak prvo razbije Berdiha a posle kako bude ... Nada zaista umire poslednja!

                  Comment


                  • Vece sanse dao bi Novaku da dobije dva meca zaredom, nego da ce pomenuti dvojac i set uzeti.
                    sigpic

                    Comment




                    • Ilija je po ovome dosad bio najpoznatiji treba stranu potrefiti.....
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Lajovic da se posavjetuje sa Nadalovim inzinjerima dopinga i da se fikne ne moze dobiti Stepaneka, dok Bozoljac ako uleti u LUDJACKI ritam serve ima sansu, tako po meni bolje Bozoljac da igra...
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ma šta vam je, Nole otišao da se slika sa Miljanom.

                          Janko je ako se sećate rekao da neće da igra za reprezentaciju još protiv Belgije, a ni u Bojsiju nije igrao.
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Pa nije trebao igrati nikako ove godine...ali je upao zbog Viktorove suspenzije...i da nije to uradio finale se ne bi igralo u BGu...

                            Comment


                            • Seficina insajderska informacija me ostavila tako zatecenim da sam jos uvek u neverici.
                              Ako su pare problem neka je na cast i Savezu i Janku.
                              Neka se oni i dalje dice uspesima onih u koje nisu nista ulozili, neka se baskare u foteljama, slikaju za medije a mudrovanja neka prodaju nekom drugom.
                              Za Janka ne smem ni da pomislim da je njegov razlog izostanka fingiran. Naprosto ta vrsta ponasanja nije pojmljiva mom vaspitanju. Lazove ne podnosim.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako li se samo Srdjan osjeca kad se kojekakvi likovi dolaze slikati na Novakovim mecevima...a kad ih je on ganjao za lovu prije 10g...nigdje nikoga nije bilo

                                Comment

                                Working...
                                X