Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au jadan partizan
    sigpic

    Comment


    • Nek je oteran adija,ne moze tako prema svetom dresu da se ponasa.Nista sad musave u derbiju moramo da vraatimo gde im je mesto.

      Comment


      • Sad sam bas procitao sta je lik uradio, treba i njega i ovog naseg mrcinu Addy-a oterati u 3 pm, pa neka tamo glume neke zvezde mamu im...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Ne zna se jos dal ce biti oteran...ali svakako da su ti crnci najveca bagra...nisam rasista,ali tako se ispostavlja

          Comment


          • Kakav odgovor ALCZ na realne pretnje o smeni na celu tribine. + za Alcz.

            Comment


            • sta ce bre ovaj cigan carter na grobarskom idi na gazelski pod forum
              Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Sad sam bas procitao sta je lik uradio, treba i njega i ovog naseg mrcinu Addy-a oterati u 3 pm, pa neka tamo glume neke zvezde mamu im...
                Za Addy-a sam cuo da se izvinio pred celim klubom, pred Prosineckim i ostalima, kazu da je bilo emotivno i da mu je oprosteno .

                Inace, neka poj*bu onom Adiji i majku i tetku, ako ce ga tako naterati da igra bolje . Mada znam kako mu je, dvoje su mu umrli u poslednjoj godini, treba malo strpljenja .

                Comment


                • Originally posted by Mita View Post
                  sta ce bre ovaj cigan carter na grobarskom idi na gazelski pod forum


                  Comment


                  • Razumemo frustracije,pustite decka ja bih se isto ponasao da ne vidim titulu 3 godine u fudbalu i 13 godina u kosarci

                    Comment


                    • Originally posted by Raikkonen_Rossi_Vettel:) View Post
                      Da,Stanojevic je danas stvarno za*rao stvar...

                      U zadnje vreme se mnogo pro^urcio,a igra sve gora... Ako ne uzme titulu sa najboljom ekipom u ligi mogao bi polako da pakuje kofere sto se mene tice

                      Comment


                      • Originally posted by DovlaBGD View Post
                        Razumemo frustracije,pustite decka ja bih se isto ponasao da ne vidim titulu 3 godine u fudbalu i 13 godina u kosarci
                        nemoj ni pocinjati o frustracijama, posto ste vi isfrustrirani otkad vam je osnovan klub ;)
                        bolje se pozabavite igrom svog tima, tj ne igrom, izgleda da na treningu vezbate samo padanja, posto su juce i scepa i onaj matori konj iliev opet pokusali da pecaju na foru, a i ne znam kako ilieva nije sramota da se onaka baca i to u dva dana za redom, ko da su ga tri snajpera pogodila u levo jaje
                        a i kondicija vam je na vrhuncu, necete vi ni izdrzati do subote, tako da bi ja preventivno trazio doping kontrolu za vase igrace... jbg dok su neki vredno crncili i trenirali po suncu, drugi se po tom istom suncu brckali po dubajiu

                        Comment


                        • Znaci dok je zvezda bila jadna u prvoj polusezoni kada je kaludjerovic davao golove u stotom minutu,kada vam je igra bila sramotna,kada ste se mucili sa svakom ekipom,niko od nas nije dolazio da vas podjebava tamo...a partizan odigra lose 5 utakmica,i ti ceo dan blejis na partizanovoj temi...mislim da je ovde sve jasno.Bavi se svojom ekipom,pusti nas da lecimo komplekse...pogotovo ove od zadnje 3 godine ;)

                          Comment


                          • Originally posted by carter985 View Post
                            nemoj ni pocinjati o frustracijama, posto ste vi isfrustrirani otkad vam je osnovan klub ;)
                            bolje se pozabavite igrom svog tima, tj ne igrom, izgleda da na treningu vezbate samo padanja, posto su juce i scepa i onaj matori konj iliev opet pokusali da pecaju na foru, a i ne znam kako ilieva nije sramota da se onaka baca i to u dva dana za redom, ko da su ga tri snajpera pogodila u levo jaje
                            a i kondicija vam je na vrhuncu, necete vi ni izdrzati do subote, tako da bi ja preventivno trazio doping kontrolu za vase igrace... jbg dok su neki vredno crncili i trenirali po suncu, drugi se po tom istom suncu brckali po dubajiu
                            Partizan je najtrofejnije sportsko drustvo na svetu po kojoj retardiranoj teoriji mi mozemo biti isfrustrirani od jednog obicnog ciganskog kluba? Stvarno smesno.

                            Comment


                            • ne vredi sa vama kompleksasima raspravljati, tako da vas ne bi vise zadrzavao

                              Comment


                              • svakim svojim komentarom na partizanovoj temi potvrdjujes svoj kompleks ;)


                                P.S: Ako bude doping kontrola steta sto Ninkov nece igrati derbi

                                Comment

                                Working...
                                X