Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Ma djaba mu 100% prvog, kad Rafa stoji 8 metara iza osnovne i vrati 95% loptica nazad;)

    poeni u tom slucaju ne pocinju Rogerovim servisom, nego Rafinim reternom
    Kad neko stoji 8 metara iza linije ostavi ti polje da gadjas. Federer be gadjao ili dva metra od linje u polju ili pola metra preko. Dropshotovi su opcija kad je neko 8 metara iza linije. Federerov su bili vrlo losi. Ne razumijem. Je li ga Rafin poboljsani BH toliko dekurazirao?

    Ali sto god bio razlog. Cemu podnosti ovaj masakr?

    Rodzer je iznad svega fantastica server. Ako smo dosli do toga da mu servis ne pomaze onda k vragu!
    Last edited by NI; 19-05-13, 17:18.

    Comment


    • Nije imao on toliko otvorenih situacija za napad...ili ih barem nije stvorio sebi, jer se lose kretao....
      Takodjer Rafin BH nije bio nista bolji no inace u njihovim mecevima...3-4 poena je osvojio BH dijagonalom...dobio bi mec i bez toga

      Nije imao jasan plan sta zeli da radi...onih par slice-ova me bas iznenadilo...kao da nije naucio da tim udarcem nista ne moze da napravi...BH je poceo udarati kako treba na pocetku drugog seta i odmah je dosao do BP, koju nije iskoristio...na kraju je i break napravio flat BHom...mora ga udarati!!
      Last edited by shminka; 19-05-13, 17:20.

      Comment


      • Nadal vs Djokovic...vidit cete, to ce biti 4-finale ako Murray ne otkaze.

        Comment


        • Rafin BH je bolji ali to je sad manje vazno. Ne pricam o Rodzerovoj pobjedi nego o koliko toliko pristojnom otporu.

          Slazem se da je kretanje bio glavni problem. Ali to je strah!

          Da se sretnu u Uimbldonu, sto bi poslije ovoga ocekivao?

          Comment


          • i voleo bih da to bude 4-finale, mozda bi se tu novak malo opametio i posle osvojio RG, ovako tesko ce doci do finala

            Comment


            • Ne mijenja ovaj poraz nista.Na Wimbledonu je druga prica

              Nazalost od 2008. ih zrijeb nije povezao...nadam se da hoce ove godine
              Last edited by shminka; 19-05-13, 17:30.

              Comment


              • Zicer sam imao u kladzi, stavili 21,5 ja roknuo manje i na soma dinara uzeo soma i 850 .. Elem . Da je Federer imao ovakvu konkurenciju i ranije, a ne Rodika, Hjuita, Blejka, Huana Karlosa Ferera i ostalih vedeta, ja odgovorno tvrdim da on ne bi imao , pa ajde imao bi pola GS titula od sadasnjih koliko je uzeo. Rafa je jednostavno bolji igrac, i tu se svaka prica zavrsava ....
                Jedan klub vredi onoliko koliko vrede njegovi navijaci !

                Comment


                • Mardy i Roddick objasnili neke stvari:

