Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Slazem se sa mandusicem,Manchester ima bolji tim nego pre 2-3 godine to jesigurno,i mislim da ce pobediti,verujem u Manchester.
    Kako ima bolji tim majke ti?Golman i odbrana su isti to ok.Centralni vezni ni blizu tadasnjeg nivoa,Gigs se drzi,mada je i on tada bio nesto bolji,a Ronaldo koliko god ga mrzeli je bolji od Nanija.Tad su igrali Runi i Tevez,a sada Runi i Cicarito,koji jos nije na nivou Teveza.Ima osecaj za gol ali je to jedan od onih spiceva koji zavisi od veznog reda.Barsa ce im uzeti loptu i imace je 60-65% vremena i jos je pitanje koliko ce akcija Mancester imati.Tevez je drugi tip,on je u stanju da sam stvara sanse.Berbatov nije igrac za velike utakmice,Rafael i Fabio i dalje znaju da ispadaju kad je bitno(Rafael posebno),Oven nije ni za sta a Anderson ne igra previse,mada sam siguran da je najbolji veznjak Mancestera trenutno.Bili su jaci tada.
    sigpic

    Comment


    • + je igrao Hargreaves koji je doktor za sve vezne koji trenutno igraju u Unitedu
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Realu ponisten cist gol....(ko zna u kojem pravcu bi otisla utkamica da je Realu priznat taj gol)nista novo, ne iznenadjuje me....Mascherano je tako nisko pao, pridruzio se Busquetsu,Pedru i Alvesu! Ronaldu nisu svirali jos par prekrsaja koji su bili tu negdje oko 20m od gola...ali kao sto vec rekoh godinama unazad navikao sam na to!
        Sve u svemu Barcelona je prosla, Real ne treba biti toliko razocaran na uspjeh s obzirom na to koliko novih igraca je doslo u startnih 11, ovo 1/2 finale nije nikako razocarenje za njih, trebaju jos sezonu ili dvije ostati na okupu da se jos uigraju....sezonu su spasili trofejom Kupa Kralja!

        Sto se tice najvjerovatnijeg finala Barcelona - Man.Utd., Manchester ne treba nikako otpisati, ali nazalost puno toga ce zavisiti od sudija koje ce biti naklonjene nekome

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Mancester ima najslabiji tim u zadnjih 5 godina,samo sto je SAF veliki trener pa to odrzava,prije 2-3 godinu tu je bio Ronaldo,Tevez,Rooney i to je bila duplo jaca ekipa nego sad.
          Ma sta ima najslabiji tim,ima dva kvalitetna igraca na svakoj poziciji,sjajan sistem igre.
          Golman je VDS fantastican.
          Vidic(evans) i Rio(smoling),nadji bolje dvojac na svijetu.
          Evra(fabio) i Rafael(osea),evra odlican,rafael napreduje,i univerzalan je.
          Sredina krila gigs(park) i Nani(valensija),svedno je ko igra.
          Centralni Anderson,Kerik,Flecer,Skols...
          Napad Cicarito,Runi,Berba i oven

          Relau se povredi Iguain i Benzema nemaju napadaca,moraju drvo Adebajora da uzmaju.
          Sredina,da biram izmedju Di marije i Nanija koga bih uzeo.
          Ma real sve hoce solo akcijom da rijesi,mancester je tim,gdje ima sistem igre,i zmajena na svakoj pozciji.
          I kazes los tim.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Ma sta ima najslabiji tim,ima dva kvalitetna igraca na svakoj poziciji,sjajan sistem igre.
            Golman je VDS fantastican.
            Vidic(evans) i Rio(smoling),nadji bolje dvojac na svijetu.
            Evra(fabio) i Rafael(osea),evra odlican,rafael napreduje,i univerzalan je.
            Sredina krila gigs(park) i Nani(valensija),svedno je ko igra.
            Centralni Anderson,Kerik,Flecer,Skols...
            Napad Cicarito,Runi,Berba i oven

            Relau se povredi Iguain i Benzema nemaju napadaca,moraju drvo Adebajora da uzmaju.
            Sredina,da biram izmedju Di marije i Nanija koga bih uzeo.
            Ma real sve hoce solo akcijom da rijesi,mancester je tim,gdje ima sistem igre,i zmajena na svakoj pozciji.
            I kazes los tim.
            Od tih igraca jedini pravi kvalitet su trenutno Rooney,Nani i Vidic i jos ima nekolicina dobrih igraca.A ja sam lud ako su dobri igraci O'Shea,Evans,Smalling,Carrick,Fletcher,Anderson zatim na zalasku karijere Giggs,Scholes,VDS,zatim isto prosjecni Park iz kojeg Ferguson izvlaci 110 %,zatim nikad slabiji Rio (nije sastavio 5 utakmica ove sezone) i da ne nabrajam jos neke igrace,ko god kaze da je ovaj sastav jaci od Real-ovog ove sezone on je smjesan.I pogledaj ovaj sastav prije tri godine,to su vecinom isti igraci plus dodaj Ronalda i Teveza i dodaj da su tad Giggs,Scholes,Rio bili mladji i dosta bolji.

