Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izbaci Gaskea iz Londona bre!
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      Zato sto je Murray vec tada imao 342425 titula, sto masters sto drugih. Da ne pricamo i GS finalima( ili se ona ne racunaju, gledamo samo titule?)

      Ali ko zna mozda je Ferrerova masters titula zlatna, ipak je u finalu pobedio mocnog Janovica a i bogami ceo turnir izdominirao u teskoj konkurenciji.
      A Delpo slepac uspeo na jednom turniru samo da pobedi Mareja i Djoku a ne i Nadala. Ili jos gore nije sad uspeo da u paketu dobije Djokovica i Nadala. Stvarno tuzan lik.

      Sram te bilo kako se ponasas u zadnje vreme na ovom pdf, ne znam ko te je toliko iznervirao pa imas potrebu da trolujes ceo forum.
      Ali dobro svaka ti cast kako uspevas da se odrzis sa svojim "argumentima". Ja da moram da forsiram i branim tu pricu koju ti furas ispao bih smesan u startu, ali ti cak i uspevas da zvucis kao da imas smisla. Ozbiljno, bez sarkazma.

      E da, posto ne bi bilo fer da racunam samo Mareju GS finala, ima i mocni Ferer jedno. Da ono cuveno ovogodisnje gde nije imao srece i posle velike borbe izgubio. Ali barem je stigao do renkinga karijere. Ko zna mozda Delpo nikada nece moci da kaze da je bio TOP3

      Reci koliko je broj trojka bolji od cetvorke. Ocajna cetvorka, ocajna
      Murray je na kraju 2011. imao 21 titulu, David u ovom trenutku 20. Imao je 7 Mastersa, sto je masu slazem se, ali nije bilo ni najmanje dileme, ni najmanje sumnje.
      Imaju obojica po jedno finale Slama, eto i to da dodam

      Kad kazes da je David bolji, a gotovo sve njemu ide u prilog kao da ne znam sta da si rekao.

      Nije trolovanje, jasno sam sve napisao sto mislim, crno na bijelo. Kome se ne svidja, sto da mu radim. Slobodno ko moze neka pobije argumentima.
      sigpic

      Comment


      • Bice iznenadjenja u Bazelu
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Murray je na kraju 2011. imao 21 titulu, David u ovom trenutku 20. Imao je 7 Mastersa, sto je masu slazem se, ali nije bilo ni najmanje dileme, ni najmanje sumnje.
          Imaju obojica po jedno finale Slama, eto i to da dodam

          Kad kazes da je David bolji, a gotovo sve njemu ide u prilog kao da ne znam sta da si rekao.

          Nije trolovanje, jasno sam sve napisao sto mislim, crno na bijelo. Kome se ne svidja, sto da mu radim. Slobodno ko moze neka pobije argumentima.
          Pa zar ne poredimo Mareja i Delpa 2011 ,ne znam zasto ubacujes tu impozantnu brojku Fererovi titulu sa 31 godinom
          Jedna GS titula Delpotra tada se nije mogla porediti sa 7 Mastersa Mareja i par GS finala jednostavna stvar.

          A Ferrer nema takvu vrstu prednosti u odnsu na Delpa iako je stariji od njega 6 godina iako nema Masters Delpova GS titula sigurno vise vrijedi od jednog pisljivog Mastersa Ferrera

          Mogao sam shvatiti ovdje kada si branio lik i djelo Davida Ferrera kada ga neki potcjenjuju ali da se on dize u te visine, nema osnove
          Last edited by DinoFC; 23-10-13, 16:46.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            . Imao je 7 Mastersa, sto je masu slazem se, ali nije bilo ni najmanje dileme, ni najmanje sumnje.
            U ovome je problem, sto ti kazes veoma bitnu stavku i onda je ponistis. Kao u fazonu jeste to tako ali 7 mastersa su bulja, David ima lepsu kosu.
            Ja necu vise da spamujem temu samo jos ovo, koliko je pobeda imao ili ima kako god hoces Marej protiv Novaka, Rafe i Feda a koliko David?

