Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Delpo rutinski... vjerovatno ce odbraniti titulu ovdje
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Ima li dje da se vidi koje sve televizije prenose ovaj turnir?

      Comment


      • Sutra ce biti zanimljivo, Brands i ERV su prijavljeni za kvalifikacije u Parizu, ko ce procijeniiti da je bolje igrati kvalifikacije za Masters nego 1/2 turnira.

        Mahut je isto prijavljen i on garant sutra gubi sa Llodrom u dublu, sigurno mu je vaznije da pokusa proci u glavni zdrijeb Mastersa, a imao bi dobru sansu jer igra u odlicnoj formi.

        Prvu seriju gluposti Dimitrov nije iskoristio, ali onda se Dolgo pobrinuo da to ucini u narednom gemu, vec je 4-1.
        Last edited by retro; 24-10-13, 19:24.
        Genius, outrageous, the best ever! RF!

        Comment


        • Originally posted by retro View Post
          Sutra ce biti zanimljivo, Brands i ERV su prijavljeni za kvalifikacije u Parizu, ko ce procijeniiti da je bolje igrati kvalifikacije za Masters nego 1/2 turnira.

          Mahut je isto prijavljen i on garant sutra gubi sa Llodrom u dublu, sigurno mu je vaznije da pokusa proci u glavni zdrijeb Mastersa, a imao bi dobru sansu jer igra u odlicnoj formi.

          Prvu seriju gluposti Dimitrov nije iskoristio, ali onda se Dolgo pobrinuo da to ucini u narednom gemu, vec je 4-1.
          pa sto onda Mahut nije danas izgubio?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Glavonja View Post
            Ima li dje da se vidi koje sve televizije prenose ovaj turnir?
            Znam da Sport Klub i Sky sports prenose, za ostale ne znam..

            Comment


            • Originally posted by chofy88 View Post
              pa sto onda Mahut nije danas izgubio?
              Sta ja znam.

              Ali nema mi logike da propusti kvalifikacije za domaci Masters, a igra odlicno, jos u zdrijebu su tek dva igraca za koje se moze reci da su bolji od njega, sve to zvog jednog obicnog dubla.

              Sad citam da ce vjerovatno Llodra, Mahut i ERV dobiti WC, tako da vjerovatno nece gubiti namjerno.
              Last edited by retro; 24-10-13, 19:32.
              Genius, outrageous, the best ever! RF!

              Comment


              • Димитров деље све редом...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by retro View Post
                  Vala PHM je ime u odnosu na to kakvi su igraci igrali u 1/4 ATP turnira ove sezone, a nerijetko i 1/2 i finala.

                  Lijepo je vidjeti majstora da jos uvijek moze u dvorani nesto ponuditi.
                  Tesko ce PHM odbraniti SF od prosle godine, sto znaci da mozda i ispada iz T100,ali svakako ga je lepo videti ga da dobro igra a danas je bio odlican doduse protiv indisponiranog Lodre, kao i Daniela za koga se uvek nekako nadam da bi bas na brzoj podlozi mogao napraviti znacajniji rezultat ali me uvek opovrgne. Neuspesna aluzija je bila na slabiji kvalitet tenisa, kako mi se ucinio da je u ova dva dana u Bazelu.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • To je posebna prica, bolji tenis se na CHima moze vidjeti u ovo vrijeme.
                    Genius, outrageous, the best ever! RF!

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ako Fed osvoji Bazel, kvalifikovace se za London
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ne stizem da pratim Bazel pa me zanima realna procena oko sutrasnjeg dvoboja Role protiv svoje senke?
                          sigpic

                          Comment


                          • Jedno je sigurno-Dimitrov nikad nije imao ovakvu priliku da dobije Roleta

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Jedno je sigurno-Dimitrov nikad nije imao ovakvu priliku da dobije Roleta
                              Vazno da orintolozi nisu zabrinuti - igra se u dvorani
                              sigpic

                              Comment


                              • Nece ga dobiti.
                                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X