Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Rangers gubi , jeeeeeeeeees '65slif '65slif '65slif

    Izvinjavam se ako je neko igrao na njih , ali taj klub me stvarno nervira , radi one bijede formacije sa 100 igraca nazad
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Komentator kaze Policajci i elektronicari &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

      Comment


      • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

        Comment


        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Kako losa igra Liverpula #%d*

          Comment


          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            Nikad slabije cetvrtfinale nekog takmicenja,kako je Liverpool ispao mozda samo odgledam finalnu utakmicu jer nije odavno bilo 8 slabijih timova.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              Navijam da osvoji neko od portugalskih predstavnika +*@WT*48* +*@WT*48*

              Edit : Nisam ovdje mislio na Bragu
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Comment


                • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Portugalski klubovi haraju ligom evrope &amp;*#GI(]

                  Comment


                  • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                    Comment


                    • [/quote]
                      Nije Andy bio los,vec se previse islo na njega a on je pokusao nekim loptama glavom da proigra saigrace,a lepo je par puta primio grudima loptu i kasnije dodao saigracu,onda je lopta pogodila Kuyta kad je imao jedinu pravu sansu,njegov posao je da iskoristi dobijene lopte,a dobio je jednu i lepo gadjao ali ga je nazalost njegova saigrac slucajno sprecio da postigne gol.On prosto nije mogao nista da uradi a najgori su bili Lucas,Maxi i Cole,a Meireles je isto mogao bolje.Carroll i Kuyt nisu mogli nista da urade sami.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        sve u svemu, mislim da se i s-nash slaze sa sledecim

                        ziga &gt;&gt;&gt;&gt;&gt; andy &amp;+I}\ $#^%RT

                        Comment


                        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          [quote author=carter985 link=topic=1259.msg270894#msg270894 date=1300403157]
                          sve u svemu, mislim da se i s-nash slaze sa sledecim

                          ziga &gt;&gt;&gt;&gt;&gt; andy &amp;+I}\ $#^%RT
                          [/quote]
                          Nema teorije,nego ovaj nije dobio pravu loptu,odnosno jeste i islo je precizno,ali je Kuyt zasmetao,a vec bi u nedelju kad Suarez bude igrao trebao Liverpool da igra mnogo bolje i da stvara vise sansi,mada ce tek dogodine Liverpool igrati pravi fudbal kad dodju odgovarajuca pojacanja.Carroll je car,samo mu treba loptu dati i dace gol,to su cak i u Newcastle-u znali da urade ali u Liverpoolu ima igraca koji nisu ni za nasu ligu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            [quote author=S-Nash link=topic=1259.msg270896#msg270896 date=1300403280]
                            Nema teorije,nego ovaj nije dobio pravu loptu,odnosno jeste i islo je precizno,ali je Kuyt zasmetao,a vec bi u nedelju kad Suarez bude igrao trebao Liverpool da igra mnogo bolje i da stvara vise sansi,mada ce tek dogodine Liverpool igrati pravi fudbal kad dodju odgovarajuca pojacanja.Carroll je car,samo mu treba loptu dati i dace gol,to su cak i u Newcastle-u znali da urade ali u Liverpoolu ima igraca koji nisu ni za nasu ligu.
                            [/quote]ziga u b`hamu uopste ne dobija lopte a i kad ih dobija sve su neprecizne, al mu to opet ne smeta da daje golove &amp;+I}\ &lt;cw&gt;

                            Comment


                            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              Ne budi smjesan,gdje ces porediti Zigica i Carrolla,Carroll je bolji u svakom segmentu igre &amp;+I}\
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                Previse uzdizete Zigu...

                                Comment

                                Working...
                                X