            Sto se tice pobedjivanja argumenata, podsetio si me na mene i mog burazera kad smo igrali sah kao mali i kad neko pobedi nije bilo dovoljno da se kaze sah-mat nego da se pogne kralj na tablu i tako da se prizna poraz. Nikad to nismo zeleli da uradimo i uvek se zavrsavalo sa svadjom i letenjem figura na sve strane . Tako da ovde nije potrebna zavrsna rec niti ce se neko pojaviti sa diplomom na kojoj pise da te je pobedio argumentima.
            Sto se mene tice ja sam tebe unakazio sa mojim argumentima, a to sto ti mozes da okrenes vodenicu u svoju korist to je tvoja stvar, svaka cast stvarno trbea i to umeti ja to nikad nisam umeo niti zeleo. Sto se mene tice meni su moji postovi dovoljni kao i citanje izmedju redova tvojih postova ( ili bilo cijih kad smo vec kod toga), niko ne mora da mi kaze e sad si me pobedio.
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • GSM prskaj

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                GSM prskaj
                GRAND SLANINA MASTER?
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Ne mogu da provalim troluje li prskaj ili je ozbiljan

                  Ali da je Ferrer bolji (i to jos u procentima covjek napisa, njegovih 100 pobjedjuju Delpovih 100), hahah, komedija. Sve jasno kao dan, Delpo za klasu bolji igrac u svakom pogledu. Odradice i tih 6 godina koliko zaostaje, tek onda ce ova diskusija ispasti zesce blamiranje Vladana i pojedinih.

                  Uostalom imate oci, imate mogucnost da pratite bukvalno sve njihove meceve, ne znam sta vam jos treba da bi shvatili ko je ko u svoj toj prici. Ali mora da se troluje i smara, doslo takvo vrijeme
                  Zao mi samo sto se ovi sada opterecuju i nabrajaju argumente u Delpovu korist. Nema potrebe, sve je jasno
                  Last edited by Drunken Whaler; 23-10-13, 17:04.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    U ovome je problem, sto ti kazes veoma bitnu stavku i onda je ponistis. Kao u fazonu jeste to tako ali 7 mastersa su bulja, David ima lepsu kosu.
                    Ja necu vise da spamujem temu samo jos ovo, koliko je pobeda imao ili ima kako god hoces Marej protiv Novaka, Rafe i Feda a koliko David?

                    Sto se tice pobedjivanja argumenata, podsetio si me na mene i mog burazera kad smo igrali sah kao mali i kad neko pobedi nije bilo dovoljno da se kaze sah-mat nego da se pogne kralj na tablu i tako da se prizna poraz. Nikad to nismo zeleli da uradimo i uvek se zavrsavalo sa svadjom i letenjem figura na sve strane . Tako da ovde nije potrebna zavrsna rec niti ce se neko pojaviti sa diplomom na kojoj pise da te je pobedio argumentima.
                    Sto se mene tice ja sam tebe unakazio sa mojim argumentima, a to sto ti mozes da okrenes vodenicu u svoju korist to je tvoja stvar, svaka cast stvarno trbea i to umeti ja to nikad nisam umeo niti zeleo. Sto se mene tice meni su moji postovi dovoljni kao i citanje izmedju redova tvojih postova ( ili bilo cijih kad smo vec kod toga), niko ne mora da mi kaze e sad si me pobedio.
                    Zato sto argumenata nema.
                    Stavimo sve na vagu pa izmjerimo. Ja sam stavio sto se mene tice. Vi samo pricate bolji je Del Potro. Dobro. Najbolji je Harrison. Zasto? Fak it, koz aj sej sou
                    sigpic

                    Comment


                    • Dosta
                      sigpic

                      Comment


                      • Iz naseg ugla izgleda bas tako, ti dodjes i kazes Ferrer bolji i tako je kako je, nema tu rasprave.

                        Kako nema argumenata?Delpo da je imao zrijeb kao Ferrer u Parisu imao bi bar 3 Mastersa, e sad cini mi se ti slabo gledas njihove rezultate, te bi je H2H neoboriv argument.
                        Last edited by DinoFC; 23-10-13, 17:12.

                        Comment


                        • Je li to kriv David sto su Djokovic i Murray ranije ispali, tanko mi je to
                          sigpic

                          Comment


                          • Novaku zelim lagani zrijeb na GSovima u 2014.

                            Nek` ga uvijek zapadne Delpo umjesto Davida

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Ne mogu da provalim troluje li prskaj ili je ozbiljan
                              Ozbiljan, ozbiljan. Ne trolujem ja nikad, ponekad sam sarkastican ali to se uvek vidi

                              Haas nastavlja da cepa.

                              Nishika naleteo na mocnog Dodiga
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • JA IH BRISEM. DOSTA.

                                prskaj <3
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X