Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 Formula 1 Petronas Malaysia Grand Prix (Kuala Lumpur)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ko ima bolji tempo od Fetela,taj mora biti na drugom mestu.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • #62
      Originally posted by Mr.M View Post
      Pazi tek je pocetak sezone , ne mozes deliti vozace tako , jebemu previse potcenjujete Masu , 2008-e je izgubio titulu u poslednjoj krivini , 2007-e je isto imao 3-4 pobede i bio blizu Alonsa,Kimija i Luisa, u 2009-oj je isto bio bolji od Kimija dok se nije desilo ono sto se desilo u Madjarskoj. Po meni je velika greska sto se Masa stavio kao sluga Alonsu , shvatam da ga je propustio 2010-e kad je trebalo Nandu , isto je to radio i Raikonen za Masu 2008-e , medjutim da Masa propusta Alonsa u 2-oj trci sezone a Masa moze da bude itekako konkurentan kandidat za svetsku titulu , to Ferari ne sme da radi ,bez obzira koliko i oni i ja gotivili Alonsa
      Ne znam, mozda si u pravu. Videcemo. Ja mislim da Masa ima status iskljucivo 2. vozaca i da je tu da skuplja bodove, naravno ako je Alonso 6. a Masa 2. , Felipe ide na pobedu, ali ukoliko bude 1. a iza njega Fernando, cisto sumnjam da ce SMETI da zavrsi 1. To je neka moja teorija, mozda ja lupetam

      Comment


      • #63
        Svakako da zbog voznji koje je pruzao u prvom delu prosle godine, Massa nije dobio blanko pogerenje tima za ovu godinu. U ugovoru sigurno postoji neka kalauzula koja ga stavlja kao jasnog #2 ako opet bude slabije vozio. Medjutim, sumnjam da bi potpisao tako nesto da mu je receno da ce to vaziti i ako bude jednako brz kao Alonso ili cak brzi. To prosto i nema logike, zadrzavati brzeg vozaca na pocetku sezone...

        Comment


        • #64
          Originally posted by KERSDRS View Post
          Ma nema sta Masa da se trka sa Fernandom, zna se sto je Masa tu i zna se ko je broj 1. Masa samo treba da koliko toliko pomaze Fernandu, i da se trudi da uzima sto vise poena. Nije mi jasno sto je Williams toliko los.I da je do kraja bilo po suvom, Rosberg bi zavrsio u top 3
          Zaboravih na ovo da ti odgovorim , Vilijams po meni danas uopste nije bilo toliko los koliko rezultat prikazuje , pogotovo Maldonado. Bottas je morao izvuci Q2 , bio je blizu , Maldonado je bio sasvim solidan u Q1 , mozda bi imao sanse i za Q3 da su na vreme izasli u Q2 ali nisu izasli i nije bilo potrebe kasnije da se stete za rad nicega
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Mr.M View Post
            Zaboravih na ovo da ti odgovorim , Vilijams po meni danas uopste nije bilo toliko los koliko rezultat prikazuje , pogotovo Maldonado. Bottas je morao izvuci Q2 , bio je blizu , Maldonado je bio sasvim solidan u Q1 , mozda bi imao sanse i za Q3 da su na vreme izasli u Q2 ali nisu izasli i nije bilo potrebe kasnije da se stete za rad nicega
            Ovi slabiji timovi bi valjda sada trebali da prave neke rezultate, da urade nesto vise dok je jos pocetak sezone, jer kako vreme odmice oni imaju sve manje sanse. Koliko vidim Force India vrlo dobra, Sauber solidan. E sad, da li ce moci Sauber kao prosle godine sa taktikom da pravi rezultat, videcemo, ipak vise nije Perez tu. Ja navijam za pocetak kao prosle godine, sto vise razlicitih pobednika, da nam bude sto zanimljivije. Hoce li sutra biti kise?

            Comment


            • #66
              Prognoze kazu da hoce.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #67
                Kimi +3 mesta na startu, tj startovace deseti.

                Edit: Razlog je ometanje Rozbegovog brzog kruga u Q3.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #68
                  Interesantno... Mora da je zaspao.

                  Comment


                  • #69
                    Kimi je dobio kaznu zbog ometanja Rozbega.
                    Šta je Rozberg radio prošle godine u Bahreinu,pa nije dobio kaznu.
                    To nije fer
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #70
                      Šta treba da se dogodi da neko shvati da trka za VN Malezije NE SME da startuje posle 15:00 po lokalnom vremenu?! Svake godine, ali bukvalno svake godine ista priča! Sećam se još 2009. kada se F1 prenosila kod nas na Prvoj, tada Fox, pa je Aleksandar Babić govorio kako je svaki dan u to doba godine isti. Tokom jutra i podneva sunčano, u 16:30 (pola 5) padne kiša i ne staje do 6, pola 7. Što ne stave da to počinje kod njih u 15:00. Kao da je nama ili Britancima to neka razlika. Opet je to rano ustajanje, a onaj ko će da se budi i da gleda u 8, budi će se i u 7 pa i u 6 ako treba.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Nikoletina View Post
                        Kimi je dobio kaznu zbog ometanja Rozbega.
                        Šta je Rozberg radio prošle godine u Bahreinu,pa nije dobio kaznu.
                        To nije fer
                        Naknadno je promenjeno, tj. pojasnjeno pravilo o preticanju i borbi... Ono koje je ucinilo Vettelov potez u Monzi nelegalnim. Osim toga, Kimi ga je blokirao od krivne 12 do 15 (bar tako pise na f1.com), sto nije mali period ako nije bio na brzom krugu...

                        Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        Šta treba da se dogodi da neko shvati da trka za VN Malezije NE SME da startuje posle 15:00 po lokalnom vremenu?! Svake godine, ali bukvalno svake godine ista priča! Sećam se još 2009. kada se F1 prenosila kod nas na Prvoj, tada Fox, pa je Aleksandar Babić govorio kako je svaki dan u to doba godine isti. Tokom jutra i podneva sunčano, u 16:30 (pola 5) padne kiša i ne staje do 6, pola 7. Što ne stave da to počinje kod njih u 15:00. Kao da je nama ili Britancima to neka razlika. Opet je to rano ustajanje, a onaj ko će da se budi i da gleda u 8, budi će se i u 7 pa i u 6 ako treba.
                        Onda imas kisu pred kraj trke sto je jos veca lutrija nego tokom nje...
                        Last edited by Vanja #66; 23-03-13, 13:36.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Onda imas kisu pred kraj trke sto je jos veca lutrija nego tokom nje...
                          Onda pomeriš za još pola sata ranije.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Ja mislim da je dobro kad imamo kisnu trku u kalendaru tj kad znamo da se od neke trke ocekuje da bude kisna , pa ne moraju sve biti po suvome
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Mr.M View Post
                              Ja mislim da je dobro kad imamo kisnu trku u kalendaru tj kad znamo da se od neke trke ocekuje da bude kisna , pa ne moraju sve biti po suvome
                              To je ok, ali s Malezijom se nije šaliti. Primer iz 2009. je dovoljan. Na Silverstonu često pada, u Spa često pada kiša, u Brazilu ali nikad jako da se prekine trka. Još kad na sve to dodamo Čarlijevu alergiju na kišu i fetiš na Safety Car.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by MarkedOne8 View Post
                                Onda pomeriš za još pola sata ranije.
                                I onda Britanci moraju da se dizu u nedelju u 6 ili cak u 5, ako ce da gledaju od pocetka uvodne emisije na Sky-u... Sve nakon burne veceri u pabovima... Gde ti je dusa?

                                Comment

                                Working...
                                X