Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Od tih igraca jedini pravi kvalitet su trenutno Rooney,Nani i Vidic i jos ima nekolicina dobrih igraca.A ja sam lud ako su dobri igraci O'Shea,Evans,Smalling,Carrick,Fletcher,Anderson zatim na zalasku karijere Giggs,Scholes,VDS,zatim isto prosjecni Park iz kojeg Ferguson izvlaci 110 %,zatim nikad slabiji Rio (nije sastavio 5 utakmica ove sezone) i da ne nabrajam jos neke igrace,ko god kaze da je ovaj sastav jaci od Real-ovog ove sezone on je smjesan.I pogledaj ovaj sastav prije tri godine,to su vecinom isti igraci plus dodaj Ronalda i Teveza i dodaj da su tad Giggs,Scholes,Rio bili mladji i dosta bolji.
    I šta da ti kažem na ovo?
    Od ovih koje si nabrojao mogu biti bolji svi na kugli zemljskoj, ali ovi ljudi su doveli MU u finale LŠ!!!
    Real možda pokuša neki drgi put......
    A da..... i Liverpul....

    P.s. Moraćeš da trpiš od mene štošta, jer dala sam tebi i tvojoj dragoj glas. Tako si rekao juče
    Last edited by miloolja; 04-05-11, 21:37.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Milooja,neka si mu rekla
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Ne razumem uplitanje Liverpula u ovu pricu.Da li je neko rekao da je mozda Liverpul bolji od Mancestera?Kao da ne mozete Suarezovo pisanje po odbrani da zaboravite pa uplicete Liverpul u ovu pricu bezveze.I ja i JC smo svesni dokle je nas tim dosao i pisali smo o tome konstantno i aktivni smo u nasoj temi pa ako vi mislite da smo mi maloumni i da smatramo Liverpul trenutno nekom ekipom samo izvolite pa procitajte.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          I šta da ti kažem na ovo?
          Od ovih koje si nabrojao mogu biti bolji svi na kugli zemljskoj, ali ovi ljudi su doveli MU u finale LŠ!!!
          Real možda pokuša neki drgi put......
          A da..... i Liverpul....

          P.s. Moraćeš da trpiš od mene štošta, jer dala sam tebi i tvojoj dragoj glas. Tako si rekao juče
          Samo sto je Schalke prosjecna njemacka ekipa koja bi od 90% engleskih ekipa izgubila na gostovanju.

          Sto se tice Liverpoola ja priznam da tu ima nevjerovatno mnogo polovnih igraca,ali mene nece niko ubjediti da su O'Shea,Smalling,Evans,Gibson,Fletcher,Owen,Fabio,P ark da su to dobri igraci i jos kad dodamo velike igrace VDS,Giggsa,Scholea koji su na zalasku karijere dobijemo jedan dobar Manchester nista iznad toga.Ja ponavljam Manchester u zadnjih 5 godina nikad nije losiji bio i da je neko drugi na klupi umjesto Fergusona ja garantujem da ne bi ovakvu sezonu imali,i u ovo sam 100% siguran jer englesku ligu pratim dosta dugo i znam dosta toga o njoj.Ne kazem da Manchester nije jak,ali opet kazem da nisu nikad slabiji bili odavno i da igracki npr.Chlesea ima dosta jacu ekipu,ali naravno fudbal je takav sport gdje ne odlucuje samo ko ima bolje igrace.

          P.s Uredu
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Bravo za Mancu!

            Comment


            • Fudbal, pf-LŠ: RTS-1, 20,45, direktno
              Mančester Junajted – Šalke 04 4:1 (2:1) (Ukupno 6:1)
              Komentator: RTS – slab, ispod svakog nivoa!

              Kombinovani tim Mančestera protiv kompletnije ekipe Šalkea. Zanimljiva utakmica, pet golova, nekoliko žutih kartona, nekoliko šansi na obe strane, dvadesetak kornera visok pritisak igrača domaćina, nedovoljno ubedljiva igra gostiju...

              Jednostavno: velika razlika u klasi... Ipak, dominacija Mančestera u svim elementima fudbalske igre. Gvardiola, koji je sedeo na tribinama, nije mogao ništa da vidi, može samo da nagađa šta ga očekuje 28. maja, na Vembliju. Pre sedam dana najavio sam da će Nani “kružiti oko šesnaesterca gostiju, “nošen” domaćom publikom. I kružio je tačno onoliko koliko je trebalo, da se sačuva stečeno vođstvo u Nemačkoj, i obezbedi ubedljiv rezultat.

              Objektivno, u finale su otišle dve trenutno najbolje ekipe, Barcelona i Mančester Utd. Zasluženo. Šira analiza nepotrebna.

