Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ma poskidali su sve sa yt-badorna
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #17
      Brvo sa Rossi-a , verujem da ce Markez biti dobro . Iako ga ne volim ali ne bih voleo da je i koleno odrao .;)

      Comment


      • #18
        Bradley Smith (Official)
        пре 2 ч.
        Some of you may have seen that Bradley had an accident in today's Free Practice - he was sent to the medical centre due to concerns of an arm injury, but luckily he was given the all clear (with no broken bones) a short while ago. Team manager Herve Poncheral had this to say:

        “It is a shame that Bradley suffered a big crash today because he was looking very strong and confident. We know he loves this track and he showed that his confidence is growing with the YZR-M1 because he was sixth in difficult conditions this morning and eighth when he crashed this afternoon. We have checked the data and he was not doing anything different in that corner compared to his fastest lap in the session. He had exactly the same speed but it seems he was on a brand new tyre that hadn’t reached working temperature. It is a pity because I am sure he could have finished inside the top 10, but what happened unfortunately can be part of the learning experience in MotoGP. Fortunately he has no broken bones because he landed heavily but the little finger on his left hand was quite badly damaged. The Clinica Mobile staff said he can race and I know they will do a fantastic job in getting him the very best treatment and ensure he is as prepared as possible for what will be a very difficult race. He will need a skin graft next week though.”
        sigpic

        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

        Comment


        • #19
          Spoiler


          Mark je dobro, to je najbitnije. Da ne verujes da ovaj klinac pravi haos.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #20
            Genijalni ste, majke mi... I u Qataru je bilo jako dobro posle prvog dana, kao i u Jerezu i u Le Mansu. Koja je razlika u ovome danas, pa ste svi odjednom djipili. Nisam gledao FP2, ali to sto je vodio dobar deo treninga samo znaci da je pronasao dobro podesavanje jako brzo, za razliku od prethodnih treninga, kad ga je nalazio kasnije. Vec sam napomenuo, indikativno mi je to sto je na svakoj od ove tri pomenute trke dobijao zaostatak sutradan od oko pola sekunde, potpuno neocekivano... Rekoh tad, Jarvis je zmija, ali jedino sto mislim da, ako je tako nesto po sredi, u Italiji tako nesto ne bi smeli da mu urade.

            Marc je dobro, vidim, pametno sto je skocio sa motora, tu nista drugo ne sme da se uradi. Varijanta je bila ili to ili sa sve motorom u zid... Ocekivao sam ovo, ali nekako uspeva da nadje te granice na treninzima, ne u trci, sto je sjajno, veliki pokazatelj zrelosti. Malo srece svakako, ali zrelost pre svega...

            Polyccio definitivno popusta pod pritiskom. Sacekacu trku da u to budem siguran, ali sve vodi ka tome. Redding sa druge strane, u izuzetnoj poziciji. Rabat i Nakagami vuku kad se nadju u prilici, sjajno...

            Vinales preti jos jednom dominacijom, tu nema zbora. Naucio je sve sto ima da se nauci u Moto3, koja je steta sto je saradjivao sa onakvim ljudima prolse godine... Sad bi mogao da se, onako fino, probija u Moto2, ali ok, ko zna zasto je ovo dobro...

            Comment


            • #21
              Kako je izgledalo sa kamere motora, dobro je prosao
              sigpic

              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

              Comment


              • #22
                Izgleda da je bilo zanimljivo danas, steta nisam stigao nista da odgledam. Vidim Rosi je dobar, mada kao sto je neko spomenuo treba i kvalifikacije da odradi dobro. Janone sesti, pa jos ispred Dovija, bravo.

                Comment


                • #23


                  iz ovog ugla izgleda prestrasno i razumem zasto nam nisu pokazali (hvala im na tome).i sad kada znam da je dobro tesko mi je dok gledam
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Uf, to je stvarno bila sreca u nesreci...

                    Maverick Brutalisk Vinales... Falio mu je jos jedan krug da obori proslogodisnji rekord. A ovo nisu kvalifikacije...

                    Spies se povukao, povreda jos uvek nije sasvim zalecena... Napredak je veliki, ali jos uvek nije to to. Steta...
                    Last edited by Vanja #66; 01-06-13, 08:51.

                    Comment


                    • #25
                      kako se povukao?znaci nece voziti?
                      nece,evo i srdjan kaze..
                      Last edited by denia_el; 01-06-13, 08:56. Reason: :(
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        a kornjacica je jedna od boljih hihimeni najsladja do sada
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #27








                          Na trecoj slici ove cikice koje trce su njegovi protivnici u sampionatu, lako se da pretpostaviti ko je ko po boji... A Cesare i Cecilia, njegovi kucici, su takodje dobili kornjacin oklop... Isto kao sto su u Misanu 2009. dobili magarece usi.

                          Comment


                          • #28
                            Kornjaca Rade
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Na trecoj slici ove cikice koje trce su njegovi protivnici u sampionatu, lako se da pretpostaviti ko je ko po boji...
                              pa koji je markez,narandzasti ili crveni?
                              bravo acoovo je prvi put da tako nesto i pomislim,ali mogao bi malo da odmori
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Marc je crveni... bik.

                                Comment

                                Working...
                                X