Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kapelo je sam rekao da mu je velika glupost sto nije pozvao Thea na SP .

    Ali i kako da vidi sve njegove kvalitete , kad ce Arsene prije dati sansu onom mutavom Bendtneru , nego Walcottu

    Mada , ruku na srce , Theo ove sezone dobija sve vise i vise sansi i jako mi je drago zbog toga


    Nash , navijam za Barcu svim srcem , ali Busquetsa nikad nisam nesto simpatisao ... Kao prvo , nije neki znalac , kao drugo ni kao osoba mi nije simpatican .. Kad je Yaya otisao htio sam da poludim , jer je onakva igracina morala da ode radi Busquetsa , ni dan danas to nisam prezalio .. Ne kazem , nije Sergio los , daleko od toga , i mlad je , ali ipak nejasno mi je kako je mogao igrati ispred Yaye :/
    Last edited by Dale; 27-04-11, 18:06.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Pa ostao je jer je tatin sin...ja ceo zivot to pricam,a jedan ortak,Barsin veeeeliki fan me stalno ubedjuje da je on fantastican igrac...jeste on dobar,ali bolji od Yaye nikako.

      Comment


      • Upravo to , ali jbg Spanci guraju Spance , Englezi Engleze , Nijemci Nijemce , sto je ipak i logicno ..

        On se popravlja iz dana u dan , napreduje veoma brzo , i veoma je mlad , ali ipak reci da je bolji od Yaye bi bilo isto , kao kad bih ja rekao da je Valdes bolji od Casillasa ili tako nesto
        Last edited by Dale; 27-04-11, 18:11.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Jbg Dale,tatin sin je morao da igra.Aj sto nije bolji od Turea,al nije ni od Keite,a Alkantara je mnogo veci potencijal i moze se desiti da ne dostigne svoj potencijal zbog manjka utakmica,jer ipak je najvaznije imati utakmice u nogama i tu se najvise napreduje a njemu ce Buskets po svemu sudeci zauzimati mesto u prvoj.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Nisu bolji,niti su ikad bili.Pirlo jedini u rangu sa njim od veznjaka koje sam gledao,svi ostali su ispod,neki manje neki vise.
            Druze, to o cemu ti pricas je teorija zavere, tipicna! Ko radi taj i gresi, a seti se samo kako je sudija svirao u finalu SP-a!? Batali te teorije, nema od tog 'leba ;)
            A zar stvarno mislis da hobotnica moze da pogodi sve moguce + toliko sudijskih gresaka od koje je neke prosto nemoguce ne videti.
            Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Bleckburn slabiji od Herculesa?Man.Utd je izgubio od Burnley-a koji je tek te sezone usao u PL pa sta,to je engleska liga,moze svako svakoga pobediti.
            Nisu se oni provukli kroz iglene usi,vec su im sudije pomogle,to je nesto sasvim drugo.Osvojili su sve sto se moze osvojiti pre dve-tri godine,ali procamo o sadasnjosti,zar ne?

            Ja imam 18. godina,ne znam kakve to veze ima...18-ogodisnjak zna sta znaci "inferioran" i moze koristiti taj izraz,oni koji ne znaju bolje da ga ne korisete.;)
            Bas se fidi da imas 18, jer akcenat nije bio na reci "inferioran", vec na tvom sarkazmu!
            I ako vec pricamo o sadasnjosti po cemu je bolji Dzerard od Inieste?
            Vidim da rasprava ne ide u pravom smeru, tako da....bolje da se ovo batali!

            Comment


            • Tuga , ali jbg

              Hajde Bus , demantuj nas sve , pa zabij go veceras ahah
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Iniesta je od Dzerarda bolji u kratkom pasu i driblingu,kapiten je bolji u ostalom.
                sigpic

                Comment


                • Dale, ni najveci optimista ne veruje da ce Busquets dati gol.

