Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nema sanse da ga neko od Argentinaca u kontinuitetu moze prolaziti Rafu na ovakvoj podlozi,i to jos u 3 seta...
    Delpo jednostavno mora da pobijedi danas Davida ako misle imati ikakve sanse za pobjedu...stvarno jako tezak poduhvat!

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      KONACAN REZULTAT :

      3-2 za Argentinu , nema ovde pobede za Spance
      4:1 za Spaniju ili cak 5:0

      Comment


      • Evo brejka.
        Rafa odlican za sad, a ne znam da li je to sto 100 godina nisam gledala tenis na sljaci, ali meni ovo izgleda nevjerovatno sporo...
        Kako su poceli, nece oni do 7 zavrsiti, mozda ja i stignem na Delpov mec... Mada,kad vidim kako je sporo... i nemam neku zelju da gledam.

        Comment


        • Ma da shminko,mora Delpo danas,mora dubl i da ostanu zivi za 5. mec i da to nekako David iscupa protiv Davida,drugacije nikako.Koliko je snage u Rafinim udarcima i u BHu isto,nalazi dubinu,ovaj pocetak bas mocno djeluje,znamo i ko je Monaco na sljaci
          sigpic

          Comment


          • Znaci danas Nadal nema sanse da izgubi ovaj mec, ne da bije kao lud.

            Comment


            • Koliko tih sitnih koraka,kakvo namjestanje na udarce.Ne igra Juan lose,daleko od toga,znamo da su njegovi udarci nesto meksi ali nalazi izuzetnu dubinu medjutim igra protiv zida,sta god baci na Rafu ovaj jos jace odgovara
              sigpic

              Comment


              • Ovo je strasno kako Nadal postane drugi igrac kad dodje na sljaku.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Au, odakle Rafa izvlaci ovakvu igru, kad je prije 7 dana igrao ocajno.
                  I Monako igra odlicno, ali danas nema nikakve sanse...
                  Ova podloga je sporaaa, ne vidim ja ni neku veliku sansu Del Potra protiv Ferera na ovom pjesku...

                  Comment


                  • Auuuuuuuuuu kakva FH paralela iz defanzive,smjestio ju je uz samu liniju.Potpuno drugi covjek u odnosu na proslu nedelju,nevjerovatno
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                      4:1 za Spaniju ili cak 5:0
                      Zar neko moze da sumnja u moj prognoze
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • 5:1 i najverovantije ce biti 6:1, a set ce da traje oko 50 minuta
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • јао људи, па код њих је лето, уживанција....

                          колико одскаче лопта од ових надалових спинова, комотно можеш да удараш смеч...
                          како да му то враћају? кад никада нико не тренира да удара изнад рамена... а ако се удаљи да чека да игра спин, куку тек онда га угасио...
                          Last edited by Žika; 02-12-11, 14:02.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nadal kao da je na steroidima, tuce kao lud... Ne mogu mu nista ako ovako nastavi da igra...

                            Comment


                            • Skoro sat vremena,a 6:1.Neko ce pogledati samo rezultat i misliti da je ovo bila igra macke i misa,a Juan je pruzao veliki otpor ali uvijek mu je nesto malo falilo.Tako je to protiv Nadala jednostavno,tjera na nekoliko udaraca vise.Juan dobro diktira igru ali ce na kraju on biti taj koji ce pogrijesiti,jer ono sto bi bilo dovoljno za 95% igraca ovdje nije ni blizu,jos bar 3 udarca vise mora da odigra,tako je protiv kralja sljake
                              sigpic

                              Comment


                              • ако играју Рафа и Давид синглове, то је глат 5/0 за Шпанију!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X