Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uz duzno postovanje Xavia i Inieste, nisu bolji defanzivci od Alonsa, nema sanse...
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • @ Brajkula :Pa jeste , tacno je to , ali to je opet vise , jer su ono napadacki opredijeljeni , i Ronaldo , i Di Maria , i Ozil ..

      Ali onaj koji radi najvise u Realu , koji najvise pokriva , napravi najvise faulova , ukrade najvise lopti je Xabi .. + Khedira .

      Ja nisam rekao da je veci hendikep kad on ne igra nego Ronaldo , Di Maria i Ozil ( mada je meni Xabi bolji igrac od Ozila ) , ali samo kazem da je po meni to ogroman hendikep za njih ..

      ;)
      Last edited by Dale; 27-04-11, 15:47.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        @ Brajkula :Pa jeste , tacno je to , ali to je opet vise , jer su ono napadacki opredijeljeni , i Ronaldo , i Di Maria , i Ozil ..

        Ali onaj koji radi najvise u Realu , koji najvise pokriva , napravi najvise faulova , ukrade najvise lopti je Xabi .. + Khedira .

        Ja nisam rekao da je veci hendikep kad on ne igra nego Ronaldo , Di Maria i Ozil ( mada je meni Xabi bolji igrac od Ozila ) , ali samo kazem da je po meni to ogroman hendikep za njih ..

        ;)
        Druze, a ja sam pricao koji je vredniji igrac za koju ekipu, da l' Iniesta za Barsu ili Alonso za Real, tu sam rekao da je Real malo slabiji bez Alonsa i to je tacno, decko je realno zamenljiv, ne mislim u smislu trzista da Real moze dovesti boljeg igraca, nego u smislu rostera, Real ima igraca koji sasvim korektno moze da ga zameni (pomenuo sam Granera, sasvim dobar igrac, nije bolji od Alonsa, ali odlicna zamena), dok ostale je tesko menjati, tu se pravi razilia izmedju odlicnog i vrhunskog igraca!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Ma kakav Gerard on je ove sezone los,to jest stalno je povredjen.
          Ove sezone ne ali inace je u TOP5,po meni 3.
          sigpic

          Comment


          • Po cemu su to Cavi i Iniesta bolji od Dzerarda i zasto on ne moze sa njima da se poredi?Tehnicki su jaci i imaju bolji taj kratki pas koji je zastitni znak Barselone.Dzerard je jaci u dugim loptama,mnogo bolji u defanzivi,njihov sut je smesan za njegov i bolje se ubacuje iz drugog plana.A sad najbitnija stvar.Kad su u Barsi svi zdravi osim Mesija oni ne mogu Rasing i te ekipe da pobede nego Leo mora povredjen da ulazi i resava stvar,od 2008 na ovamo je jedno 10 puta to uradio,samo su ove sezone Levante dobili bez njega i to je sto ja znam.A pogledajte sa kakvim saigracima je Dzerard vodio ekipu do trofeja u LS,bilo je 6-7 igraca u prvoj postavi da vrede a ostali + klupa nista.Sramota je sto te godine nije uzeo zlatnu loptu.2009 je isto trebao u TOP3 da bude jer je kidao sve zivo ali je bio povredjen ceo januar a Benitez naravno nije doveo adekvatne igrace za klupu i tad se Mancester odlepio na 10 bodova pa su kad se oporavio spustili na 4.Uz to je najbolji kapiten i lider na svetu,mnogo bolje igra velike utakmice,moze da igra skoro sve pozicije,sto je i radio u Liverpulu.Igrao je zadnjeg i centralnog veznog,poluspica,drugi deo sezone 2005-06 kao desno krilo zbog povreda saigraca,kod Ulijea dok je jos bio mlad igrao beka par puta i svuda se odlicno snalazio.Jedan retko kompletan igrac i kad je zdrav najbolji centralni vezni.
            sigpic