                  Ja se nadam da ce vecera Kaka igrati, maestralan je bio protiv Valencia-e.
                  Last edited by D-Wade; 27-04-11, 18:18.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ma nek on nazad bude dobar , ja mu vise nista i ne trazim
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Bas se fidi da imas 18, jer akcenat nije bio na reci "inferioran", vec na tvom sarkazmu!
                      I ako vec pricamo o sadasnjosti po cemu je bolji Dzerard od Inieste?
                      Vidim da rasprava ne ide u pravom smeru, tako da....bolje da se ovo batali!
                      Kakvom mom sarkazmu,ti nisi odgovarao na moj post,vec post S-Nasha gde nije bilo ni 1% sarkazma.
                      A da ti sada odgovorim za "VBC,Blackburn"...nisam ja nigde rekao da je Liverpool bolji od Barselone,vec da je Gerrard bolji od Inieste.
                      I 40% clanova na forumu su verovatno mladji od tebe,ne znam kakve to veze ima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Kakvom mom sarkazmu,ti nisi odgovarao na moj post,vec post S-Nasha gde nije bilo ni 1% sarkazma.
                        A da ti sada odgovorim za "VBC,Blackburn"...nisam ja nigde rekao da je Liverpool bolji od Barselone,vec da je Gerrard bolji od Inieste.
                        I 40% clanova na forumu su verovatno mladji od tebe,ne znam kakve to veze ima.
                        Nebitno je druze, sto se tog sarkazma tice, stvarno je nebitno....ukapiraces za nekih pet do sedam godina, msm ja sam u tvojoj kozi bio, ti u mojoj nisi niti ces ikada, tako da znam o cemu pricam, tako da batalimo to ;)
                        Sto se tice, Inieste i Dzerarda, imas svoje misljenje, a da ne navijas za Liverpul sigurno bi isto razmisljao kao i ja, nebitno cenim tvoje misljenje, ja sam ti napisao zasto mislim da je bolji Iniesta, tj. zasto jeste bolji, ceni i ti moje misljenje i nema nikakvih problema, pozz momak uzivaj do sledece neke rasprave ;)

                        Comment


                        • Mogao si odmah napisati da je tvoje misljenje da je Iniesta bolji a ne da nas ubedjujes u nesto sto ne mislimo,a videli smo dovoljno dokaza za to.Omalovazanje necijeg misljenja zbog godina je ogromna glupost.Kazes da si bio u mojoj kozi a da ja u tvojoj nikada necu.Pa necu,niti trebam biti u tudjoj kozi,niti si ti bio u mojoj.Pozdrav.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Kao prvo,jebes mladje reprezentacije,sta je sa Krkicem,Babelom itd.?



                            Ne razumem sta si ovde hteo da kazes,Nash je rekao da Gerrard ima bolji sut i duge lopte,a ne losiji.;)
                            A je l' se u tom redu koji je Barsa pobedjivala nasao i Inter,izgube kada je najbitnije.
                            O Spaniji sa SP bolje da ne pricam.Kako su Paragvaj prosli,tako sto su Paragvajcima ponistili regularan gol i bila ona frka oko ponavljanja penala,Portugal su izbacili golom iz ofsajda.
                            Pobedjuju redom:Levante,Xerez,Osasunu,Gijon,Racing...Hercule s,o greska,od Herculesa su izgubili.
                            Ovo ti je post o kome pricam!
                            Drugo, ne ubedjujem nikoga ni u sta, vec samo iznosim argumente koji pokrepljuju ono sto ja tvrdim (da je Iniesta bolji od Dzerarda), ako si ikada gledao skupstinu znas o cemu pricam jer se rasprave na forumuma mogu uporediti sa onima koje vode politicari, svako ima svoju ideologiju, ne odstupa se od iste, a iznosis argumente koji ce pokrepiti svoje tvrdnje.
                            Trece, sto se tice koze, nisam bio bukvalan vec sam pricao o godinama, ja sam imo tvojih 18 godina ti mojih 25 jos nisi, a kada ih budes imao ja cu imati 32 tako da sam u tom pogledu uvek ispred tebe.
                            Cetvrto, pozdrav!

                            Comment


                            • Sastavi za utakmicu

                              http://www.uefa.com/uefachampionslea...&match=2007742

                              Real u sastavu kakav je predvidjan u Barci neke sitne izmjene
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Sastavi za utakmicu

                                http://www.uefa.com/uefachampionslea...&match=2007742

                                Real u sastavu kakav je predvidjan u Barci neke sitne izmjene
                                Nema promena nikakvih ni u Barsi, sastavi su isti kao što je bilo i predviđeno...

                                Mislim da večeras dobija Real, Barsa je u velikim problemima sa povredama, Real ima podršku sa tribina, igrači su psihički odlično spremni posle osvajanja Kupa upravo protiv Barse a i Mourinho je napravio paklenu postavku koja se teško može probiti. Prognoziram minimalnu pobedu Reala ali iskreno bih voleo da bude meč sa mnogo golova da uživamo iako je teško da se tako nešto desi.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X