                  Mardy Fish ‏@MardyFish1h
                  Tennis Ch commen just said its embarrassing while talkin about Fed. I don't know who he is but those 2 words don't go 2gether in a sentence.
                  andyroddick ‏@andyroddick1h
                  @MardyFish who was it that said it??? Hopefully someone who was really really good
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by sinda 91 View Post
                    Zicer sam imao u kladzi, stavili 21,5 ja roknuo manje i na soma dinara uzeo soma i 850 .. Elem . Da je Federer imao ovakvu konkurenciju i ranije, a ne Rodika, Hjuita, Blejka, Huana Karlosa Ferera i ostalih vedeta, ja odgovorno tvrdim da on ne bi imao , pa ajde imao bi pola GS titula od sadasnjih koliko je uzeo. Rafa je jednostavno bolji igrac, i tu se svaka prica zavrsava ....
                    Pitanje je i da li bi i toliko imao. Verujem da bi nekako uspeo 1 W i 2 USOa da uzme, ovo ostalo bi podelili Rafa i Nole.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ovakav rezultat u finalu protiv Nadala sam i ocekivala, ono sto nisam ocekivala je finale Rima, gde su ga i kad je bio u mnogo boljem stanju pobedjivali ostali teniseri u mnogo ranijim fazama turnira.
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Originally posted by Shardonnay View Post
                        Ovakav rezultat u finalu protiv Nadala sam i ocekivala, ono sto nisam ocekivala je finale Rima, gde su ga i kad je bio u mnogo boljem stanju pobedjivali ostali teniseri u mnogo ranijim fazama turnira.
                        Apsolutno
                        ODigrao je maksimalan broj meceva, posle Madrida to je bilo ono sto mu je trebalo, tako da sad sigurno zna gde se nalazi, na cemu jos treba da radi i ja na RGu ocekujem jos bolju igru.
                        A za rezultat cemo da vidimo, tu ipak dosta toga i zavisi od zreba.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pa valjda je svakome jasno da je Rafa specijalizirao Rodžera i da mu je on jedan od lakših protivnika, tvrdim od svih 20-ak najboljih igrača. I jedino Novak sa 100% može da ga "bije", što i čini kada je na 100%. Neko je ovde dao najbolju moguću analizu trenutnog stanja na turu.A to je da je Novakov problem da dodje do Nadala, a ne sam duel sa Rafom. I istina je da Novaka sada mogu dobiti bar 5-6 igrača, na šljaci pogotovo. Za razliku od Rafe kome je jedino Novak sa svojih 100% problem svih problema. Zato je prognoza za RG da je Nadal siguran pobednik, osim ako Novak dodje do okršaja sa njim i pruži svojih 100%. Mišljenja sam da je bolje za Novaka što pre da se sastanu, manje su šanse da Novak ponovo kiksne. Setimo se prošlogodišnjeg 1/4 meča sa Congom, gde se jedva spasao od poraza.E sad da li će Novak uspeti da dogura do Rafe to je sada pitanje, nakon što smo videli ko je u kakvom ritmu ove sezone. Svi bi voleli da vidimo direktan duel dvojice najboljih u finalu i trofej u Novakovim rukama. U svakoj drugoj kombinaciji Rafa će se ponovo valjati po pariskoj šljaci, uz čuvene ugrize osvojenog trofeja

                          Comment


                          • Nadal je odlicnoj formi. Ali nemojte pretjerivati. Njega je Gulbis propisno namucio a bogami i Ferer. Danas se prije svega radilo o losem Federerovom izdanju. Mozda je notorious u pravu. Starace, Simon, Janovic i Per su ipak druga liga. Nisam siguran kako bi Federer prosao sa Berdihom pa cak ni Congom.

                            Comment


                            • Slazem se da je Fed danas bio los, najlosiji mec na turniru, ali treba uzeti u obzir da je on 4 meca igrao u nocnom terminu, a ovo mu je bio prvi dnevni mec, to je sigurno poprilicno uticalo.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nadal odlican, Federer slab, ali to ne umanjuje uspeh. Rafa je svoje testove prosao na ovom turniru i ovo je bilo za ocekivati. Dobro, mozda ne bas toliko superiorno, ali sa vakvim Federerom prilicno realno. Nadal dosta podigao formu tokom samog turnira i rezultat nije izostao. BH se vratio na nivou iz IW, servis poboljsan, ritam i dubina na mestu. Mislim da je ovo sjajna uvertira za RG, ali to je ipak GS, videcemo, iako ne vidim ko bi ga mogao dobiti na 5 seta osim Djokovica, a i to je jako upitno sudeci po trenutnim okolnostima. Ipak nedelju dana odmora za njih i nas, a onda nova uzbudjenja. Za sada mi Nadalovi navicaji jednostavno uzivamo u fantasticno sezoni. A i naucili smo duplo ceniti svaki trofej posle svega sto smo prosli.

                                Comment

                                Working...
                                X