            Comment


            • Dajte molim vas,bas me zanima kako bi igrali u nekom drugom klubu.Da li bi oni mogli povuci Liverpool.Ne mogu verovati koliko se uzdizu neki igraci.Tri igraca Barselone bila u konkurenciji za igraca godine a nije Sneider.Videcemo u polufinalu LŠ,ne samo veceras,nego i u Barseloni.Oni zavise od Messija koliko i on od njih.Gerrard nikada nije zavisio od nekog,kao ni Pirlo.
              sigpic

              Comment


              • I da dodam da je protiv Mancestera ovaj poslednji mec igrao povredjen i dobio sve duele na sredini.Tako da nije potrosen,samo povredjen i sigurno moze da igra jos.On je jedan od onih igraca koji ne stare,kao sto su Gigs,Del Piero,Toti,Zaneti...
                sigpic

                Comment


                • Auuuuu...sta napisaste? Pa, kada je toliko Dzerard dobar, a Liverpul los, pa da nije Dzerarda ispali bi iz Lige (do tog sam utiska dosao koliko ga hvalite), zasto Dzerad vise ne povuce tu reprezentaciju Engleske!? Engleska je po mom misljenju mnogo jaka repka, sto ne dobijaju redom sve kao Barsa ili Spanija, msm stvarno ljudi, razumem da navijate za Liverpul, ali ovo sto pisete nema smisla! Pa pogledajte na stvar iz vise dimenzija, a ne samo kroz statistiku i prizmu svog voljenog kluba.
                  A neko je pomenuo i Pirla, kad smo kod njega taj igrac je nosio (ali ne sam posto mislim da je to nemoguce) i Milan i reprezentaciju Italije do vrha, to je igracina, vrhunski igrac i mislim da se isti ne moze porediti sa Dzerardom, prvo po tom vasem kriterijumu kako poredite igrace (da li zavisi od nekoga ili ne), a zatim i po ostalim, sut, ofanziva, defanziva, duga lopta, pas igra i redom.
                  A sto se tice Inieste, igrao je i on u timu kojeg je sam nosio (ne bukvalno), to su mladje reprezentacije Spanije, ako si pratio (a sta kuckas verujem da nisi) decko je tamo sam igrao i uzimao trofeje, igra u oba pravca, mada je bolji u ofanzivi, a sto se tice tog suta i duge lopte nzm kako si zakljucio da je Dzerard inferioran u odnosu na njega? Pa, koliko puta si samo desilo da Iniesta okrene dva igraca i preseli lopu 40m u prazan prostor Dani Alvesu?
                  Neko se jos i pita sto se toliko forsiraju igraci Barse? Ne navijam za njih ali kako da se ne forsiraju kada godisnje izgube plafon dve, tri utakmice, a 70 posto istih pobede sa tri i vise gola razlike, pa njih ko pobedi sa tri i vise gola razlike ja cu tu ekipu smatrati za najbolju u istoriji fudbala!!! Dajte, ljudi, necemo da se lazemo!
                  Last edited by Brajkula; 27-04-11, 17:05.

                  Comment


                  • Kao prvo,jebes mladje reprezentacije,sta je sa Krkicem,Babelom itd.?

                    a sto se tice tog suta i duge lopte nzm kako si zakljucio da je Dzerard inferioran u odnosu na njega?
                    Ne razumem sta si ovde hteo da kazes,Nash je rekao da Gerrard ima bolji sut i duge lopte,a ne losiji.;)
                    A je l' se u tom redu koji je Barsa pobedjivala nasao i Inter,izgube kada je najbitnije.
                    O Spaniji sa SP bolje da ne pricam.Kako su Paragvaj prosli,tako sto su Paragvajcima ponistili regularan gol i bila ona frka oko ponavljanja penala,Portugal su izbacili golom iz ofsajda.
                    Pobedjuju redom:Levante,Xerez,Osasunu,Gijon,Racing...Hercule s,o greska,od Herculesa su izgubili.
                    Last edited by Black Mamba 24; 27-04-11, 17:12.
                    sigpic

                    Comment


                    • Neuer senzacionalno branio sinoc, svaka cast

                      Xabi je itekako dobar igrac. Na prvi pogled nista posebno, ali koliko on samo stvari uradi za jedan mec, svakako, jedan od najbitnijih igraca.


