Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 Formula 1 Petronas Malaysia Grand Prix (Kuala Lumpur)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tek sada sam pročitao izjave nakon trke. Mogu vam reći da sam nakon ovoga značajno promjenio mišljenje i nekim vozačima, ne kao vozačima nego kao osobama. A jedan tim je pokazao da se kod njih i u WC ide po timskim naredbama i to baš onaj tim koji je to prethodnih godina najviše zamjerao drugima. OK, sve u cilju većeg broja bodova. Ali vidjećete da im to na kraju seone neće biti dovoljno. Opširnije kasnije .

    Comment


    • Misliš na Red Bull? Slobodno reci. Ovde smo da otvoreno diskutujemo. Svako neka slobodno iznosi svoja mišljenja. Ako je argumentovano, onda nema brige i problema.

      Sebastian Vettel Q&A: I shouldn't have passed Mark
      http://www.formula1.com/news/intervi...3/3/14412.html
      Fetel se kaje. Koliko on nema strpljenja to je neverovatno.

      Hajde da pomenemo jedan pozitivan Masin niz od 12 uzastopnih trka u poenima koji je počeo u Mađarskoj prošle sezone.
      Last edited by MarkedOne8; 24-03-13, 16:33.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        Brate kad nakon pola sezone ostanu 2 vozaca u trci za titulu , logicno je da ce ovaj sto nije u trci (prim.aut Masa) da radi za Alonso , pa isto je radio Kimi za Masu 2008-e a mislim cak i Masa za Kimija na prezadnjoj trci 2007-e , mozda i zadnjoj tako da...
        Tebi je to isto, meni nije.Alonso tada je bio daleko od borbe za titulu i to mu je tada bila jedna od poslednjih sansi da se prikljuci Fetelu, Hamiltonu i Veberu.Ko da si zaboravio da je tada Ferari mogao dobiti za to mnogo tezu kaznu, a zapravo je dobio neku smesnu.2007 godine jeste Masa imao pol-poziciju, ali mislim da ga je Kimi pretekao bas brzo, mozda odmah na ciljnom pravcu, dok je Hamilton pravio greske zbog kojih je brzo pao na nize pozicije.Dok je Masa sezonu kasnije bio nedodirljiv i njegova pobeda tada ni u jednom trenutku nije bila dovedena u pitanje, steta sto ga je na kraju Glok ujebao.A i kako to da Rajkonen, Masa kao i tadasnji Ferari nisu bili kaznjeni? Sada se pokazalo da je i RB gori od njih po tom pitanju kada to rade u drugoj trci sezone.Nadam se da ima jos kosmicke pravde zbog ovoga danas, pa se ne bi bunio ni da Alonso na kraju ove sezone slavi.

        http://www.guardian.co.uk/sport/2010...nt-team-orders


        Edit:Moja greska za Rajkonena, Masa je vodio veci deo trke.On jeste napravio gresku zbog koje mu se Rajkonen priblizio, ali su tada presudila 2-3 ludacka kruga Rajkonena pre odlaska u boks, a otisao je tri kruga posle Mase u boks.On je tada bio ubedljivo u tom trenutku najbrzi na stazi i nije tu Masa popustio.;)
        Last edited by Ricma; 24-03-13, 17:18.

        Comment


        • http://www.youtube.com/watch?feature...&v=DJrctaOrjvk

          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Evo i boljeg snimka

            sigpic

            Comment


            • 2007. u Brazilu je Masa uzeo pol-poziciju, Hamilton je bio drugi, a Kimi treći. Međutim, nije uopšte isključeno da bi Kimi uzeo pol-poziciju s obzirom da je Hamilton nesmotreno izašao iz boksa kada je Kimi bio na Reta Oposta pravcu. Hamilton mu je zasmetao na granici za kaznu pri ulasku u krivinu. Dovoljno da mu je čist pogled na krivinu zatvorio. Kimi je bio sporiji za 4 desetinke u Q3. Kimi je odmah na startu trke pretekao Hamiltona. Onda ga je i Alonso pretekao. Kimi je Masu pretekao tako što je ranije ušao u boks ako se dobro sećam. Nije bilo propuštanja na stazi, niti prisilnog i nepotrebnog usporavanja Mase. Te godine su se često tako preticali kroz boks. Ništa nije drugačija bila ni ta trka po tom pitanju. To je bilo pod vođstvom Žana Toda.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Da su mehanicari Meklarena zarad proslih vremena zamenili Hamiltonu gume, trka bi imala drugaciju zavrsnicu.

