Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tacno se vise necu kladiti na tenis na sljaci , ojadu me zabavi raspala kvota 1,45 , bravo Tomas , izvuce na kraju

    Generalno nije bio los mec za gledanje , dosta prebacivanja , Kolja gresio na mrezi na banalnim stvarima , smec , lagan volej i slicne stvari , na kraju krajeva uspio sam ga izbaksuzirati
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Sta je to Kolya mec lopte propustio?

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Sta je to Kolya mec lopte propustio?
        Imao je na 5-4 jednu mec loptu u 2-om setu ali Berdih cini mi se tad napravio servis viner ili je Kolja poslao servis u out. Uglavnom jedna je bila.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ziki izgubio u prvom kolu u Barsi , ovoga puta je igrao u paru sa Almagrom a izgubio je od svoja bivsa dva partnera Linsteda i Nestora .

          Comment


          • I on bas lud, gdje ce s Almagrom igrati

            Comment


            • Pa reko je da ce igrati sa Zilijenom i Almagro mpa sa kim se pokaze dobra saradnja , nastavice da igra a to je u ovom slucaju Beneto .

              Comment


              • Ma kakav Almagro i dubl...nidje veze

                Comment


                • Nije uopste morao sa njima da igra da bi znao odgovor na to, mogao je i mene pitati, cus Almagro
                  sigpic

                  Comment


                  • Fkt ako mu je ideja bila da isproba s kim mu je bolje igrati...jedna od glupljih stvari koje sam cuo

                    Comment


                    • Neka isproba josh sa Rochusom i Simonom,da odabere visinu i shirinu i to je to.
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Malo je falilo da Busta skine i Belluccija, Berlocq rutinski

                        OOP

                        http://www.atpworldtour.com/Scores/s...px?EventId=425
                        sigpic

                        Comment


                        • Struff J-L, Olaso-De la Rica, Carreno-Busta - ko su ti ljudi, koji su to sportovi
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Mlade nade

                            Comment


                            • Kada bi WTA Svaler imao glavu da servisom zavrsi set, jednako kao u sarmiranju teniserki, nesto bi u tenisu i postigao
                              sigpic

                              Comment


                              • Bas se raspao od 5:3 i servisa za set izgubio 7 gemova uz 4 brejka
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X