Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al su se nasla ova dvojica, bas dominantno igraju,ali to je samo u prvom setu. Idemo sad
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • подржимо их да и следећем сету добију два гема да не буде горе...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ne znam samo sto pljujete Zimonjica, po meni je ovo Djokoviceva odluka, on da je mislio da moze da odigra 3 dana, on bi 100% igrao.
        Ali ovo ne znaci da treba da se pljuje i jedan igrac naseg tima.

        Idemo momci

        Sent from my HTC, posto mi se moze
        Ma vazno je da je Nenad precenjen, da nista nije zasluzio, drugi su mu osvajali trofeje a on samo stojao na terenu. Nije zasluzio ovo pljuvanje sada, ne postuje se nista sto je uradio za reprezentaciju, igrao je kada smo bil dno dna.
        Last edited by Lord Aleksoni; 16-11-13, 15:47.

        Comment


        • Originally posted by AleksaVP View Post
          Ma vazno je da je Nenad precenjen, da nista nije zasluzio, drugi su mu osvajali trofeje a pn samo stojao na terenu. Nije zasluzio ovo pljuvanje sada, ne postuje se nista sto je uradio za reprezentaciju, igrao je kada smo bil dno dna.
          Moras mi stvarno objasniti sta je to uradio za reprezentaciju?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            U svim sportovima kad se udje u odredjene godine i kad imas bolju soluciju ides na klupu ili nisi vise clan reprezentacije, ustupas mjesto mladjima. Nije to sramota, to je jednostavno tako. Zvao se ti Gigs, Maldini, Nikola Grbic, Vujasinovic...
            A moze li tako da se kaze a ne odmah da se pljuje

            Comment


            • Ovo će da bude brutalno, ipak sam očekivala malo borbe..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Jeli sada jasno da je Bozoljac losi deo dubla...ne ide na loptu
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Ima li leteca izmena u davis kupu
                  sigpic

                  Comment


                  • најбоља могућа опција би била да играмо са новаком и илијом. и са неком дефанзивном тактиком, нешто слично као мареро и вердаско. зимоњић нажалост је убедљиво најгори овде и треба да се повуче из репрезентације и да шансу осталима.

                    Comment


                    • Još 1 set i da se privodi kraju ova komedija.

                      Sutra na teren izlazi "Dušan Silni" čovjek koji je gubio mečeve koje nikad niko nije. Podržite ga, on je novi Novak, umjetnik sa reketom, lažite i sebe i oko sebe.

                      Comment


                      • Stepanek ima dva dubl Slama, Berdych nema nijedan. Obojica su za klasu bolji dubl igraci od Zimonjica. Nije to pljuvanje, to je fakat.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ne znam samo sto pljujete Zimonjica, po meni je ovo Djokoviceva odluka, on da je mislio da moze da odigra 3 dana, on bi 100% igrao.
                          Ali ovo ne znaci da treba da se pljuje i jedan igrac naseg tima.

                          Idemo momci

                          Sent from my HTC, posto mi se moze
                          Ajde ti Bojana gledaj ove reklame glavnog sponzora izmedju gemova Mi moramo malo da komentarisemo...
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Još 1 set i da se privodi kraju ova komedija.

                            Sutra na teren izlazi "Dušan Silni" čovjek koji je gubio mečeve koje nikad niko nije. Podržite ga, on je novi Novak, umjetnik sa reketom, lažite i sebe i oko sebe.
                            Dobro Noto, shvatili smo..
                            ne kopaj po ranama više..

                            A tek kako likuju oni koji misle kako Srbiji, zemlji bez teniske tradicije, nije ni mesto u finalu DC-a..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Ovi volleyi što igraju naši su mnogo gori od onoga što je igrao Novak u zadnja 2 mjeseca. Čak ih je sramota i porediti.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                Dobro Noto, shvatili smo..
                                ne kopaj po ranama više..

                                A tek kako likuju oni koji misle kako Srbiji, zemlji bez teniske tradicije, nije ni mesto u finalu DC-a..
                                Cim je Tipsarevic otkazao sve je bio jasno.
                                Da se igra neki turnir planeta sjutra u tenisu i da Zemlja treba da posalje najbolji dubl ja bih im predlozio Berdych/Stepanek. Pjeske.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X