Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Znam da ih Argentinci nece dobiti, ali tako bih volela, samo i iskljucivo zbog ovakve izjave.
    Ovo je izjava na nivou nekog najzagrizenijeg fana...
    Jel nesto netacno rekao? Samo je surovo realan.

    Comment


    • Originally posted by FC Nadal View Post
      Jel nesto netacno rekao? Samo je surovo realan.
      surovo realan?
      pa ako je Spanija tako dominanta kako to da su ih Francuzi prosle godine razbili? i zasto onda ne osvajaju DC svake godine?
      i Santana nema 20 godina pa da ga ponese atmosfera...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • On je ovdje rekao sljaka,beton i trava,nije rekao led posto se na takvoj podlozi igrao taj mec protiv Francuza jos Rafinjo nije igrao,Francuzi bili nabrijani,i dobili,mora se nekada i izgubiti,nista cudno.

        Ali on ovdje govori da su superijorni od Argentinaca na svakoj podlozi sto ce i dokazati za vikend

        Comment


        • Nista neocekivano od panjata,mada je za sljaku definitivno u pravu.Sve sem 4:1 za Spance ce mi biti prilicno iznenadjenje
          sigpic

          Comment


          • a rolere sto je spomenuo, to je bas lepo?
            pretpostavljam da je mogao da kaze: ma dobili bismo ih i na Marsu, posto oni pojma nemaju sa tenisom...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Samo da mu faca na kraju ne bude ka' u finalu Rima
              sigpic

              Comment


              • Zreb:

                Friday - play starts at 14:00:
                Nadal - Monaco
                Ferrer - Del Potro

                Saturday - play starts at 16:00:
                Lopez/Verdasco- Nalbandian/Schwank

                Sunday - play starts at 13:00:
                Nadal - Del Potro
                Ferrer - Monaco
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bice zanimljivo vidjeti oce li Nalby igrati oba singla ili samo jedan,mislim da bi mnogo pametnije bilo da igra u nedelju samo,ali da bi on igrao u nedelju Delpo mora da izvuce pobjedu protiv Davida
                  sigpic

                  Comment


                  • I ja mislim da bi Nalbi trebalo da igra samo u nedelju, jer niko od njih na šljaci neće moći da ugrozi Nadala .. Ferer igra odlično, to je dobro poznato, ali očekujem da Delpo , ipak, to nekako dobije ..

                    Comment


                    • мислим да ће шпанци да их растуре....
                      sigpic

                      Comment


                      • Za mene skroz ocekivan zrijeb. Pametna odluka da se David cuva za dubl i singl 3. dan, ako do njega dodje. ;) A ko zna, mozda je Rafa previse slab na Monaka, pa je to skrivena namjera Argentinaca...
                        Nadam se da Delpo moze dobiti Ferera i onda ce biti neizvijesno do samog kraja.

                        Evo i slicica.










                        Sta su se ovi smrkli?







                        Last edited by eM; 01-12-11, 15:37.

                        Comment


                        • Velika je šansa da Nalbandian ostane neupotrebljiv za singl.

                          Comment


                          • Velika.
                            Nalbandian: "I'm getting older, I'm not playing singles but I feel confident for the doubles."

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Velika je šansa da Nalbandian ostane neupotrebljiv za singl.
                              Malo ko ima tako dobru igru za Nadala.Monaco nema nikakve sanse ali vjerujem da razmisljaju da na 3 dobijena nema ni David.Ferrera zna u dusu,nikad ga nije dobio na sljaci ali ce ga prije dobiti u tom odlucujem mecu od Juana.Jer kome bi ti dao sansu u eventalnom 5. odlucujucem mecu,covjeku koji zivi za ovo,koji ce da grize,noktima da cupa pobjedu ili Monacu?
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da je Noto mislio da je moguce da 5. meca nece ni biti ili da on nece imati rezultatski znacaj... ;)
                                A naravno da ce ga, ako bude odlucujuci, igrati Nalbandian... On zivi za to i na osnovu svega sto je do sad dao reprezentaciji, definitivno najvise zasluzuje da preuzme odgovornost, pa sta bude...
                                Sljaka je, naravno, veoma spora, sto odgovara Nadalu i Fereru, ali nije nemoguce ocekivati bod u dublu, Feliju sljaka nije bas omiljena, a Verdasko ne pamtim kad je imao neki dobar rezultat... ;) S druge strane je Svank koji je najiskusniji igrac u dublu do svih njih, a i Nalbandian je bolji izbor od Monaka za dubl i u svakom slucaju je veca sansa da ce dobiti dubl nego Nadala (iako umornog i nespremnog). ;)

                                A ova Davidova izjava da stari ne pije vode... pa nije valjda trebalo da kaze da hoce da iskoriste Monaka takticki i da ga sacuvaju za 2. i 3. dan... ;)

                                Comment

                                Working...
                                X