Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Opet koljeno
    Au sta je sad izvukao Florian,na dva poena je od kljucnog brejka

    edit:Auuuuuuuuuuuu sta uradi Florian na 5:6
    Smanjuje Gasquet na 2:1
    gledam na internetu-sjajan mech !!! Nemci odlichna ekipa...ako neko ne zna gde moze da gleda nek ide na www.fromsport.com

    Comment


    • Sjajni Gasquet,blizu je brejka,mada bi mogao malo da se primakne liniji...
      Inace SK prenosi spektakl SAD-Spanija ;)
      sigpic

      Comment


      • Ок, Ноле ће изгубити нешто бодова, али је Виктору и Типси потребније да добију или сачувају од прошле године бодове из овог кола...
        sigpic

        Comment


        • Rekoh ja da niko ne moze s tolikom ljubavlju da nastupa za svoju zemlju, kao rođeni Bejrućanin za Njemacku... Ovo mu mozda ugrozi nastavak sezone... I evo ubija Risara sve na jednoj nozi.

          Comment


          • како обседају Нолета, па више него да је председник државе...ни на клупи за резерве нема мира...неки попа пао у транс.


            ајде Викторе, идемо одмах на брејк..
            sigpic

            Comment


            • Glupo je sto ne daju bodove za "mrtve meceve'' a i skrti su u bodovanju na1/2 finalu i finalu...npr ok bi bilo da u mrtvim mecevima daju bar 10-20-30 bodova a i igrachi bi imali veci motiv...

              Comment


              • Originally posted by Momchilo View Post
                Glupo je sto ne daju bodove za "mrtve meceve'' a i skrti su u bodovanju na1/2 finalu i finalu...npr ok bi bilo da u mrtvim mecevima daju bar 10-20-30 bodova a i igrachi bi imali veci motiv...
                Meni je glupo sto se uopste daju bodovi za DC, jos samo fali da se daju i za 'mrtve meceve'.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Potpuni povratak Gasquet-a u mec.Ima i psiholosku prednost trenutno,momentum je na njegovoj strani...
                  Bas je brza ova podloga u Svedskoj,ali ovaj lik nema FH,razvalice ga Viktor
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne moze ovaj Riderstet nista Viktoru...

                    Kako ide BIH?
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Stan pobedio Gil-a, ali je igrao bas lose, da je neki ozbiljniji protivnik u pitanju, ponovo bi sve zavisilo od Rogera.
                      A sad cekam da se pojavi Fed
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Stan pobedio Gil-a, ali je igrao bas lose, da je neki ozbiljniji protivnik u pitanju, ponovo bi sve zavisilo od Rogera.
                        A sad cekam da se pojavi Fed
                        A gde mogu da pratim livescores za te meceve?
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          A gde mogu da pratim livescores za te meceve?
                          E nemam pojma, ja se ubih trazeci po dc sajtu, ali nisam uspela.
                          Ali konacno, posle ne znam ni ja koliko meseci, radi mi live stream
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            E nemam pojma, ja se ubih trazeci po dc sajtu, ali nisam uspela.
                            Ali konacno, posle ne znam ni ja koliko meseci, radi mi live stream
                            Mene interesuje Luksemburg i Velika Britanija.Kada oni igraju?
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Setkic-Zopp 6:1;5:7 prenos na BHRTu ;)
                              Stalno masiraju Florian-a,a evo problema u petom setu za njega.Svedjanin je vratio jedan brejk,tesko ce Viktor dozvoliti jos jedan pad u ovom setu
                              sigpic

                              Comment


                              • Federer nasao da igra za DC u Group 1 seriji i to protiv Portugala
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X