Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova zadnja rečenica je prava istina. Ovakav Real ne odgovara UEFA-i da bude u finalu, danas se sve vrti oko novca i Barcelona donosi više para UEFA-i od Reala. To vam je isto kad manja reprezentacija igra protiv npr. Francuske i ona iako je bolja mora izgubiti jer ne odgovara UEFa-i i FIFA-i.

    Comment


    • A što baš favorizuju Barsu ?

      Comment


      • Originally posted by Don Markoni View Post
        A što baš favorizuju Barsu ?
        Ja misli da sam rekao zbog novca koji se vrti oko njih i lobija koji oni imaju oko ti organizacija.

        Comment


        • Malo preterujete sa tim teorijama zavere, msm komentari tipa "Nema smisla LS vise" i sl. su stvanro besmisleni.
          U ostalom gledajte na stvar sa druge strane, ovako, Murinjo jeste nasao formuli za pobedu protiv Barse, to je igra sa tri zadnja vezna, duboko u svojoj polovini, razvijemo dve, tri kontre i obicno u timu ima bar jednog vrhunskog igraca koji te kontre iskoristi, izgleda kao prosto, cilj opravdava sredstvo-Makiaveli, sto da ne ;) Medjutim, ja isto tako mislim da postoji i drugi nacin, sto neko ne "skupi muda" i ne izadje da pobedi Barsu u njihovom stilu, to je jedini uradio Venger ove sezone na Emiratima, ali se posle izglupirao u revansu glumivsi Murinja, a realno ne poseduje igrace tog tipa da igra igru Murinjo Vs Barselona. Dakle mogao je da izadje na teren da im pet komada kao sto su to oni njima uradili ove godine, izljubi se i sa sudijom i sa Gvardiolom i izadje napolje. Ali kao sto vidimo nije, i upravo mu se ta njegova filozofija odbila o glavu, cvrsto, svrsto na ivici kartona i ostade bez Pepea na kome se realno i gradio taj bunker. Dakle, nije samo sudija kriv, koji je eto mogao da izvadi zuti umesto crvenog, ali je isto tako progledao kroz prste Marselu (ili taj duel uopste nije ni video). Takodje, mnogo je tesko suditi ovakvu utakmicu i logicnije je bilo da ce igraci Reala dobijati vise kartona jer su igrali takvu igru, a pritisak je realno veliki kako na sudiji, tako i na svim akterima, pa videli smo samo kako je Gvardiola izgubio zivce, pa i Murinjo kod crvenog.
          Takodje, i Pepe je bio nesmotren, ralno krenuo je kao som na Alvesa otvorenim djonom i to duboko na njihovoj plovini, a ovaj pri tom izbija loptu daleko od svog gola, dakle nije bilo sanse ni za kontru, ni za gol...realno glup je ispao, a to mi nije prvi put u kraijeri.
          Kada uzmemo sve cinjenice u obzir, ne dolazimo do bas tako jednoobraznog zakljucka kao st to vi radite ;)
          Dakle, slozicu se sa vama da je sudija sjebao dvomec, te da je ovaj serijal LS, do sada, jedan od najdosadnijih, ali da je on sam kriv za to, pa.....drugi reziseri bi verovatno to dosta drugacije izrezirali ;)

          Comment


          • Jesi rekao, ali nisam upućen da je njihov lobi nešto jači od Realovog, Milanovog, Mančesterovog ...

            Comment


            • Dobro, videh postavili ste ... izvinjavam se... a bio je snimak na istoj strani, ali ne pogledah...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Don Markoni View Post
                Jesi rekao, ali nisam upućen da je njihov lobi nešto jači od Realovog, Milanovog, Mančesterovog ...
                Verujem da jeste,zasto nekada nisu oni bili "spontano" osteceni,zasto uvek njihovi protivnici?
                Last edited by Black Mamba 24; 28-04-11, 18:59.
                sigpic

                Comment


                • "Gvardiola je sjajan trener, ali način na koji je osvojio je Ligu šampiona pre dve godine u Rimu, posle dešavanja na Stamford Bridžu je skandalozno. Slično će biti i ove godine", rekao je Murinjo.
                  Toga se i ja malčice plašim
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Gol Viljareala bas u nezgodno vrijeme za Porto. Sjajna akcija igraca Viljareala.

                    Kani strijelac nakon ubacivanja Nilmara
                    Last edited by danijelkr; 28-04-11, 20:54.

                    Comment


                    • Villarreal dosta bolji u prvom poluvremenu bio i na kraju dosao do vodstva .

                      Mislim da cemo gledati pakleno drugo poluvrijeme , nadam se preokretu Porta i pobjedi Benfice .

                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Sad sledi kazna

                        Comment


                        • Radameeeeeeeel Falcaoooooooo , 1-1 !

                          Bravo Guarin za pas , to je penal koji Falcao koristi , hajmo sad jos 1


                          Povela je i Benfica , yeees
                          Last edited by Dale; 28-04-11, 21:16.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Tako to ide kad ne iskoristis svoje sanse, tones, ovde jednostavno mora da bude minimalno 2-1

                            Comment


                            • Jao jao , kakva igra Guarinaaaaaaaaaaaa , 2-1 !!

                              Auu , kakva golcina Cardozaa iz slobodnjaka ;)

                              Bravo , sad je blize finale onih timova koje bih ja htio da gledam u finalu ;)
                              Last edited by Dale; 28-04-11, 21:25.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • AU, što je dobar gol dala Braga , a sad i Benfika !! Porto se razludeo, mora da iskorise ovo da ugaze žute ..

                                Comment

                                Working...
                                X