Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1-3,Iliev ;)

    Comment


    • 4:1 Vukic! Toliko od nas,dovidjenja do derbija...

      Comment


      • Dosta im je 4 komada, nabudzili smo samopouzdanje pred derbi, najebali su

        Samo kad bi Sevojno napravilo neko iznenadjenje

        Comment


        • Zvonko dao gol

          Dobro je odigrao kad je usao protiv Vose,evo sad i gol,nadam se da cemo opet gledati starog Zvonka.

          Mislio sam da ce biti teze,jer je Smederevo teski bunker ali pokidali smo i sad ce se i samopouzdanje sigurno vratiti.Ma tu je dupla kruna.
          sigpic

          Comment


          • Dobro je da smo se konsolidovali...i dalje sam ubedjen da osvajamo duplu krunu.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Dobro je da smo se konsolidovali...i dalje sam ubedjen da osvajamo duplu krunu.
              Zar si ijednog trenutka sumnjao u to? Sram te bilo.
              sigpic

              Comment


              • Naprotiv

                vidis da pise da sam I DALJE ubedjen u to

                a neki su klonuli duhom...

                Comment


                • Sad jedva cekam da vidim kako smo igrali,bice na SOS-u snimak od 45-60 min verovatno,uvek bude.

                  Ma najjaci smo ubedljivo samo sto smo pali u formi.Ali izgleda da se dizemo kad je najpotrebnije i u subotu ako bog da zavrsavamo posao sto se tice lige a onda ovim sabanima vratiti za poraz u finalu kupa.Ja sam rekao da su sami sebe zajebali sto su nas dobili.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ja mislim da necemo igrati nista posebno,ali jednostavno smo daleko iznad zvezde i vose po kvalitetu,iskustvu,hemiji unutar ekipe itd

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ma ja mislim da necemo igrati nista posebno,ali jednostavno smo daleko iznad zvezde i vose po kvalitetu,iskustvu,hemiji unutar ekipe itd
                      Iskreno mislim da ce maksimalno odigrati derbi i finale kupa a ovo ostalo bi trebalo da bude samo odradjivanje posla do kraja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jebem li ga...samo da Tagoe daje golove i to ce biti dovoljno

                        Comment


                        • Stanojevic je igrao sa kombinovanim timom.Tomic se povredio pa je Brasanac konacno dobio sansu.

                          Vukic je izgleda odlicno odigrao,2 asistencije,Tejgu i Ilievu i bio je strelac,Brasanac mu je asistirao.

                          Ovaj tim je igrao:

                          Stojković - Miljković, Savić, Jovanović, Kizito – Kamara, Tomić (Brašanac 43’), Vukić (Davidov 80’), Babović – Iliev (Petrović 52’), Tejgo

                          EDIT: Ovo sam procitao na B92,videcemo kasnije golove,postavicu kad izadje na YT. ;)
                          Last edited by Casiraghi; 20-04-11, 17:50.
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo treba da popijemo samar od Vojvodine i na ostalima cemo iskaliti bes.

                            Comment


                            • Evo i golova sa jucerasnje utakmice.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jucerasnja pobeda ohrabruje, jedva cekam subotu

                                Comment

                                Working...
                                X