Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne važi se, nije se valjao po prašini.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Moze Masters uvijek,moze,moze
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Cestitke Nadalovim navijacaima, pre svega Jigsaw-u i Akanu

        Majke danas me bilo sramota sto navijam za Federera, onakav pristup mecu je sraman. Da je bio iole povredjen pa da razumem, ali ono veze nije imalo.

        Comment


        • Sad sam u dilemi koji je Rafi laksi mec bio,ovaj ili protiv Fognini-a


          Zna li se hoce li Marej igrati RG?

          Comment


          • Koja je po redu titula Povredjenog u ovoj godini ???
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Katastrofalan prvi set od strane Rogera, u drugom je odlucio igrati malo za pubilku, cak su se i negodovanja cula.
              Rafaelu svaka cast, treba i ovakve meceve odigrati.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Феки каже да је ово за њега добра недеља... први пут ове године у финалу неког турнира...

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Gandalf View Post
                  Koja je po redu titula Povredjenog u ovoj godini ???
                  Lose buckanje,morate nesto bolje smisliti.Ali ako vec zelis da znas 6. je i nastavice se

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Cestitke Nadalovim navijacaima, pre svega Jigsaw-u i Akanu

                    Majke danas me bilo sramota sto navijam za Federera, onakav pristup mecu je sraman. Da je bio iole povredjen pa da razumem, ali ono veze nije imalo.
                    U afektu si, ne gresi dusu ;)
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Dosta bolji turnir od Madrida...podizanje forme ce se sigurno nastaviti...na RGu ce biti jos i bolje...a zna se vec sta je cilj u narednom periodu

                      Organizatorima veliki minus sto je ovo Rogeru bio prvi mec u dnevnom programu, bas kao i Stanu u Madridu...

                      Protiv Rafe se nije moglo ni u boljim danima...tako da ovo nije neugodno iznenadjenje, kao ni tezak poraz

                      o igri ne vrijedi trositi rijeci ni vrijeme...jer je nije ni bilo

                      Comment


                      • Kakav sramotan meč, Federer jednostavno ima neku mentalnu blokadu kada igra protiv Nadala. Jedva sam čekala da se meč završi da ne gledam više tu sramotu.

                        Svaka čast Nadalu, 8 finala i 6 titula a tek je prošlo pola sezone.
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Strasno!

                          Dodje mi da placem!
                          Šta si očekivao? Sve ono što Goaterer pokazuje je daleko ispod njegovog nivoa, a čak i da je spreman ne bi imao šanse. Zato me malo iznenadilo da daješ 25% šanse. Možda te zavarao njegov ulazak u finale ili na oko bolja igra, a u realnosti to je bila igra protiv igrača koji mu najviše leže, čak se i tu mučio. Nadam se da će ga Novak izvući na RG, ali su to puste nade.

                          Comment


                          • Originally posted by FC Nadal View Post
                            Lose buckanje,morate nesto bolje smisliti.Ali ako vec zelis da znas 6. je i nastavice se
                            Hvala. Nadam se da Nole prekida niz.

                            Ne znam sto ste ovoliko razocarani. Iskren da budem, ocekivao sam ovako nesto. Mozda je mogao koji gem vise jer je ipak igrao protiv povredjenog protivnika (koji se i pored toga fantasticno krece ), ali sta je tu je. Ne moze te od *Starca da ocekujete pobede, pogotovo ne sada, nad Rafom u ovim uslovima. Ceka se Vimbldon i americka turneja, pa da se vidi gde je i na sta to sve lici.

                            * Role
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • shminka,

                              Da se na lazemo, Rafa je bio sjajan, iako nista bolji nego protiv Berdiha ili Ferera, ali Federer je bio zalostan. Do 6:1, 5:1 bi covjek pomislio da je zalutao u finale. Onda se malo opustio i poceo da igra za publiku i sopstveno dostijanstvo i pokazao da koliko god Rafa bio dobar, nije tako dobar da moras skupljati poene, ne ni gemove.

                              Istina je da je bio suncan dan, istina je da Federer nije igrao po danu, istina je da ga je iznenadio Rafin poboljsani BH (to je sada evidentno), ali je skandalozno da u prvom set ima 82% prvog servisa unutra i izgubi 3 od 4 servis gema.

                              Pa sa 82% prvog servisa unutra bio sam uvjeren da Federer ima sansu da pobijedi. Jesu li to godine, kukavicluk, neprpremljenost, pogresna taktika ...? Na znam. Ali ovo mu apsolutno ne treba.

                              On moze bolje od ovoga, ako ne moze neka odmah ide u penziju, ali ne vjerujem da ikada vise moze Rafu ugroziti na sljaci.

                              @notorious

                              Bio si 100% u pravu!
                              Last edited by NI; 19-05-13, 17:08.

                              Comment


                              • Ma djaba mu 100% prvog, kad Rafa stoji 8 metara iza osnovne i vrati 95% loptica nazad;)

                                poeni u tom slucaju ne pocinju Rogerovim servisom, nego Rafinim reternom

                                Comment

                                Working...
                                X