Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosadili ste malo sa tom povrediom.

    1.
    Nadal ima hronicnu povredu koljena. Ko to ne razumije ili ne vjeruje ja mu ne mogu pomoci. Ne pauzira se 7 mjesci zabave radi.

    2.
    Nadal je hipohondra, dakle ima tendenciju da preuvilicava povredu. Djokovic tu nije bolji.

    3.
    Nadal u intervjuima u svakom trenutku preuvelicava sanse svog protivnika a umanjuje svoje sanse. Povreda u tu svrhu dobro dodje.

    4.
    Nadal je svjestan da je njegovim koljenima preostao samo ograniceni broj kilometara. Zato brizljivo planira ostatak svoje karijere oko svojih koljena. Tu, ocigledno opsesiju, ne moze uvijek da sakrije u intervjuima.

    5.
    Ono sto je Nadal napravio ove godine je fantasticno. Ne samo rezultati koje je postiga nego i planiranje rasporeda za svoj povratak. Kapa dolje za to!

    Comment


    • E bas da vidim koliki je taj ogranicen broj kilometara, igrace taj jos godinama iako vec nekoliko godina tvrde da su njegova kolena kao kod pedesetogodisnjaka
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Dosadili ste malo sa tom povrediom.

        1.
        Nadal ima hronicnu povredu koljena. Ko to ne razumije ili ne vjeruje ja mu ne mogu pomoci. Ne pauzira se 7 mjesci zabave radi.

        2.
        Nadal je hipohondra, dakle ima tendenciju da preuvilicava povredu. Djokovic tu nije bolji.

        3.
        Nadal u intervjuima u svakom trenutku preuvelicava sanse svog protivnika a umanjuje svoje sanse. Povreda u tu svrhu dobro dodje.

        4.
        Nadal je svjestan da je njegovim koljenima preostao samo ograniceni broj kilometara. Zato brizljivo planira ostatak svoje karijere oko svojih koljena. Tu, ocigledno opsesiju, ne moze uvijek da sakrije u intervjuima.

        5.
        Ono sto je Nadal napravio ove godine je fantasticno. Ne samo rezultati koje je postiga nego i planiranje rasporeda za svoj povratak. Kapa dolje za to!
        Bolje i jasnije od ovoga nije se moglo, bravo NI od mene. A, i niko te ne moze optuziti za subjektivnost.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Da li mora da mu odgovori?
          On veoma lako moze da kaze da nece da odgovara na takva pitanja i da stavi tacku na to, ali to ne bi bio Nadal.
          VIdecemo kad izgubi prvi mec sta ce izjaviti...ustvari nema sta da vidimo, to se vec zna
          Mislim da ne si fer sada sa ovim komentarom. Kako to da ne mu odgovori? Tada ispasce Rafa arogantan, kladim se. Zamolio je Rafa tokom MC-a da ga ne umaraju sa tim kolenom, ali to su novinari, dosadni i stalno traze nesto vise.
          Ne mora da Rafa izgubi pa da izjavi nesto, vec je izgubio od Novaka, a koleno nije spomenuo, cestitao je Noleta i to je to. Nole je bio bolji, Rafa slabiji.
          OVAKO

          Comment


          • Ne bi bio ni prvi ni poslednji teniser koji nije hteo da odgovori na neko pitanje, tako da nikako ne bi mogao da bude arogantan.

            Zamolio ih u MCu, ali im je u Madridu ipak ponovo odgovorio
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Dosadili ste malo sa tom povrediom.

              2.
              Nadal je hipohondra, dakle ima tendenciju da preuvilicava povredu. Djokovic tu nije bolji.

              3.
              Nadal u intervjuima u svakom trenutku preuvelicava sanse svog protivnika a umanjuje svoje sanse. Povreda u tu svrhu dobro dodje.

              4.
              Nadal je svjestan da je njegovim koljenima preostao samo ograniceni broj kilometara. Zato brizljivo planira ostatak svoje karijere oko svojih koljena. Tu, ocigledno opsesiju, ne moze uvijek da sakrije u intervjuima.


              Svi tenisaci pazljivo pricaju o svojim ozlijedama, nije to nikakvo preuvelicavanje. Svi tenisaci kad su favoriti preuvelicavaju sanse protivnika, zbog postovanja (a i da se protivnik ne napali previse).
              Nadal je borac, on ne razmislja o tome koliko je preostalo, a igrat ce on vrhunski do 30-e, ko i ostali tenisaci.
              Ovo si ostalo lijepo odgovorio, posteno, svaka cast.
              Last edited by perkan; 20-05-13, 13:10.

              Comment


              • Kladionice su impresionirane Nadalom

                Sanse na RG mu sada procjenjuju na 56% (prije Rima je bilo 47% a poslije Australije 38%) To govori o Nadalovoj sezoni.

                Novakovi brojevi su 29% (34% i 34%) Novak je ima cak 39% posto iza Nadalovog poraza od Zebaljosa.

                Federerovi brojevi su 4.2% (3.7% i 5.5%).

                Mari je ispao iz igre.

                Sada Nadala stavljaju kao 2. favorita na Uimbldonu (iza Novaka) i treceg favorita na USO (iza Novaka i Marija).
                Last edited by NI; 20-05-13, 13:37.

                Comment


                • Novak je veci favorit za osvajanje W od Federera?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Novak je veci favorit za osvajanje W od Federera?


                    Da mi je znat ko je taj mozak pa je statisticki sracunao to

                    Po meni Novak ne moze biti nikada favorit br 1 za Wimbledon sa onakvim kretanjem, onakvo kretanjr funkcionise svugdje ali na travi ne...
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Novak je veci favorit za osvajanje W od Federera?
                      Cekaj samo kad sad uleti NI sa svojim 1.2.3.4 stavkama i krene elaborirat sa kilometarskim postom kako nije siguran da li je Federer bolji od Novaka na travi

                      Comment


                      • Evo vam pune vjerovatnosti za pobjednika u Uimbldonu 2013 na dan 20. maja 2013.:

                        Novak 32.09%
                        Mari 18.20%
                        Federer 15.68%
                        Nadal 19.60%
                        ostali 14.44%
                        Moram da priznam da mi djeluje nerealno da Federer ima duplo manje sanse od Novaka. Pretpostavljam, da procjenjuju da je Federer u slaboj formi.

                        S druge strane, kvote na kladionicam iz kojih proisticu ove vjerovatnosti se ne racunaju. One su inicijalno plod strucnajcke procjene. Potom, zavisno na koga ljudi stavljaju novce, dolazi do korekcija.

                        Inace za kladionice je veoma skupo, u pravom smislu te rijeci, da prave greske. Ako ste uvjereni da su kladionice pogrijesile, eto prilike da zaradite.
                        Last edited by NI; 20-05-13, 14:11.

                        Comment


                        • Ovo je za Wimbledon?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Novak ce biti favorit u svim duelima protiv ostale trojice na Wimbledonu...Roger nece biti ni u jednom...eventualno Murray...sve je to kako treba da bude

                            Comment


                            • shminka,

                              Jaki Nadal sigurno umanjuje Federerove sanse. Tu se svi slazemo. S druge strane, ne vidim kako Novak moze biti favoriti protiv Federera ako je Rodzer iole u formi. Ne, poslije proslogodisnjeg meca.

                              Volio bih da Federer dostigne pristojnu formu i da se ponovo sastanu.

                              Comment


                              • Federer na kladionici nikad vise nece biti favorit protiv Novaka, bez obzira gdje se sastali i u kakvim uslovima...tako ce biti i u Wimbledonu, ako se sastanu

                                Comment

                                Working...
                                X