Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije mi se nešto dopala utakmica ali šta da se radi čekam veliku krađu protiv Mančestera na Vembliju ...
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Mancester uzma za vikend i dolazi do 19.titule,nemojte da baksuzirate

      Veceras lagan posao protiv njemaca.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Uzima Manchester osecam... ;)
        1-0 ili 2-0 Runi strelac.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • 0-0 ili 1-1 na kraju i na penalima pobedjuje United

          Comment


          • 2:1 za Mančester strelci Mesi,Čičarito i Runi
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              2:1 za Mančester strelci Mesi,Čičarito i Runi
              Nisam skontao da pricas o finalu,ma nema sanse tu da pobjedimo,do 60.minute macemo igraca manje i onda ce nas dotuci.
              A juce su mogli dati Realu tri puta crveni,Karvalju dva puta,ali stoka nije htjela,jer su ih ubili u Madridu.
              Adebajor je malo tukao onu djecicu,svaka mu cast.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Nisam skontao da pricas o finalu,ma nema sanse tu da pobjedimo,do 60.minute macemo igraca manje i onda ce nas dotuci.
                A juce su mogli dati Realu tri puta crveni,Karvalju dva puta,ali stoka nije htjela,jer su ih ubili u Madridu.
                Adebajor je malo tukao onu djecicu,svaka mu cast.
                Ako cemo realno sanse vam nisu velike ni sa 11 igraca,mada cisto sumnjam da cete ovaj put ostati sa igracem manje zbog svega sto se izdesavalo.A ne zaboravimo da i vi imate kredita kod sudija,ne doduse kao cigani ali imate.
                sigpic

                Comment


                • Veceras Manca da lagano zavrsi posao pa da se osvetimo Barsi za ono finale...
                  ► Pusti momenat ▌▌ Pauziraj secanja ■ Zaustavi bol ◄◄ Vrati srecu

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ako cemo realno sanse vam nisu velike ni sa 11 igraca,mada cisto sumnjam da cete ovaj put ostati sa igracem manje zbog svega sto se izdesavalo.A ne zaboravimo da i vi imate kredita kod sudija,ne doduse kao cigani ali imate.
                    Mislim da je glupo da tako otpisujes Mancester,znas kako se igra finale,tu se ne rizkuje,nece ni barsa srljati,a Mancester je mnogo kvalitetniji od Reala u ovom trenutku,i vidicemo kao ce mali Pedro i Busket simuliirati kada ih Rio uhvati sa dresom dizati dok se previjaju
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Mislim da je glupo da tako otpisujes Mancester,znas kako se igra finale,tu se ne rizkuje,nece ni barsa srljati,a Mancester je mnogo kvalitetniji od Reala u ovom trenutku,i vidicemo kao ce mali Pedro i Busket simuliirati kada ih Rio uhvati sa dresom dizati dok se previjaju

                      Neke ljude ne kontam koda je Manchester (Wigan) pa ga svi otpisuju


                      @ manda


                      Mancha uzima ligu sampiona
                      Last edited by Rossonero; 04-05-11, 12:07.

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Mislim da je glupo da tako otpisujes Mancester,znas kako se igra finale,tu se ne rizkuje,nece ni barsa srljati,a Mancester je mnogo kvalitetniji od Reala u ovom trenutku,i vidicemo kao ce mali Pedro i Busket simuliirati kada ih Rio uhvati sa dresom dizati dok se previjaju
                        Mancester sigurno nije kvalitetniji od Reala trenutno,juce smo videli da je Real trebao u 1. mecu da napada jer su mogli da igraju sa Barsom,a Barsa je i juce zelela pobedu.Daleko od toga da nisu kvalitetni ali trenutno su Real i Barsa prilicno jaci od ostalih.Jeste to jedna utakmica ali ne vidim Mancester kao sampiona,bar ne ove godine.PL uzimate i mislim da vam je to to.Ne znam ko ce vam igrati prvu u finalu od centralnih veznih,ali tesko da oni mogu sa Cavijem i Iniestom.Dogodine ako vam Snajder dodje i jos koje pojacanje onda cete biti u rangu sa ovima.Ni sad ne otpisujem Mancester jer to se prosto ne sme,ali bas ih ne vidim kao sampione.
                        sigpic

                        Comment


                        • Prolslo finale se Fergi zeznuo,jer je kreno otvoreno na Barsu,a sada Mancester igra drugi stil,i vjerujem da ce Fergi da odgovori Barsi.
                          A da je Real bolji to je glupost,odbrana je losija,napad je losiji,i sredina je tu negdje.
                          Ozil,Di marija,Kedija,oni nisu dokazana igraci,za 2-3godine ce se viditi da li ce uspjeti,i da li ce postati zvijezde.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Prolslo finale se Fergi zeznuo,jer je kreno otvoreno na Barsu,a sada Mancester igra drugi stil,i vjerujem da ce Fergi da odgovori Barsi.
                            A da je Real bolji to je glupost,odbrana je losija,napad je losiji,i sredina je tu negdje.
                            Ozil,Di marija,Kedija,oni nisu dokazana igraci,za 2-3godine ce se viditi da li ce uspjeti,i da li ce postati zvijezde.
                            Nisu jos dokazani ali kidaju momci,trenutno su sigurno jaci od Gigsa,Flecera i Kerika.Videcemo,ali Barsa je favorit i to veliki ovog puta.
                            sigpic

                            Comment


                            • Slazem se sa mandusicem,Manchester ima bolji tim nego pre 2-3 godine to jesigurno,i mislim da ce pobediti,verujem u Manchester.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Slazem se sa mandusicem,Manchester ima bolji tim nego pre 2-3 godine to jesigurno,i mislim da ce pobediti,verujem u Manchester.
                                Mancester ima najslabiji tim u zadnjih 5 godina,samo sto je SAF veliki trener pa to odrzava,prije 2-3 godinu tu je bio Ronaldo,Tevez,Rooney i to je bila duplo jaca ekipa nego sad.
                                Last edited by Joe Cole 10; 04-05-11, 12:18.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X