Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • edit: sad vidim da je gigs vec odovorio za "neznog" pepea tako a brisem video..
    Last edited by carter985; 27-04-11, 22:47.

    Comment


    • Pepe jeste teski mesar ali je ovog puta trebao da ostane sa zutim.
      sigpic

      Comment


      • ma meni je nakon onog poteza on zasluzio da dozivotno bude suspendovan iz fudbala... i to mu nije bio jedini ispad...

        Comment


        • Kao da je prvi i poslednji koji je isao djonom pa tako pricate.
          sigpic

          Comment


          • Evo ga Murinjo strunjen bejase na presu... samo sto ne zaplaka. Zao mi ga. Iskreno pricao o Ovrebu, Busaki, Celsiju...

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Od prosle sezone kada je suspendovan na 6 meceva!
              Da je Zidan nastavio karijeru, ne bi mu nadimak bio "mesar"... A i drugi se pokace na utakmicama.
              Last edited by M_G_S; 27-04-11, 23:03.

              Comment


              • Sta ti je Mourinho jbt kakav samo on pritisak ili jak utisak ostavi na medije, sudije i neke neutralne navijace. Da cak i kad je cist crveni karton javljaju se ljudi i pokusavaju nekog ubediti kako ono nije za crveni, a lik iso ladno nogu da mu polomi sto se u najgorem mogucem slucajem i moglo dogoditi. Pepe je zivotinja obicna maloumna i ostetio je svoj klub onim postupkom. Pogledajte samo facu Mourinha nakon onog starta, odmah je znao da je za crveni. I vidim niko ne komentarise ono gazenje Marcela zbog cega je Pedro izasao. Ma to je izgleda nebitno jer je to uradio igrac iz gubitnickog kluba kao sto je real. A da je to uradio Barsin igrac, 100 postova bi bilo na toj temi.

                Comment


                • Eh , bravo Prototype , namjerno sam sutio da vidim da li ce to iko pomenuti ..

                  Last edited by Dale; 27-04-11, 23:16.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Evo ja cu pomenuti nesto...

                    Krivo mi je sto se Ramos nije bacio na zemlju i valjao, nakon sto ga je Messi zakacio laktom po kolenu!

                    Ne navijam ni za jedne ni za druge, ali cinjenica je da su se igraci Barse valjali i da su vrsili enormni pritisak na sudiju! Pa svaki put su trcali njih 3-4 ka njemu...izvinjavam se, nisu trcali...sprintali!!!

                    Comment


                    • Koliko se samo Ronaldo valljao i simulirao penala za Manchester i tad vam je bas bilo lepo... kako vas nije sram da se javljate.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Koliko se samo Ronaldo valljao i simulirao penala za Manchester i tad vam je bas bilo lepo... kako vas nije sram da se javljate.
                        A zasto bi me bilo sram, kakve veze uopste sada ova tema i utakmica ima sa Manchesterom???

                        Comment


                        • Meni su uvjek bili nejasni ljudi koji ubijede sebe da su oni neki veliki navijaci, pa izaberu da navijaju za neki paraski klub, 5000km udaljen... Ja navijam za klub iz svog grada, a za ove mi zvone... Ono nije bilo za crveni, a tako su prokomentarisali i italijanski novinari. radi se o tome da je Pepe ipak snaznije konstitucije i normalno je da djeluje grublje na terenu. ipak, ostajem pri svom stavu da ima mnogo prljavijih stopera u Evropi, od Pepa. Ova Barca je odlican tim, ali vise niko ne zeli da gleda ovakvu skupinu igraca. ja sam prestao da gledam njene meceve kad se smijenila Ronaldinjova i Etoova generacija. Ova generacijama plese po lovorikama koje je ta generacija stvarala.

                          Comment


                          • Ma uredu je sve to , nego je meni krivo sto Marcelo za onakav potez vjerovatno nece biti pomenut u medijima , a da je Balotelli onakvo nesto uradio o tome bi se pricalo mjesecima , e to je ono sto meni smeta

                            Znaci to nema veze s forumom , nego sa medijima ;)
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              A zasto bi me bilo sram, kakve veze uopste sada ova tema i utakmica ima sa Manchesterom???

                              Ovo si rekao: Krivo mi je sto se Ramos nije bacio na zemlju i valjao, nakon sto ga je Messi zakacio laktom po kolenu!

                              Ma nemoj mi reci da ti je krivo, a jeli ti bilo krivo svo ono glumatanje, valjanje i simuliranje Ronalda dok je igrao za Manchu ? Verovatno nije, e zato zasto se javaljas sad to je pitanje

                              Comment


                              • Barsa zasluzeno pobedila, 0-2, sve se promenilo od onog trenutka kada je Pepe dobio crveni, mada je sudija mogao i da zuti da za ono, ali nema veze

                                Comment

                                Working...
                                X