Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Inace jedan podatak :

    Xavi i Real skoro izjednaceni po broju pasova

    M_G_S : Kvalitet Pepea nije sporan , on je fantastican igrac , u to nema dileme , ali ja isto tako koliko mislim da je fantastican igrac , mislim i da je retardiran , umno bolestan ..
    Barsa jeste nadigrala Real veceras,ali taj podatak je beskoristan;)
    Do 17. minute Pique,Puyol i Busquets su na malom prostoru skupili 100 pasova.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Za Barsu je jak autoritet dovoljan jer od 11 igraca iz prve postave 8 je iz njihovog podmlatka.U svim generacijama igraju isti fudbal i istu formaciju i onda kad dodju u prvi tim znaju sta i kako.A Pepu svaka cast na autoritetu i dobroj atmosferi u ekipi.Jeste dobio on rezultatski ali ne i takticki.

      @Vladane i sa Interom je imao mali posed lopte(32%) pa je pokidao Barsu ali ovo za napadace ogromna greska za ovaj mec,jer je morao da ide na pobedu.
      Cek,cek,pa nije ni Murinjo dobio takticki
      Po nekoj mojoj filozofiji to ide jedno s drugim i stvarno ne znam ko je dobio ako on nije ;)
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Imao je,mislim na poluvremenu jos manju,26% ali bar je imao napadace,ovdje nista od toga,a nije bio jedan mec u pitanju kao u kupu i nije se igralo na Nou Kampu,vec na Bernabeu,e pa ako mora kukavicki kuci da igra sa takvim igracima onda i ne zasluzuje prolaz.Sad ce da se otvori na sirini Nou Kampa,petarda u najavi...

        Ma znam da je morao sa napadacima samo moja poenta je da posed lopte nije merilo igre,jer da jeste svake godine bi Barsa i Arsenal finale igrali.
        sigpic

        Comment


        • Jedino gde opravdavam Pedra je kada ga je nagazio Marcelo, sad dal je bilo namerno... Moguce da jeste.

          Sto se poseda lopte tice, jeste sramota da Real ima samo 29% ali Barsa je od tih 71% barem 40% je bilo samo zadrzavanje lopte na njihovoj polovini...

          Sam Murinjo je izjavio da je planirao, ukoliko ostane 0-0, da ubaci jednog napadaca (Adebayor) i klasicnu 10-ku (Kaka) zadnjih 20ak minuta!
          U svakom slucaju, desilo se to sto se desilo... Ali mislim da nam je svima uskracen bolji fudbal posle onog crvenog, time mislim i na revans!
          Tako je i bilo sa Arsenalom.

          Comment


          • Mourinho: "I said nothing to the referee. I just laughed and applauded his decision without saying anything. I'd rather say no more because if I tell him and UEFA what I really think my career would end here and now. Since I cannot say it, I'll ask a question: Why? Why Ovrebo? Why Bussaca? We are talking about an absolutely fantastic football team. Why couldn't Chelsea reach the final two years ago? It was a miracle that Inter reached the final last year. Why kill a tie that could end 0-0 after three hours? I don't understand why."

            Sve je objasnio ovde,Barcelona fantasticna ekipa ali imaju i naklonost sudija,a i iz ovoga se vidi da je on vjerovatno isao na to da proba u obje utakmice 0-0 odigrati.Malo pretjera u svom stilu ,ali je pogodio otprilike to da su najjace ekipa na svijetu,ali je i ocigledno da imaju naklonost sudija.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Cek,cek,pa nije ni Murinjo dobio takticki
              Po nekoj mojoj filozofiji to ide jedno s drugim i stvarno ne znam ko je dobio ako on nije ;)
              U Barsi taktike nema,tamo se 20 godina igra potpuno isti fudbal a samo se igraci i treneri menjaju.A Murinjo je na cistu taktiku dobio u kupu,a ovo je Pep dobio jer je imao igraca vise,a tako se ne moze protiv Mesija.Al drago mi je zbog njega jer je covek pukao psihicki u medijima,cak poceo i da psuje a inace je vrlo smiren.
              sigpic

              Comment


              • Ma Mamba nisam ni htio da kazem da je ovaj podatak od krucijalnog znacenja , samo mi je malo simpaticno da covjek sam toliko pasova skupi ;)
                Last edited by Dale; 28-04-11, 00:09.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Pobedi Barcelona , da nije bilo crvenog Pepea mozda bi bilo 0:0 ili bi cak Real dobio ovako Barca ode na WEMBLEY
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Kako god bilo, Murinjo bi vec sjutra trebao biti razapet od strane novinara, zbog taktickih zamisli. Ako se uopste novinari razumiju u fudbal. Pepe na zadnjeg veznog, a cesto i da se pridodaje napadu o.O

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Kako god bilo, Murinjo bi vec sjutra trebao biti razapet od strane novinara, zbog taktickih zamisli. Ako se uopste novinari razumiju u fudbal. Pepe na zadnjeg veznog, a cesto i da se pridodaje napadu o.O
                      Tako je i dobio finale kupa kralja!

                      Pepe je radio odlican i prljav posao na sredini, a to je da kvari igru Barse!

                      Comment


                      • Koliko najavljivan el clasico,danima su ispirali mozak,i govedo sudija ga resi.
                        Barsini igraci nemaju nimalo fer pleja,kada bude faul(simuliranje busketa da mu je oko izbijeno po ko zna koji put),cijela odbrana trci na sudca na celu sa Pujolom,i tako kada se izvrsi 5-6puta desi se ono.
                        Tako spanija i kada igra isto radi,ponovo busket(njegova virenja dok se valja po travi),ovu drugu utakmicu ne trebaju igrati,jer ce tek Real tamo da dobije crvene,aki budu blizu prolaza slucajno(kao van persi).
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Sudija je mogo dat crveni,a i nije morao.Sigurno je da karton usmjerio utakmicu i uvelike olaksao Barceloni koja svojom pas igrom lomi svoje protivnike.Drugi gol Messija je uistinu caroban.Po meni Marcelo indirektni krivac za oba gola jer kod prvog se poskliznuo i omogucio Afelaju (koji po meni je kvalitetniji igrac od Pedra) da prode bez problemu i mirno centrira,a drugi sto nije zatvorio lijevu stranu i pomogao Albiolu da zadrze Messija.Sto se tice uporedivanja glume igrac Barce i Reala kod Busketa je to vec iritantno,ali ni Di Maria ne zaostaju puno za njim tako da oko toga nebi smjelo biti galame.Sve u svemu ipak zasluzena pobjeda Barce i ocekujem spektakl na Camp Nou (valjda ce bit).
                          sigpic
                          4ever in my heart!

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Tako je i dobio finale kupa kralja!

                            Pepe je radio odlican i prljav posao na sredini, a to je da kvari igru Barse!
                            Isplativo kad se igra jedan mec, na manjem, neutralnom, terenu. Neisplativo kad igrras dvomec... Real ima ove godine i previse odlicnih napadaca, da bi kuci primjenjivao ovu taktiku. Kaka, kakav god bio, je za ove meceve...

                            Comment


                            • JAO,ne mogu da verujem sta je uradio sudija od dvomeca.........
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja znam da ko god od ova 2 para (Barsa-Real) prodje navijacu za Manchester
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X