                Comment


                • Sta da se kaze na ovu utrku,da nije bilo ovih budalastina na kraju bilo bi ultra dosadno a da je Alonso bio tu i sigurno bi se borio za pobjedu pa sa polomljeni krilom ga je Webber jedva obisao,stvarno steta,mogao je bas puno na ovoj trci.Eno citam ipaj je pittwall Ferarija donio odluku da se ne ide u box i da se saceka par krugova pa da se odmah promjene gume ipak nije bila Alonsova odluka i da je odmah otisao u box opet je mogao da dodje u bodove u to sam siguran ali bolje ispucati ove nesretne trenutke na pocetku sezone i da se vise ne ponavljaju.

                  Ova situacija sa ovim timskim naredbama je vrlo komplikovana jer smo imali dvije identicne situacije u kojoj jedan vozac se oglusi na naredbe tima a ovaj drugi to ne uradi.I sad haj ti budi pametan pa reci nesto.
                  Po meni bi bilo najpostenije bez timski odredbi na pocetku sezone,ali mogu shvatiti da tim ne zeli da rizikuje da se dva njihova vozaca bore i rizikuje izbacivanje a imaju win-win situaciju i po tome ne opravdavam potez onog malog uobrazenka iako sam mislio da mi ne moze biti odvratniji uspio je i u tome.I jos se usudje da govori da mu ga sklone sa staze.

                  Sto se tice sitaciju u Mecki,Hamilton je sve rekao i momak je ispao veoma korektan,sta je sefovima Mercedesa u glavi to niko ne zna kao da ce 3 boda odnijeti ikakvu prevagu ali haj dobro ipak je po meni tim iznad i mogu shvatiti da je njihova rijec zadnja(malo uobrazenko se ne bi slozio) u F1, jer sa njima potpisujes ugovor,on i te placaju i prave bolid,tako je kako je.
                  Last edited by MarkedOne8; 24-03-13, 22:39.

                  Comment


                  • Odvratna trka...Hamilton izvukao stvar sa onim stajanjem ))
                    Jel moze ovaj Vettel da bude bezobraziniji!?

                    Comment


                    • Odluka da se ostane na stazi je garantujem Alonsova, ovo sto sada govor iz tima je PR, da ne ispadne da beze od odgovornosti i da ne opterecuju vozaca. Ipak, kada imas tako velikog vozaca, on donosi ovako bitne odulke uz input od tima. Nema sanse da bi to prepustio bilo kome.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Pa ne znam bas,Dominikali jos kaze da Nando uopste nije mogao vidjeti pravu stetu na krilu i da su pokusali ali im nije proslo,prosto ne vjerujem da je Alonso vidio kakavo mu je krilo ocekivao da ce upspjeti izdrzati gotovo 5 krugova

                        http://www.f1racing.com.hr/formula-1...vo-odustajanje

                        Comment


                        • Ne, ne, dobije on info od ekipe o cemu se radi, koji je stepen ostecenja, ali ovo je garantujem bila njegova odluka i da je to potrajalo 3, 4 kruga sada bismo pricali o Nandu na podijumu, mozda i kao pobedniku.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Isli su oni na to da to bude nevjerovatna odluka Ferrarija i da se to prica danima ali ja smatram Alonsa kao vozaca koji i nije poznat bas po takvim stvarima bas tako da riskira i da sebe izbacuje iz trke iako ima sansu da vozi i da se bori za bodove(sto uvijek potenicra da mu je najbitije),tako da ne znam na osnovu cega si toliko siguran?!;)
                            Last edited by DinoFC; 24-03-13, 20:50.

                            Comment


                            • Po dve stvari. Prvo sto je uvek takva dinamika izmedju Stele i Nanda, vozac kaze da ili ne oko svega. Drugo zato sto su mehanicari Ferarija bili spremni u pitlaneu, videlo se u prenosu.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Moguce,sigurno.Ko god je donio odluku,bila je sigurno jedna od glupljih koje sam vidio u F1,iako sam veliki navijac Alonsa.

                                Comment

                                Working...
                                X