Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo, najzad pobedi Viktor.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by carter985 View Post
      pa sta kao jel nije? u ovom trenutkoipak je pedex ispod nivoa djovaka i rafe...
      Pa ako govorimo o trenutnom stanju tako je, ali nikako Roger nije nivo ispod, mislim da je to pogotovo dokazao na RG-u, nemoj da zaboravis da je poslednja 2 meca koje je Novak izgubio, izgubio upravo od Rogera. A i Andy nije mnogo ispod Novaka i Rafe na igrackom planu, ali naravno svi znamo koji su njegovi problemi. A nije ni fer sve ostale nazivati boranijom. Visko je bas pricao o tome koliko je tesko uopste biti tu negde u samom vrhu, pa cak i u prvih 100. Malo mi je neukusno kad neko ko je samo obican gledalac tako prica o teniserima.

      Comment


      • Originally posted by Miki90 View Post
        Pa ako govorimo o trenutnom stanju tako je, ali nikako Roger nije nivo ispod, mislim da je to pogotovo dokazao na RG-u, nemoj da zaboravis da je poslednja 2 meca koje je Novak izgubio, izgubio upravo od Rogera. A i Andy nije mnogo ispod Novaka i Rafe na igrackom planu, ali naravno svi znamo koji su njegovi problemi. A nije ni fer sve ostale nazivati boranijom. Visko je bas pricao o tome koliko je tesko uopste biti tu negde u samom vrhu, pa cak i u prvih 100. Malo mi je neukusno kad neko ko je samo obican gledalac tako prica o teniserima.
        mozda malo upada u oci to "kategorija"... recimo ovi iz trece kategorije su daleko daleko od "nivoa" kakv imaju pedex i endi, dok recimo razlika izmedju njih dvojice(pedex i endi) naspram djovaka i rafa nije velika al trenutno ipak postoji ta neka imaganirna lajna, koja pedexa i endija svrstava u drugu kategoriju

        Comment


        • Originally posted by MiljanVR View Post
          E moj Viktore pa ti ne zasljuzujes ni top30
          TOP 30 ne bi ne trebalo da postoji..
          Onda se moze nazvati i TOP 70..
          TOP 10 je jedino za postovanje..

          Comment


          • Ma mozete da pricate sta 'ocete al' mi imamo dva TOP 12 igraca

            Comment


            • Originally posted by Miki90 View Post
              Ma mozete da pricate sta 'ocete al' mi imamo dva TOP 12 igraca
              Mislis dva TOP 16..

              Comment


              • Dobro sad kakva je situacija ne znam, ali neko je gore napisao da je Viktor na 12-om mestu, pa sam tako ofrlje rekao

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  TOP 30 ne bi ne trebalo da postoji..
                  Onda se moze nazvati i TOP 70..
                  TOP 10 je jedino za postovanje..
                  Top 10 je jedino za potovanje? Pa i nisi neki teniski fan :P

                  Kazu da ovaj Ervin voli malo zurke malo provod To neki Janko isti!
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Top 10 je jedino za potovanje? Pa i nisi neki teniski fan :P

                    Kazu da ovaj Ervin voli malo zurke malo provod To neki Janko isti!
                    E Cune, Cune..
                    Napisao sam za pos(h)tovanje, a ne za postovanje..
                    Nisam ka' ti, priznajem..
                    Kad ponekad pogledam ko je i 8. na svetu, meni dodje gorusica, a ne "kokocar sveda"..

                    Comment


                    • Ovaj Ervin je ozbiljniji od Ridersteta definitivno...

                      ali sta im je sa ovim fut foltovima!?
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Miljane,jel igra Djokovic???
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          Ovaj Ervin je ozbiljniji od Ridersteta definitivno...

                          ali sta im je sa ovim fut foltovima!?
                          Pa jeste..
                          Igra drugom rukom..

                          Comment


                          • Kakve udarce posjeduje Monfa... Ali dzaba. "Zlo june dovjeka govedo"... Kolbi servira odlicno, ali...

                            Comment


                            • Originally posted by Dacha View Post
                              Miljane,jel igra Djokovic???
                              Ne, igra Janko i vodi 1 nula u setovima , i mislim da nece da igra i u nedelju ;)
                              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                              Comment


                              • Ljudi, kakvi su ovo talibani? Pa nase nisu ni trebali cimati da igraju uopste, sta nisu lepo predali, ovako se momci bez veze zamaraju...
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X