Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gandalf View Post
    http://www.nzweek.com/sport/nadal-in...-madrid-64185/

    Ja se divim kako igra uz svakodnevne bolove koje oseca. Sampion !!!

    The win continues Nadal’s impressive recovery after seven months out with a knee injury he suffered in June last year, although he admitted afterwards that he still feels his injury.

    “Sometimes I feel more and sometimes I feel less. Sometimes I have pain. Since the first day sometimes it’s complicated,” said Nadal.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by FC Nadal View Post
      Malo sam proguglao da vidim o cemu pricas,ali ocito imas neku teoriju sa kojom svijet nije upoznat.

      "Ova bolest (Hofa sindrom) se leči ili strogim višemesečnim mirovanjem, sa rizikom da se posle povratka treninzima opet pojavi. Leči se i operacijom kolena koja ume da bude jako rizična"
      Naravno da imam. Što je najgore imaju još neki, vrlo se jednostavno otklanja ako se ne radi o nekom retardu koji radi operaciju, u šta sumnjam s obzirom na finansijsku situaciju i instituciju gdje se to smatra rutinskim zahvatom. Postoji drugi način za otklanjanje masnih naslaga, a to je detoksikacija koja bi trajala otprilike mjesec dana, masne naslage bi nestale i problem bio riješen.
      Probaj mi izguglati da to neko kaže od Rafinih, mislim da se toliko provaljivati neće.

      http://www.stetoskop.info/Hofa-sindr...27-content.htm

      - Hofa sindromu, pod pretpostavkom da se radi o ovom problemu, je masno jastuče koje se nalazi između čašice kolena i potkolenice. Rešava se rutinskom operacijom. Na tetivi se naprave dva ili tri reza i rešite se masnih naslaga. Operacija traje 10 minuta, a opravak 15 dana. Nema posebne filozofije. Svojevremeno je sličan problem imao jedan košarkaš Partizana, rešilo smo problem, jer se radi i o prostoj, rutinskoj operaciji - rekao je doktor Jakovljević za SPORTAL.RS.

      Comment


      • Jakovljevicu legendo,sta mislis da se obratio onoj Marijani,izlijecila bi ga nekom vudu metodom za dvije minute.

        Sigurno je tu neka teorija zavjere u pitanju,nema druge.

        Comment


        • Ok, kapiram da ste mu vi dali tu dijagnozu i da nema zvanične izjave. Nastavi pričati o nekim teorijama zavjere, to me uopšte ne zanima, skrenuo sam pažnju na sindrom koji ne može vući dugogodišnje posledice u njegovom slučaju.

          Comment


          • Pa ti aludiras na neku teoriju zavjere,samim tim sto mislis da nije povreda u pitanju sto je covjek pauzirao 8 mjeseci?!

            Ja cu vjerovati zvanicnoj izjavi Nadalovi doktora i njemu samom,sigurno necu Jakovljevicu.

            Comment


            • Ne stavljaj mi riječi u usta, postoje stotine drugih povreda i razloga za odsustvo. To što ne vjerujem da se radi o tom neizlječivom sindromu, neizlječivom samo kad je Rafa u pitanju, ne znači da nije moglo biti nešto drugo u pitanju.

              Comment


              • "Ruiz-Cotorro said that Nadal suffers from the disease Hoffa's syndrome, which is "fat inflammation" behind the patellar tendon and is part of the tendonitis suffered by Nadal. Hoffa's syndrome occurs when the fat pad becomes pinched between the distal thigh bone and the kneecap."


                Boldovani dio je bitan i mislim da objasnjava dosta i jednim dijelom potvrdjuje tvoj gornji post.Hoffa sindrom je bukvalno mali problem u tom cjelokupnom Nadalovom problemu sa koljenima

                Comment


                • To je već ok, tako sam i mislio. Smiješno je zvučalo da vuče probleme godinama samo zbog tog sindroma.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    To je već ok, tako sam i mislio. Smiješno je zvučalo da vuče probleme godinama samo zbog tog sindroma.
                    Ne ne, hofa sindrom se pojavio tokom prosle sezone, bar zvanicno. Pre toga Rafa je imao tendonitis, takodje veoma nezgodna povreda, recimo Pau Gasol ima isti problem i evo sta se desava, ova sezona se bukvalno izmucio, nije mogao da igra kako treba. Znaci lepo je napisao Fc Nadal, nije samo hofa sindrom u pitanju, a inace sklanja se hofa sindrom operacijom ali vjerovatno je ta operacija rizicna po karieri Nadala, nisu valjda ludi da ne prave operaciju ako za ta operacija treba 5-10 minuta i 15 dana mirovanje.
                    OVAKO

                    Comment


                    • samo da se zahvalim Gandalfu sto je pronasao izjavu iz Madrida
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Znam da sam vec to postovao u temi Madrid, pa sam malo potrazio i citirao samog sebe
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Cuj potrazio,ja mislio imas folder na racunaru gdje skupljas slicne izjave.

                          Comment


                          • ^ Imao sam, ali mi je pre nekoliko dana crkao hard, a sad me mrzi da opet trazim i prikupljam.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              samo da se zahvalim Gandalfu sto je pronasao izjavu iz Madrida
                              “Sometimes I feel more and sometimes I feel less. Sometimes I have pain. Since the first day sometimes it’s complicated,” said Nadal.

                              On je ovo odgovorio najvjerovatno na novinarsko pitanje, znaci covjek se ne zali nego samo objasnjava kakva je situacija. On i pored te povremene bolove igra tenis, zar to nije za pocit? I on ne trazi izgovore u to koleno, suprotno, on osvaja turnire. Ti si htela meni da kazes da on je folirant, da folira i da osvaja turnire. Reci mi ajde, evo ta izjava iz Madrida, sta je tu folirantsko? Zapita te novinar kako se osjeca tvoje koleno, sta ces da mu odgovoris?
                              OVAKO

                              Comment


                              • Da li mora da mu odgovori?
                                On veoma lako moze da kaze da nece da odgovara na takva pitanja i da stavi tacku na to, ali to ne bi bio Nadal.
                                VIdecemo kad izgubi prvi mec sta ce izjaviti...ustvari nema sta da vidimo, to se vec zna
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X