              Verujem da je Ser Ferguson, od ovog trenutka, ličnost broj jedan kada je u pitanju dalji razvoj događaja – sigurno “najviše zna”, i verujem da će svojim fudbalskim iskustvom i umećem naći najbolja rešenja za pobedu Mančester junajteda – u finalu!!! Dakle, Mančester – šampion LŠ!

              Samo, ako se ne umešaju u rabotu, fudbalske sudije (kako god!)...!?


              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

              Comment


              • Ma sredjeno kod sudija da Barsa pobedi u finalu.

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Samo sto je Schalke prosjecna njemacka ekipa koja bi od 90% engleskih ekipa izgubila na gostovanju.
                  Pa? Pa šta ako su prosečna ekipa? Misliš da takvi ne mogu da naprave rezultat? Izbacili Inter...
                  Ko odlučuje o tome da li je neko bolji od onog drugog?...
                  Tvoje subjektivno osećanje i emocije, neki dokument na kome piše ovaj je bolji, a ovaj ne ili koliko je ko plaćen?
                  Hoću da ti kažem da ovo tvoje dokazivanje kako MU ima najlošije igrače u ne znam koliko u nazad...veži mačku o rep......
                  Gleda se samo šta piše na semaforu, šta piše kada sudija svira kraj...
                  Najvažniji je tim, ekipa, koja mora da radi kao sat, da diše ko jedan... jes zvuči patetično .. i naravno najvažnija karika... trener... što se donekle i slažemo
                  I to je suština i srž, ne samo fudbala, već svih timskih sportova, znači nije presudno ko ima "bolje" igrače
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Samo sto je Schalke prosjecna njemacka ekipa koja bi od 90% engleskih ekipa izgubila na gostovanju.

                    Sto se tice Liverpoola ja priznam da tu ima nevjerovatno mnogo polovnih igraca,ali mene nece niko ubjediti da su O'Shea,Smalling,Evans,Gibson,Fletcher,Owen,Fabio,P ark da su to dobri igraci i jos kad dodamo velike igrace VDS,Giggsa,Scholea koji su na zalasku karijere dobijemo jedan dobar Manchester nista iznad toga.Ja ponavljam Manchester u zadnjih 5 godina nikad nije losiji bio i da je neko drugi na klupi umjesto Fergusona ja garantujem da ne bi ovakvu sezonu imali,i u ovo sam 100% siguran jer englesku ligu pratim dosta dugo i znam dosta toga o njoj.Ne kazem da Manchester nije jak,ali opet kazem da nisu nikad slabiji bili odavno i da igracki npr.Chlesea ima dosta jacu ekipu,ali naravno fudbal je takav sport gdje ne odlucuje samo ko ima bolje igrace.

                    P.s Uredu
                    A jooooooooooooooooj, sta napisa
                    Flecer i Park losi igraci? Ne znam kako da prokomentarisem tvoj post, jer jednostavno sam iznenadjen sta citam, otprilike da je za tebe igrac samo onaj za koga Real ili Celzi daju 50m....svasta!
                    Sto se tice Smolinga i Fabia, veoma perspektivni igraci, a VDS,Gigs i Skols su oni igraci sto nikada ne stare, mada tacno je da su zbog godina slabiji nego pre tri godine (sto je i logicno). Sada da je Mancester slabiji nego pre tri godine, te da nikada nisu slabiji je takodje smesno, Valensija, Nani, Vidic, VDS, Runi, Evra, Cicarito, Berbatov....ne bih tako lako to tvrdio. Dok taj Ronaldo, kao i Tevez nisu ne igraju ni izbliza fudbal kakav su tada igrali, tacno Fergi ima taj smek, oseti kada je igrac dostigao vrhunac i proda ga za grdne pare (Bekam, Van Nilsteroj, Ronaldo...neki od primera).
                    Dakle, nista se tamo ne dogadja slucajno, sve je to sistemski, a taj sistem daje rezultate, za razliku od npr. tog Celzija i Rela koje ti pominjes gde sistema nema ni na vidiku, zato su im i takvi rezultati kakvi su.
                    P.S.Dodacu i to da je Macester daleko jaci od Celzija ove sezone, sto ce se u ostalom videti i za vikend, kao i na kraju sezone kada se sve sabere;)

                    Comment


                    • Izgleda da se za JC talenti ovi iz Liverpula,jer on navija za njih,kao sto su Adam Morgan,Danny Wilson,Suso,Raheem Sterling,Jonjo Shelvey,John Flanagan...,a maldi igraci kod Fergija dobijaju odmah odgovornost da igraju polufinale LS i utakmice PL,i sada rece da je Smoling,Gibson,Evans i Rafael losi,oni imaju perspektivu da postanu odlicni igraci,napreduju iz dana u dan,reci mi mi neke mlade igrace koji su dobili sansu da graju polufinale LS.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Ko kaze da su za mene igraci samo za koga Chelsea ili Real daju 50 miliona.

