Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Edu je u rangu Marka koliko je koristan za igru, on bi u ovakvoj pederskoj formaciji kod Vermeza sabio.
    Kilav do zla boga, ne moze ljudski duel da izdrzi, vecito nespreman i jos sad teze povredjen. Ogromna plata koje se treba resiti sto pre. Ubedjen sam da su ga uzeli samo da ne bi ovi preko i da mogu da se kurce.

    EDIT: Ljubo, Mitar je jedini mogao da se nosi fizicki sa igracima AEL-a. Kako se zagradio i dao pas Lazaru, pravi spic. Sa tim fizikalijama i rekao bih sasvim solidnim fudbalskim znanjem, decko moze da uvali dosta golova u nasoj ligi, za sezonu ili dve vec lagano da je prepisa.
    sigpic

    Comment


    • Odlican na lopti, gradi se sjajno, vrlo retko gubi lopte, los je strelac slazem se ali u ovoj sugavoj formaciji nije glavni posao spica da daje golove.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Odlican na lopti, gradi se sjajno, vrlo retko gubi lopte, los je strelac slazem se ali u ovoj sugavoj formaciji nije glavni posao spica da daje golove.
        Golovi su glavni posao spica u bilo kojoj formaciji a druga je stvar sto nama ne lezi ova formacija pa spic mora sve i svasta da radi. 4-2-2-2 treba da igramo ali jbg.

        S obzirom na konstituciju morao bi bolje da se gradi, dosta duela gubi i kilav je, nenormalno kilav, vecito neki izgovori, ne treba mi takav + ima visak kilograma a jednog takvog vec imamo i dvojicu ne mozemo da trpimo. Scepo, Zabija, Mitar i to je to.
        sigpic

        Comment


        • Koji bre Mitar deckic tek liznuo ozbiljan fudbal, terorista ne znaci nista kada je sam u spicu kao i Marko jako su losi u toj ulozi, kada igramo sa 2 druga prica, Edu je najbolje resenje kada igras sa jednim sigurno. Nema govora, to je tacno taj model koji ti treba sad je druga prica da li ce se oporaviti i da li ce mu ovaj dati sansu.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Koji bre Mitar deckic tek liznuo ozbiljan fudbal, terorista ne znaci nista kada je sam u spicu kao i Marko jako su losi u toj ulozi, kada igramo sa 2 druga prica, Edu je najbolje resenje kada igras sa jednim sigurno. Nema govora, to je tacno taj model koji ti treba sad je druga prica da li ce se oporaviti i da li ce mu ovaj dati sansu.
            Mitar je ko od stene odvaljen, polako mu davati sansu i moze prijatno da nas iznenadi.

            Koliko takvih napadaca sa stilom igre kakve imaju njih dvojica igraju sami u spicu bez problema. Nisu spicevi toliko problem koliko to sto nemaju pravu podrsku sa strane + Babun koji gusi sve zivo i nema dovoljno lopti u prostor za spica. Neca je spor za tu formaciju, Lazar nema muda. Medo i Sasa zadnji vezni, ispred njih Sale, Neca i Dzigi da se dosta rotiraju a dva napadaca da popune Lazar, Scepo, Zabija i Mitar i da se naigraju fudbala i da pobedjuju.
            sigpic

            Comment


            • Promenice se koncepcija sa Medom u ekipi, ne treba ti Sasa pored njega, mnogo on pokriva sam, samo bi mu mali smetao, jeste napadac problem, da on bolje vezuje igrace za sebe da bolje odlaze i trazi prostor odmah bi se videla promena, to niko nema sem Edua, Marku treba mnogo lopte on je dominantan samo sa loptom u nogama, to moze kad igras sa 2 spica, sa jednim nema sanse.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Promenice se koncepcija sa Medom u ekipi, ne treba ti Sasa pored njega, mnogo on pokriva sam, samo bi mu mali smetao, jeste napadac problem, da on bolje vezuje igrace za sebe da bolje odlaze i trazi prostor odmah bi se videla promena, to niko nema sem Edua, Marku treba mnogo lopte on je dominantan samo sa loptom u nogama, to moze kad igras sa 2 spica, sa jednim nema sanse.
                Ne bi mu Sasa smetao, bio bi BTB i to je uloga koja mu vise odgovara.

                Napadaca je igrao jebeni Stefan Scepovic, sta ima da pricamo. Treba sacekati u ozbiljnoj utakmici Zabiju ili Marka od pocetka pa da vidimo.

                Nije mi jasan Vermez nikako. 4-2-2-2 je onda donosila rezultat, sada imamo igrace za tako nesto a on ovako igra.
                sigpic

                Comment


                • http://balkantajms.com/skaut-partiza...a-igra-fudbal/ O Boze sacuvaj, ako je ovo istina, stvarno ne znam onda. HAHAHHAHHAHAHA , ovo je zezancija 100%.

                  Comment


                  • Ponovo postavljas gluposti u nasu temu. Razmisli malo pa skontaj da li je istina ili ne i da li bi neko doveo nekoga na probu na osnovu jednog gledanja i to neoficijalne utakmice
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Partizan i nema skaute

                      Comment


                      • http://www.smedia.rs/sport/vest/6548...umbakovic.html

                        ode titula
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • E moj Tumbakovicu,pa posle pricaj o obrazu....koliko daje Milija za ove reci?

                          Comment


                          • Neca Tomic postao otac , cestitam majstore Dobio sina
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Iz pouzdanih izvora sam saznao da je Real pre vise od mesec dana dao ponudu za Babovica ali on nije hteo pa su morali da traze drugu opciju, a odluka je pala na Modricu...
                              Ako ove godine osvojimo titulu zacementirali smo poziciju i jos ovoliko ima da dominiramo...sve rade ne bi li nas unistili, a to ne bi bilo nista cudno da ti "svi" nisu upravo (ne)ljudi koji vode Partizan.....raspadamo se i na tribini i u klubu samo nas suvi kvalitet igraca za DLAKU odvaja od ostalih nasih klubova u ligi...i to je jedina nada da titula moze ponovo biti nasa...a ako i to sto vredi (Markovic, Ninkovic, Vukic, A. Mitrovic, Aksentijevic, Smiljanic, Medo pa i M. Scepovic....Babovic ) prodaju ili oteraju onda smo stvarno gotovi...

                              Comment


                              • Kapitenu izgleda ozbiljna povreda
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X