Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auu ode Braga dalje, Porto - Braga, smesno finale, mada sve je moguce, ali plasim se da ne bude 6-0

    Comment


    • Ma slazem se ja Giggsy sa tim , ali oni bukvalno bjeze od lopte .. Lik sam , ide lopta prema njemu na 20 metara od gola Benfice , on se sklanja od nje , da se sto prije vrati nazad

      A sto su sretni o tome ne treba ni pricati , izbacuju lopte s linije , golman skida cuda i tako to
      Last edited by Dale; 06-05-11, 10:10.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ma Porto je jak kao zemlja,mislim da su uz LFC i Benfiku najveci favoriti za titulu u LE &amp;+I}\
        Evo nadjoh moj post,rekoh ja,ne vara me moj insekt
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by dusan1610 View Post
          Auu ode Braga dalje, Porto - Braga, smesno finale, mada sve je moguce, ali plasim se da ne bude 6-0
          Nista od toga,ja tu cak ocekujem 0-2 gola,verovatno 1:0 ili 2:0 za Porto

          Comment


          • Originally posted by Dragooon View Post
            Brajkula, kao što vidiš u fudbalu je sve moguće, pa i da Braga, za dve nedelje, osvoji Ligu UEFA...
            Druze, to je vec nemoguce, dosta je njima i finale ipak je Porto ekipa koja je zalutala u ovo takmicenje, mesto im je u LS definitivno ;)
            Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Ljudi ne pricajte sve i svasta, kakav crni anti fudbal?!

            Ajde da vidim vas na terenu u tako vaznoj utakmici, pre svega za klub kao sto je Braga, ili na klupi kao trenera!

            Pa vi sad meni recite jer biste napadali i reskirali da primite par komada??? Ili biste smirili igru, povukli se i cekali kontru?!
            Morate da razumete da je veliki ulog u pitanju, sportski a i finansijski! A i sto se mene tice, Benfica nista posebno nije pokazala protiv Brage kada sagledamo obe utakmice!
            Druze, realno, Braga je ekipa koja igra najlosji fudbal u Evropi, cak gori i od Juventusa, Celzija, Liverpula (msm od pomenute tri ekipe se dosta vise ocekuje od pokazanog, ali cinjenica je da imaju mrtvu igru). Pogledaj samo kako su stigli do finala, kako su npr. izbacili Liverpul (mada i oni su realno mrtvi) ali su se u oba meca grcevito branili (gol postigli sa 11 metara), a kakav su pristup imali na Enfildu o tome necu ni da pricam. Ok to je deo taktike, isplatilo se....ali ja ne pricam o taktici, cak podrzavam i Makijavelijevu maksimu "Cilj ne bira sredstva" u fudbalu, dakle ko koga zezne, vec o lepoti fudbala koji igraju, a ta lepota kod Brage je u deficitu definitivno! ;)
            O Partizanu necemo u ovoj temi, definitivno ekipa koja je zalutala u LS, mada verujem da bi Anderleht cak i gore prosao da se plasirao u grupnu fazu.

            Comment


            • Nista novo!

              http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=512436
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Dobro je, znaci i ja smem da psujem a da me ne optuze za takvu glupost, ipak svet nije otisao 100% u aut, lepo znati.

                Comment


                • Taj Busket tako mlad,a tako pokvaren covjek,simuliranja,nista dobro od njega...
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Taj Busket tako mlad,a tako pokvaren covjek,simuliranja,nista dobro od njega...
                    Kretencina i nista vise....
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Taj Busket tako mlad,a tako pokvaren covjek,simuliranja,nista dobro od njega...
                      Sta ces,covek tvojih godina,a vidi kakva si ti dobrica.
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni i dalje nije jasno po cemu je ovo drvo bolje od Maskerana.Maskerano doveden za velike pare, a greje klupu.
                        Jos jedan transfer od kojeg je Liverpul profitirao i bolje prosao nego njegov bivsi igrac.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Meni i dalje nije jasno po cemu je ovo drvo bolje od Maskerana.Maskerano doveden za velike pare, a greje klupu.
                          Jos jedan transfer od kojeg je Liverpul profitirao i bolje prosao nego njegov bivsi igrac.
                          To je navodno zato da se smanji fizicka inferiornost Barsinih igraca,cisto zbog balansa,visine... Maskerano je agresivniji,brzi,vise grize ali ovaj je jaci,vislji,dobar u skoku a takvih u njihovoj prvoj postavi ima jako malo.Sve sami patuljci

                          Comment


                          • PORTO-BRAGA

                            1.44 4.33 7.50



                            Mogući sastavi:

                            Porto: Elton - Sapunaru, Rolando, Majkon, Alvaro Pereira - Guarin, Fernando, Mutinjo - Hulk, Falkao, Varela

                            Braga: Artur - Migel Garsija, Alberto Rodriges, Paulao, Silvio – Alan, Vandinjo, Kustodio, Ugo Vijana - Lima, Mejong Ze

                            Svi misle i govore da je ovo vec rjesen mec,ali finale je finale,jedan mec moze se desiti svasta,jedan detalj moze da odluci,mada je Porto ogromni favorit,i ja svim srcem navijam za njega imam 40razloga
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Idemo do pobjede veceras , samo igrajte svoju igru i ova Braga nema sta da trazi protiv vas ! ;)

                              Varela u prvoj umjesto Rodrigueza , to mi se svidja



                              Edit : Pa da li je moguce da Maicon igra , a Otamendi ne
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Dale ovo je najava sastava,Goal.com,tako misli,a sta trener misli vidicemo veceras
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X