Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako se raspade covjek, volej u mrezu, dupla, propusta loptu koju je mogao lagano da zakuca, a koja je naravno zavrsila u terenu i onda FH u aut.
    Neobjasnivo, kakav pad koncentracije, to mu se sve cesce desava. Baggy samo treba da drzi servis, da drzi loptu samo u terenu, u kakvom je stanju Delpo trenutno vise od toga ne mora.
    sigpic

    Comment


    • Sta je sve vratio Bagy i opet nije uzeo poen.

      Sada opet Delpo dominira.
      Genius, outrageous, the best ever! RF!

      Comment


      • Navras & Sandugp,

        Ja se uglavnom slazem sa srdzajom onoga sto pisete ali vam je ton preostar.

        Janko mora naprno da radi. To nije lako u dugom periodu. Mislim da mu je zena pomogla a ne odmogla. Ove godine je imao nesrecu sa tom povredom i sada je nestrpljiv. Ne moze da dodje do jedne pobjede. To ga cini frustiriranim a frustracija jos nestrpljivijim. Treba da stane na loptu. Nadam se da ce uspjeti.

        Medjutim, to se moze desiti svakome, ne treba biti pretjerano kritican. Pa kriza traje tek mjesec dana.

        Comment


        • Poen na 4:3 i 15:30 je bio apsolutno nenormalan, sto je sve uspijevao da vraca Baggy ali je sjajne uglove nalazio Delpo, strpljivo i smireno dosao do poena.
          Igra Marcos bez prvog jbg, da ga ima pobijedio bi.
          sigpic

          Comment


          • Ocajan Delpo

            Comment


            • Kakvi udarci na mec loptu , tako je majstore , ne daj se !
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Marcos ne napada ali moze sve zivo da vrati, Delpo kad ne diktira FHom u velikom problemu. Treca mec lopta
                I treca spasena
                sigpic

                Comment


                • Suvise pasivan Marcos, ne znam sta ceka, da Delpo pogresi svih 7 poena?
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Delpo uspesno savladao Markosa.Spasio je i 3 mec lopte koje imao Bagy , ali na kraju Delpo uspesan u tajbrejku.
                    Sada da vidimo dali moze Viktor da napravi iznenadjenje protiv Novaka i da napravi senzaciju

                    Comment


                    • Vidio je Delpo da je vrag odnio salu pa tukao FHom koliko moze. Mec je bio sve kvalitetniji kako je vrijeme odmicalo, Marcos nije iskoristio svoje sanse ali mu ovo nece biti dovoljno za Djokovica.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Vidio je Delpo da je vrag odnio salu pa tukao FHom koliko moze. Mec je bio sve kvalitetniji kako je vrijeme odmicalo, Marcos nije iskoristio svoje sanse ali mu ovo nece biti dovoljno za Djokovica.
                        Za Novaka mu treba mnogo toga da se poklopi , maltene mora da igra meceve bez greske da imao neke sanse protiv broja 1

                        Comment


                        • Ah, kakva steta. Apsolutno genijalan mec odigrao je Marcos, iskusno i i inteligentno navlacio Delpa na greske, usporavao ritam, forsirao bh sjajno miksujuci i dozirajuci udarce, imao pravi tajming za napad, sjajno se branio i sve to bez prvog servisa. Ostao je bez energije u zavrsnici, videlo se da nema vise snage. Jedino je mogao odvaznije na mec lopte, na prvoj je bas ocajno reternirao.
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Za Novaka mu treba mnogo toga da se poklopi , maltene mora da igra meceve bez greske da imao neke sanse protiv broja 1
                            Mislim da Novak nece previse forsirati ovdje, odigrace kao prosle godine vjerovatno, zato rekoh.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Mislim da Novak nece previse forsirati ovdje, odigrace kao prosle godine vjerovatno, zato rekoh.
                              Pa nece forsirati , ali igrace koiko mu treba

                              Comment


                              • Odlican ritam na pocetku, par jako dobrih razmena. Novak izgleda dosta bolje nego sto sam ocekivao. Uh, dva strasna bh-a
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X