Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To znaci da nije izjavio da ga boli koleno, zboris napamet, daj mi dokaz da ja to vidim, jer sledim mnogo teniske portale, i nisam naleteo na takvo nesto. Rekao je da ga koleno boli ali to je bilo u MC, i takodje rekao je novinare da ga NE smaraju vise sa tim kolenom jer mu je dosadilo da prica za to. Pa sad ti vidi dali je on folirant ili samo covjek koji radi svoj posao.
    I da, sta ima veze sto Djokovic nije usao u finalu sledeceg turnira? Dal je to izgovor za povrede? Ne.
    OVAKO

    Comment


    • Ja ti kazem da mi ne pada napamet da trazim njegove izjave, toliko zaludna nisam.
      A Djokovic se jeste povredio, ali je on zavrsio i taj mec u kom se povredio i igrao je sledeci turnir, nije pravio pauzu od 8 meseci, tako da mi nije jasno zasto povlacis paralelu izmedju njih dvojice.
      A Peter Bodo je napisao clanak gde je kaze da Nadal vec vise preteruje sa tom svojom kuknjavom, na silnim portalima moze da se procita da je ljudima vec muka sa tom njegovom kuknjavom, tako da nije ni cudo sto on odjednom vise nece da prica o kolenima. Ali to ce da traje do prvog poraza, onda ce odjednom stanje da se pogorsa to je vec toliko puta vidjeno, i da nije tuzno bilo bi smesno...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Stefane, da on nije izjavljivao i tokom Madrida da ga boli koleno, ja ne bih nista rekla, ali on stalno govori kako ga boli koleno, kako ima stalan, konstantan bol i kako je samo nekim danima malo manji.
        E pa povredjen igrac ne igra onako i ne krece se onako, sto znaci da je folirant...
        Bolilo je i cesto Ivanisevica rame u Wimbledonu pa je svejedno tamo igrao 4 finala, di ga drze za Boga (bio sam neki dan u Wimbledonu). Pa bi i ti tako mogla Rafu.
        A on to malo naglasava iz predostroznosti.

        Comment


        • Ok, ne planiram sad da se objasnjavam, vidim da ti je Rafa trn u oko. Nek bude tako a Rafa nek osvaja titule. ;)
          OVAKO

          Comment


          • Zar vas toliko nervira ako izjavi da jos osjeca malu bol u koljena?!I otkud vi znate sta se pod tim podrazumijeva,to moze da bude neka kratkotrajna bol da je ponekad osjeti,pa ne mislite valjda da igra pod konstantnom boli i nesto sl.
            Previse talaste oko nebitni stvari

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Ok onda i Novak je folirant spored tvojoj logici, hteo je da preda mec sa Monacom u MC-a, a posle toga je osvoijo titulu. Ponekat to rade zbog skidanja pritiska, jer znaju da javnost previse ocekuje od njih. A de daj mi tu izjavu gde Rafa kaze da ga boli koleno, za u Madridu govorim.
              I da ne ti govorim opet za hofa sindrom, kakva je ta povreda, bicu dosadan, mislim da si shvatila sta je u pitanju.
              Kakva je povreda?

              Comment


              • Objasnio vec doktor na onoj novoj emisiji na Sport Klubu I to sve na Pralici objasnio

                Comment


                • Je li rekao da se otklanja za 5 minuta?

                  Comment


                  • Nije to rekao,ali ne mogu da shvatim na sta aludiras. Osam mjeseci je sasvim dovoljno za oporavak za jedan odredjen period ali dugotrajno otklanjanje povrede izrazito tesko osim ako se ne ode na operaciju

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Kakva je povreda?
                      To je masnotija koja se stvara u zadnjeg dela kolena, ispod butnog muskula. Kad se koleno previse optereti ta masnotija se zgolemi i predizvikuje uzasan bol, bol koji se leci sa mirovanje i ledenih obloga. I zato Rafa izjavi ponekat da ga boli koleno, normalno je to za takva vrsta povrede. Moze to da se izljeci i sa operacijom ali Rafa nece valjda da ide pod noz, jer bi trebalo duze vreme za oporavak.
                      OVAKO

                      Comment


                      • 5-10 minuta je potrebno da se uklone masne naslage, ako se uopšte o tome priča. Striko i on uz sve milione i stručnjake oko sebe odlučili da zbog Hofa sindroma pauziraju cijelu sezonu i to ne prvi put?

                        Comment


                        • Tebe su trebali zvati,ocito da bi im ti to sredio za cas iako ni jedan doktor evo vec 6 godina ne moze da ga trajno izlijeci


                          Valjda su odlucili zbog doping testova,ja mislim da je zbog toga
                          Last edited by DinoFC; 19-05-13, 22:47.

                          Comment


                          • Zna se sta je sa Rafom problem, on u jednom stopalu ima jednu kracu koscicu, koja mu kao klincu nije dovoljno izrasla, zato nema ista stopala i sa tom nogom krivo gazi i otud problemi sa koljenom. To pise u njegovoj biografiji. A ne mogu vjerovati da ima takvih ljudi da nakon Rafinih silnih probčlema sa ozlijedom se smiju njegovim kukama.

                            Comment


                            • Očigledno da su trebali. Postoji li neko iz Rafinog dijela da se oglasio i potvrdio ovaj sindrom koji se liječi za 5 minuta i mirovanjem od 10 dana, ili se to naši doktori šprdaju?

                              Comment


                              • Malo sam proguglao da vidim o cemu pricas,ali ocito imas neku teoriju sa kojom svijet nije upoznat.

                                "Ova bolest (Hofa sindrom) se leči ili strogim višemesečnim mirovanjem, sa rizikom da se posle povratka treninzima opet pojavi. Leči se i operacijom kolena koja ume da bude jako rizična"

                                Comment

                                Working...
                                X