Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadal has declared on #DavisCupRadio that he is sorry for his friend Juan Mónaco but obviously happy for the win and the amazing atmosphere.
    Fenomenalna je atmosfera,u par navrata kao u Argentini da se igralo,bice vise borbe u ovom sad mecu pa ce biti i napetije sigurno
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by majabl View Post
      Ja prva mijenjam onu prognozu za sljedecu godinu...
      Em dobro igra, em se vidi zelja za igrom, sto se mene tice, najbolji Rafa ove godine, bar u prva dva seta.
      Sad polako popusta, a Monako dobar, kad bi nekim cudom dosao do ovog seta, moglo bi biti zanimljivo...
      1. Igrao je pred domacom publikom
      2. Igrao je protiv Monaka
      3. Monako otkida na njega i namjerno mu je boost-ovao raspolozenje (posle meca mozda i nesto drugo)
      4. Ovo je sljaka. Loptica ima slabiji impact na strune i potrebno je prilikom udarca generisati dosta snage da bi joj se dala brzina. To Rafa najbolje radi.
      5. Rafa udara ekstremni spin. Na tvrdom mu je tesko iskontrolisati takve loptice, jer mu prejako lijezu na strune. Tad lakse udaraju igraci koji sa vecom povrsinom docekuju loptu i udaraju ravnije... Na sljaci Rafin spin bude nesto kao s druge planete.
      6. Rafa je i dalje Kralj na sljaci... Ali problem je sto ima jedan Car.

      Comment


      • Tesko ce biti Del Potru sada
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • navijam za Delpo-a zbog neizvesnosti a i jer ga gotivim i zelim da pobedi.

          Comment


          • Ma nece ni Ferrer tako lako na ovako sporom terenu moci da diktira poene sa svojim FH...imat ce Delpo bas dosta vremena da se moze fino namijestati za udarce...a i servis bi mogao biti lijepa prednost,bez obzira sto je ova podloga bliza plazi nego terenu

            Ima Delpo sanse sigurno

            Comment


            • I sta Rafa je strasno djelovao na terenu?! I ja sam iznenadjen da kazem kako je umorno djelovao prosle sedmice,mogu misliti koliko je motivisan


              Hoce li biti snimak meca?

              Comment


              • Bas strasno ;)
                Ma bice na YT sigurno i ako ne bude snimka

                Pogledajte tu atmosferu,fenomenalno
                sigpic

                Comment


                • Ja dodjoh kuci i listam po spanskim programima nidje meca... Nista na sky it... Nadjoh na francuski sport +, ali ima li nedje u HD-u???????????

                  Comment


                  • Ludnica

                    Odlicno mi djeluje Delpo na pocetku,idemo po izjednacenje

                    Comment


                    • Bice ovo igra macke i misa

                      Comment


                      • Ode i Del Potro, nije mi jasno zašto Argentina nije odlučivala o podlozi, kao i u Srbiji

                        Comment


                        • E kad se sjetim koliko sam trubio da mi nije jasno nebiranje sljake...

                          Comment


                          • Aooooooooooooo sta je sad uradio Delpo,kakav potez
                            sigpic

                            Comment


                            • Svaka mu čast za onaj BH! Eh, samo da je uspeo još da vrati brejk, a imao je šansu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Strasan mec

                                Ferrer fantastican,a ni Delpo ne zaostaje previse,imao je svoje prilike,a ostao je kratak u prethodnom game-u upravo zbog brzine terena...

                                Comment

                                Working...
                                X