                      Ajmo Murinho, doktore, veceras do pobede. Sa tri gola razlike
                      Last edited by s_hyperion; 27-04-11, 17:13.

                      Comment


                      • Pirlo je sto se mene tice jedini koji je u rangu sa kapitenom,ostali su ispod.A Dzerard je na SP bio najbolji igrac svoje reprezentacije samo sto su ostali dosli potroseni i bili van forme,pre svega igraci Celsija.A jos im je i ponisten regularan gol protiv Nemaca za izjednacenje i posle su pali.SP je ionako namesteno sto se mene tice,nemoguce je da jedna hobotnica sve pogadja,a jos su Spanci imali gomilu sudijskih odluka u njihovu korist,pocevsi od sitnih(auti,ofsajdi)pa sve do ponistenog gola Paragvaja i onih mucki sa penalima.Naravno da su najjaci po imenima ali opet im je dosta toga islo u korist.Mladje kategorije nikako nisu merilo,po tome bi Adija trebao sad da hara Evropom a eno ga u Partizanu nije standardan + odstranjen iz tima.Sto se Barse tice mocni su jer imaju vec 20 godina u postavi igraca koji je sezonu-dve najbolji na svetu-Romario,Ronaldo,Rivaldo,Figo,Ronaldinjo,Mesi.Istih tih 20 godina imaju isti sistem i igraju isti fudbal sa istom formacijom u svim kategorijama.Koji god igrac da dodje iz podmlatka,vec je uigran sa timom a kad imas sistem i znas sta treba da radis + superstar kao sto je Leo Mesi i ostali vrhunski igraci,onda nije tesko biti najbolji.A Real je jedina ekipa koja po imenima moze da im parira.90% igraca Barse bi se pogubilo da ode negde jer ne znaju da igraju drugaciji fudbal.

                        A ako je neko gledao Barsa-Liverpul 2007 mogao je da vidi kako se Dzerard sprda i sa Cavijem i sa Iniestom a i sa onim najvise uzdizanim Ronaldinjom.

                        Inace,Dzerard je o onom dvomecu u LS 2007 pojeo i Cavija i Iniestu a i onog najvise uzdizanog Ronaldinja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Kao prvo,jebes mladje reprezentacije,sta je sa Krkicem,Babelom itd.?

                          Ne razumem sta si ovde hteo da kazes,Nash je rekao da Gerrard ima bolji sut i duge lopte,a ne losiji.;)
                          A je l' se u tom redu koji je Barsa pobedjivala nasao i Inter,izgube kada je najbitnije.
                          O Spaniji sa SP bolje da ne pricam.Kako su Paragvaj prosli,tako sto su Paragvajcima ponistili regularan gol i bila ona frka oko ponavljanja penala,Portugal su izbacili golom iz ofsajda.
                          Pobedjuju redom:Levante,Xerez,Osasunu,Gijon,Racing...Hercule s,o greska,od Herculesa su izgubili.
                          Pa, moguce da su prosli kroz iglene usi, ali eto ta Engleska nije pobedila jednu USA; da izgubili su od Intera, ali su pre toga osvojili sve sto se osvojiti moze, tako da ovaj tvoj sarkazam pada u vodu, sve ovo sto si ti napisao je u stvari u rangu deteta od 17, 18 godina! ;)
                          A sto se tice Hercules-a, no comment, pa taj tvoj Liverpul sa Dzerardom, kolko je puta ove sezone izgubio od "sustera"!? VBA, Blekburn i tri tacke, dakle druze ispeci pa reci, jer sve sto ti kazes padne u vodu za 3 secunde ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Kao prvo,jebes mladje reprezentacije,sta je sa Krkicem,Babelom itd.?



