Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    steta za MARKEZA prosto ne mogu da verujem da lorenzo ima onaj ritam..msm da ce markez da ih suri,neka ih neka se raduju dok mogu rossi dobar bio nekad,vreme ga zgazilo,godine..simoncelijeva smrt.jbg sve se skupilo...veliki je sampion ali dosli su neki novi momci.markez naravno prolazi u q2 i tamo je medju prvih 5. ;) :*

    Comment


    • #32
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      Marc je crveni... bik.
      mali crveni leteci mrav
      ili su cike koje su lepile nesto tu pobrkale ili vale ponovo krece sa igricamanadam se da je ovo drugo
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #33
        Kakvo olako otpisivanje devetostrukog svetskog sampiona. No OK.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #34
          Originally posted by NebojsaNS View Post
          Kakvo olako otpisivanje devetostrukog svetskog sampiona. No OK.
          na zalost rezultati na to pokazuju ;)
          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • #35
            Da li stvarno mislis da bi dosao do svih tih titula da nema bar malo magije u sebi i sposobnosti da ide kontra logike?
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #36
              Nadam se da ce Sampion sve da demantuje ....
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • #37
                Originally posted by NebojsaNS View Post
                Da li stvarno mislis da bi dosao do svih tih titula da nema bar malo magije u sebi i sposobnosti da ide kontra logike?
                Ma naravno da ima,ali mislim da je to njgov maksimum, na veliku zalost...
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #38
                  Gle, on vec neko vreme ima problema, pobedu nema bas, bas dugo, mislim da kada prvi put namirise sampanjac, da ce se vratiti u stari mod.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #39
                    Nisam navijac Rosija ali mislim da ove sezone moze da pokaze da nije za penziju i da ostvari bar dve tri pobede i da to bude najava za napad na titulu u 2014....
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #40
                      Vrlo nezgodan pad za Reddinga, drago mi je da je dobro. Ima tu puno posla, ali ti mehanicari su madjionicari, tako da nema brige, pojavice se on u kvalifikacijama... Rabat, Polyccio, Takaaki - oni deluju najbolje, bez sumnje. Pol deluje dosta bolje nego juce, moze ovo biti otreznjenje za njega. Ali ako ne bude - ostajem pri tome da ce izgubiti titulu.

                      Originally posted by dzoni gp View Post
                      Nisam navijac Rosija ali mislim da ove sezone moze da pokaze da nije za penziju i da ostvari bar dve tri pobede i da to bude najava za napad na titulu u 2014....
                      Sledece godine sam jedino ubedjen da on nece osvojiti titulu. 35 godina, o cemu pricamo...
                      Last edited by Vanja #66; 01-06-13, 11:02.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Gle, on vec neko vreme ima problema, pobedu nema bas, bas dugo, mislim da kada prvi put namirise sampanjac, da ce se vratiti u stari mod.

                        Iskreno , voleo bih zbog njega a i zbog trka, nesto mi ove pobegni u prvoj krivini i pobedi nisu zanimljive, tako da se nadam da ce ves sutra osetiti ukus samanjca
                        sigpic

                        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                        Comment


                        • #42
                          Mislim da ce dati svoj maksimum i da ce pokusati da ode u penziju kao sampion a da li ce uspeti u tome to je vec Filozofsko pitanje ,steta za Redinga nadam se da ce mu popraviti masinu na vreme....
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • #43
                            Ali motivacija da se ode u penziju kao sampion, koji je btw vec osvojio sve i motivacija da se odbrani titula ili da se dokaze da moze da se osvoji ili da se dokaze da moze da se bude u borbi za nju i to odmah su potpuno razlicite stvari . . .

                            Comment


                            • #44
                              sledece godine marquez...

                              Comment


                              • #45
                                dok je bio u najboljim danima,samo se o njemu raspravljalokada je (puj puj daleko bilo ne ponovilo se) otisao u dukati i skoro pao do samog dna (a neki su za to vreme prilicno ubedljivo osvajali titule),gle cuda i dalje se samo o njemu raspravljalosada se polako vraca,nista posebno,ali prilicno dobro izgleda i svi opet samo o njemu raspravljajue u tome je ta njegova magijamene boli uvo da li ce je osvojiti ili ne (ma ko ih jos broji).bitno mi je samo da je tu,dok je on na gridu nista mi drugo nije vazno..
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X