Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Mozda sam i ja malo nerealan, zelim da vidim neku njegovu labudovu pesmu. Prosto, zbog njega sam poceo da pratim ovaj sport i ne bih da se povuce kao neki osrednji vozac koji nikad nista nije postigao. Jos jedna titula, da ga na miru ispratim u penziju i krenem da navijam za Markeza, kada vec za Sica ne mogu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #47
      Originally posted by denia_el View Post
      nista mi drugo nije vazno..
      nasao sam dobar bend

      Rosi je tolika zvezda da mora da bude tu
      ja se nadam da bi mogao do neke pobede
      ove kvalifikacije ce da budu zanimljive, ukoliko bude mogao da se nosi sa Pedrosom tu je

      Comment


      • #48
        Italijani su takva nacija da sa 35 god tek picinju da zive , tako da mislim da Rossi nije star za bar jos jednu titula , licno mu to zelim a posle kako hoce.

        Comment


        • #49
          Kakav govedarski nacin da se ukrade polpozicija... Svjedeno, sutra ce svi popiti jedan zidarski, od srca...

          Comment


          • #50
            pa ko mu je ukrao?zar ga nije koleginica usporila u poslednjem krugu?mada ne znam ni koliko to moze da pomogne folgeru,on se jadan sav izgubi u trci
            moja trojka je u prvih 10 i ja zadovoljna
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #51
              Ah, te zene, vecito kobne...

              Comment


              • #52
                Rossi ponovo lose istempirao kvalifikacije. Ponovo su ga Crutchlow i Dovi zeznuli na kasniji izlazak. Da li je moguce da se ovo desava iz trke u trku?
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #53
                  Ma ajde kasniji izlazak, nego ovo konstantno pracenje mene zivcira... Od 3. do 6. mesta svi su nekog pratili, uzas...

                  Comment


                  • #54
                    odlicne kvalifikacije! meni ducati deluje sve bolje i bolje... jedva cekam trke sutra!

                    Comment


                    • #55
                      Djavola deluje. Neka ti Hayden bude reper, batali Dovija, em je pratio, em ide na kvale i na odbranu pozicije na trci...

                      Comment


                      • #56
                        Trka ce biti pravo merilo. Mada ako Doviciozo dobro startuje usporice Rosija,Markeza,Craclova sto ce pomoci Lorencu i Daniju da se odvoje i eto ti nezanimljive trke
                        A to se vec desavalo, Dovi bude treci na startu trke ali taj Ducati naravno ne moze celu trku da se nosi sa ostalim masinama.

                        Comment


                        • #57
                          obrni okreni - Doktor u trecem startnom redu kada resi ogroman problem zvani SUBOTA mozda moze da razmislja o nekim ozbiljnijim rezultatima a i mi sa njim u paketu


                          Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Ma ajde kasniji izlazak, nego ovo konstantno pracenje mene zivcira... Od 3. do 6. mesta svi su nekog pratili, uzas...
                          jako me iritira to pracenje, to treba kaznjavati
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #58
                            i pored ovako uzbudljivih kvalifikacija,meni je vrhunac ipak bilo ono "nije zec kornjaca"
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Ne znam, mozda sam paranoican nakon svega, ali opako me je uplasilo kad je Jarvis rekao da ce Lorenzo sigurno pokazati zasto ce biti broj jedan, tokom zime. Ovi veciti zaostaci od pola sekunde subotom nakon zanemarljivih zaostataka petkom su mi jako cudni...

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Ne znam, mozda sam paranoican nakon svega, ali opako me je uplasilo kad je Jarvis rekao da ce Lorenzo sigurno pokazati zasto ce biti broj jedan, tokom zime. Ovi veciti zaostaci od pola sekunde subotom nakon zanemarljivih zaostataka petkom su mi jako cudni...
                                mislis da se desava isto sto se desavalo spizu u jamahi?
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X