            Evo ti usporedba:

            Casillas>VDS
            Ramos>Rafael
            Pepe>Rio (to mislim na ovu sezonu)
            Carvalho<Vidic
            Marcelo<Evra
            Alonso>Fletcher
            Khedira>Carrick
            Ronaldo>Nani
            Di Maria>Valencia
            Higuain<Rooney
            Last edited by Joe Cole 10; 04-05-11, 13:14.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Evo ti usporedba:

              Casillas>VDS (stoji,ali nema se sta prigovoriti VDS)
              Ramos>Rafael (stoji)
              Pepe>Rio (to mislim na ovu sezonu)(Rio je vec dva mjeseca zdrav,i potpuno je spreman,i on je za tog Pepea TATA,covjek je veci autoritet od vidica 10.puta,a to je vazno,i vidices sta ce raditi onom Busketu i Pedru)
              Carvalho<Vidic (stoji)
              Marcelo<Evra (stoji )
              Alonso>Flecer (mjesto njega Anderson,ovdje je bolje Alonso)
              Khedira>Carrick (po cemu je taj Kedira bolji,ko je on razvikan igrac,igrao u Sturgartu i za Njemacku SP,Kerik je bolji,pogledaj malo kerika danas)
              Ronaldo>Nani (ovdje je Giks,koji je rjesio celzi u oba meca,i u prvoj salke,covjek odmara za LS,a Ronldo bez tima ne moze igrati)
              Di Maria>Valencia (ovdje je Nani i on je bolji)
              Higuain<Benzema (sta je ovo koji igra za Mancester )

              Tim Mancester>>Tim Real
              >>ovo znaci strogo vece,znaci puno vece
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Dobro je Mandusicu, dobro je.

                Ako je Rio ove sezone tata za Pepe-a, sta je onda Ronaldo za Nania ?
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ma dobro jbg , ne mozete sve tako porediti

                  Inter sve skoro ima > nego Schalke , pa ih Schalke satra


                  I meni je Di Maria puno bolji od Nania
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Ajde dobro Real je odlican,uzeli kup i odlicno
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Ajde dobro Real je odlican,uzeli kup i odlicno
                      Videcemo sta ce United uzeti.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • PL i LS
                        Ovo prvo sguran sam,ovo drugo vidicemo.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Rio je ove sezone cista nula i igra samo zato sto je ime i sto ima autoritet.Evans ima mnogo bolju sezonu ali mora da ceka.A u Rafaela se ja ne bih uzdao za finale jer i dalje dosta lose igra te jace utakmice a za razliku od brata je slabo napredovao igracki.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kada se govori o tome ko je kome bolji...ukusi su razliciti i ima tu malo i navijacke pristranosti!

                            Ja sam misljenja da je Real bolja ekipa od Manchestera(i ovako neuigrani mislim da su bolji) Real jedino protiv Barcelone mora biti maksimalno oprezan sa igrom, dok bi protiv Manhestera Real bio taj koji bi diktirao tempo i kotrolisao igru, u to sam ubijedjen!
                            Realov vezni je dosta eksplozivniji, i opasniji od Manchesterovog(i ne samo od Manchesterovog, ima tu veliki broj timova), daleko od toga da je Manchester prelos ili prosjek;)

                            S druge strane Real nema puno napadaca, Benzema kada je zdrav razbija, Higuain ne moze nesto napraviti.... kada govorimo o napadu Manchestera, pravi jedini napadac je Rooney, on se trudi, trci, otvara, dijeli lopte, suta....Chicharito je sve golove dobio na tacni da se ne varamo, on kada primi loptu na 30m od gola, zna samo gurnuti dug for i ako prodje prodje, dakle treba njemu jos napretka, Berbatov tesko da nesto sam moze uraditi, Owen je tu cisto reda radi(nemam nista protiv Owena, baksuz nad baksuzima, stalno povrijedjen)

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Od tih igraca jedini pravi kvalitet su trenutno Rooney,Nani i Vidic i jos ima nekolicina dobrih igraca.A ja sam lud ako su dobri igraci O'Shea,Evans,Smalling,Carrick,Fletcher,Anderson zatim na zalasku karijere Giggs,Scholes,VDS,zatim isto prosjecni Park iz kojeg Ferguson izvlaci 110 %,zatim nikad slabiji Rio (nije sastavio 5 utakmica ove sezone) i da ne nabrajam jos neke igrace,ko god kaze da je ovaj sastav jaci od Real-ovog ove sezone on je smjesan.I pogledaj ovaj sastav prije tri godine,to su vecinom isti igraci plus dodaj Ronalda i Teveza i dodaj da su tad Giggs,Scholes,Rio bili mladji i dosta bolji.

                              Evo ti usporedba:

                              Casillas>VDS
                              Ramos>Rafael
                              Pepe>Rio (to mislim na ovu sezonu)
                              Carvalho<Vidic
                              Marcelo<Evra
                              Alonso>Fletcher
                              Khedira>Carrick
                              Ronaldo>Nani
                              Di Maria>Valencia
                              Higuain<Rooney
                              Nemoj samo ja da nabrajam ko sve danas igra u Liverpulu...

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Mancester uzma za vikend i dolazi do 19.titule,nemojte da baksuzirate

                                Veceras lagan posao protiv njemaca.
                                Tako jeeeeeeee!

                                Nego ko o čemu...

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X