                        I to kao Fletcher i Park odlicni igraci,onda cu i ja ovo staviti ,ja ti kazem naci cu u svakom jacem timu boljeg igraca od njih dvojice na pozicijama kojim igraju.

                        Ja nit sam rekao da je Manchester slab niti sam rekao da lose igraju,samo kazem da losija ekipa nije bila u zadnjih 5 godina i stojim iza toga,ti nabrajas sad neke igrace iz Manchestera a ja ti kazem jedino koje sad klasa u ekipi i ko bi mogao igrati gdje pozeli su Vidic i Rooney i mozda Nani.

                        EDIT:A ovaj Mandin post nemam rijeci,prvo ne pricamo o Liverpoolu,drugo neka mi neko nadje gdje sam ja rekao da ce ti mladici iz Liverpoola postati odlicni igraci i trece ja i Nash stalno govorimo da sad imamo jednu prosjecnu ekipu koja opet nakanta Manchester na Anfieldu ;)

                        A moze se naci postova kako ja hvalim Manchester i takodjer sam rekao za Rooneya da je najkompletniji napadac trenutno tako da to macku o rep okacite kako ja volim Liverpool i ostalo mi nista ne valja.
                        Last edited by Joe Cole 10; 04-05-11, 23:45.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Ko kaze da su za mene igraci samo za koga Chelsea ili Real daju 50 miliona.

                          I to kao Fletcher i Park odlicni igraci,onda cu i ja ovo staviti ,ja ti kazem naci cu u svakom jacem timu boljeg igraca od njih dvojice na pozicijama kojim igraju.

                          Ja nit sam rekao da je Manchester slab niti sam rekao da lose igraju,samo kazem da losija ekipa nije bila u zadnjih 5 godina i stojim iza toga,ti nabrajas sad neke igrace iz Manchestera a ja ti kazem jedino koje sad klasa u ekipi i ko bi mogao igrati gdje pozeli su Vidic i Rooney i mozda Nani.

                          EDIT:A ovaj Mandin post nemam rijeci,prvo ne pricamo o Liverpoolu,drugo neka mi neko nadje gdje sam ja rekao da ce ti mladici iz Liverpoola postati odlicni igraci i trece ja i Nash stalno govorimo da sad imamo jednu prosjecnu ekipu koja opet nakanta Manchester na Anfieldu ;)
                          Cekaj ti kazes da Park i Flecer nisu odlicni igraci?
                          A sto se tice tih mladih igraca MU rekao si za iste da su losi, samo zbog toga sto navijas za Liverpul, realno, a momci realno imaju perspektivu, nisi objektivan...to je hteo Manda reci.

                          Comment


                          • Flecer je limitiran,ali radi posao na terenu,trcanje destrukcija,i on je Fergjev miljenik.
                            A Parka stavljati u isti kos sa njim je glupo,ti ocito ne gledas Mancester,park ove sezone kada je igrao briljirao je.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Cekaj ti kazes da Park i Flecer nisu odlicni igraci?
                              A sto se tice tih mladih igraca MU rekao si za iste da su losi, samo zbog toga sto navijas za Liverpul, realno, a momci realno imaju perspektivu, nisi objektivan...to je hteo Manda reci.
                              Sasvim prosjecni igraci kakvih ima u Europi na izvoz.

                              A fino vam kazem zaobidjite te gluposti kako navijam za Liverpool pa nisam objektivan,ja sam ovde sigurno jedna od najobjektivnijih osoba,citaj malo moje postove i vidi kako ne hvalim Liverpool nesto previse,a i takodjer ces naci kako sam hvalio Manchester kao veliki klub i takodjer sam hvalio Vidica,Giggsa,Rooneya,VDS itd.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Izgleda da se za JC talenti ovi iz Liverpula,jer on navija za njih,kao sto su Adam Morgan,Danny Wilson,Suso,Raheem Sterling,Jonjo Shelvey,John Flanagan...,a maldi igraci kod Fergija dobijaju odmah odgovornost da igraju polufinale LS i utakmice PL,i sada rece da je Smoling,Gibson,Evans i Rafael losi,oni imaju perspektivu da postanu odlicni igraci,napreduju iz dana u dan,reci mi mi neke mlade igrace koji su dobili sansu da graju polufinale LS.
                                Prvo Gibson,kakva crna perspektiva covjek ima 24 godine,nece cijeli zivot biti perspektivan,a imas i nedavan slucaj kada su navijaci Manchestera izrazili sta misle o njemu,pa pogledaj malo ;)

                                A Evans takodjer "strasan" igrac,isti savjet kao za Gibsona,procitaj sta navijaci Uniteda iz Engleske misle o njemu.

                                A Smolling i Rafal,necu nista da pricam,jer ce opet biti ti navijas za Liverpool pa ne znas nista.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X