                            Ne razumem sta si ovde hteo da kazes,Nash je rekao da Gerrard ima bolji sut i duge lopte,a ne losiji.;)
                            A je l' se u tom redu koji je Barsa pobedjivala nasao i Inter,izgube kada je najbitnije.
                            O Spaniji sa SP bolje da ne pricam.Kako su Paragvaj prosli,tako sto su Paragvajcima ponistili regularan gol i bila ona frka oko ponavljanja penala,Portugal su izbacili golom iz ofsajda.
                            Pobedjuju redom:Levante,Xerez,Osasunu,Gijon,Racing...Hercule s,o greska,od Herculesa su izgubili.
                            "Krs ekipe"lepo sam ja napisao,da igraju PL onda bi se videla njihova prava snaga,ovako,njih i previse medijii dizu u nebesa...
                            Last edited by Vule_89; 27-04-11, 17:33.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Pa, moguce da su prosli kroz iglene usi, ali eto ta Engleska nije pobedila jednu USA; da izgubili su od Intera, ali su pre toga osvojili sve sto se osvojiti moze, tako da ovaj tvoj sarkazam pada u vodu, sve ovo sto si ti napisao je u stvari u rangu deteta od 17, 18 godina! ;)
                              A sto se tice Hercules-a, no comment, pa taj tvoj Liverpul sa Dzerardom, kolko je puta ove sezone izgubio od "sustera"!? VBA, Blekburn i tri tacke, dakle druze ispeci pa reci, jer sve sto ti kazes padne u vodu za 3 secunde ;)
                              Pa pogledaj sastave koji su igrali u tim utakmicama pa nesto pricaj za Liverpul.Naravno da ta utakmica nije merilo ali zar mislis da su Kirjakos,Lukas,Poulsen,Ngog,Maksi neki igraci?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Pirlo je sto se mene tice jedini koji je u rangu sa kapitenom,ostali su ispod.A Dzerard je na SP bio najbolji igrac svoje reprezentacije samo sto su ostali dosli potroseni i bili van forme,pre svega igraci Celsija.A jos im je i ponisten regularan gol protiv Nemaca za izjednacenje i posle su pali.SP je ionako namesteno sto se mene tice,nemoguce je da jedna hobotnica sve pogadja,a jos su Spanci imali gomilu sudijskih odluka u njihovu korist,pocevsi od sitnih(auti,ofsajdi)pa sve do ponistenog gola Paragvaja i onih mucki sa penalima.Naravno da su najjaci po imenima ali opet im je dosta toga islo u korist.Mladje kategorije nikako nisu merilo,po tome bi Adija trebao sad da hara Evropom a eno ga u Partizanu nije standardan + odstranjen iz tima.Sto se Barse tice mocni su jer imaju vec 20 godina u postavi igraca koji je sezonu-dve najbolji na svetu-Romario,Ronaldo,Rivaldo,Figo,Ronaldinjo,Mesi.Istih tih 20 godina imaju isti sistem i igraju isti fudbal sa istom formacijom u svim kategorijama.Koji god igrac da dodje iz podmlatka,vec je uigran sa timom a kad imas sistem i znas sta treba da radis + superstar kao sto je Leo Mesi i ostali vrhunski igraci,onda nije tesko biti najbolji.A Real je jedina ekipa koja po imenima moze da im parira.90% igraca Barse bi se pogubilo da ode negde jer ne znaju da igraju drugaciji fudbal.

                                A ako je neko gledao Barsa-Liverpul 2007 mogao je da vidi kako se Dzerard sprda i sa Cavijem i sa Iniestom a i sa onim najvise uzdizanim Ronaldinjom.

                                Inace,Dzerard je o onom dvomecu u LS 2007 pojeo i Cavija i Iniestu a i onog najvise uzdizanog Ronaldinja.
                                Druze stigao sam do dela da je SP namesteno, dalje nisam citao...msm stvarno nema smisla
                                Dobaj je bre Dzerar, ali Iniesta je bolji, kao i Cavi, Pirlo....kada vec nabrajamo te vezne igrace ;)

                                Comment

                                Working...
                                X