Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by fudbalinho View Post
    Narod i ne zna koliko moze....zasto bi oni na sipci gusili svaku pesmu protiv uprave?? zato sto su to (ne)ljudi ciji je zadatak da stite ovu lopovsku upravu....
    Zato sto su zajedno u poslu, ne vidim sta je tu cudno. Kazes mi da se oni Zabranjeni ne bi isto ponasali? Precenjujes ljudski rod.

    a zasto bi neko obracao paznju na navijace i gusio ih ako stvarno nemaju snagu da naprave promene?? zbog toga se ja sve to pitam........sve u svemu njima je najlakse da nas jebu dok cutimo ali najlakse....
    Nemaju navijaci snage za promene, sto je i normalno jer je zadatak navijaca da navijaju a ne da se pitaju ko vodi klub. Oni ce nas sve jebati svakako, na nama je samo da li cmeo da kukamo. Ne treba biti naivan.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ako stvarno mislis da narod nema snagu da bilo sta uradi onda si svestan da smo propali...koletkivno propali....kako god zjbn je to tema....
      Evo nam 5 mogucih rivala:

      - Neftçi PFK (AZE)

      - FC Anzhi Makhachkala (RUS)

      - Atromitos FC (GRE)

      - Tromsø IL (NOR)

      - FC Vaslui (ROU)

      Koga god da dobijemo od ovih 4 slabijih rivala imamo sanse ali dobicemo Anzi naravno...da nas razmontiraju i spakuju za "super" ligu...

      Comment


      • Ladno cemo Anzi izvuci ;)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Ladno cemo Anzi izvuci ;)
          I ja mislim da ce te Anzi. DOsta ste prolazili na penale u LS, dosta ste izvlacili Samroke. Ne mozete uvek imati srece.

          Comment


          • Ako izvucemo Anzi mozda i dovedu stopera.

            Comment


            • I ja mislim da ce te Anzi. DOsta ste prolazili na penale u LS, dosta ste izvlacili Samroke. Ne mozete uvek imati srece.
              Nema sreca nista s tim....igrali smo zadnji nekoliko godina par puta grupnu fazu, izborili se za neki iole veci klupski koeficijent pa smo sad povlasceni...vi niste...prosta fiolozofija...

              Comment


              • Originally posted by fudbalinho View Post
                Nema sreca nista s tim....igrali smo zadnji nekoliko godina par puta grupnu fazu, izborili se za neki iole veci klupski koeficijent pa smo sad povlasceni...vi niste...prosta fiolozofija...
                Razumem ja to. Ali ste imali srece pri izvlacenju protivnika i pri izvodjenju penala. Ne znam da li ste jednom usli bez penala, prosle god izvukli ste Samrok, kazem nemoguce da uvek dobijate najlakse protivnike.

                Comment


                • Originally posted by KERSDRS View Post
                  Razumem ja to. Ali ste imali srece pri izvlacenju protivnika i pri izvodjenju penala. Ne znam da li ste jednom usli bez penala, prosle god izvukli ste Samrok, kazem nemoguce da uvek dobijate najlakse protivnike.
                  Genk,Anderleht,Ael , ma jasta uvek najjace , koga smo to prosli na penale ? Samo Njukasl i Anderleht , ispali od Petrzalke, ne pametuj u nasoj temi nego se brini o tome koga cete vi izvuci.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Razumem ja to. Ali ste imali srece pri izvlacenju protivnika i pri izvodjenju penala. Ne znam da li ste jednom usli bez penala, prosle god izvukli ste Samrok, kazem nemoguce da uvek dobijate najlakse protivnike.
                    Imali smo srece samo kod Samroka, Ziline i Helsinkija. To je to otkad ja pratim Partizan a to je 12 godina. A taj prolaz na penale smo igrom krvavo zasluzili oba puta, bili smo bolji.

                    Osim Anzija niko nije nista specijalno ali kod nas moraju da se srede neke stvari. A ako nista, bilo bi lepo videti brata Samija u Hramu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako nam daju Nefci ili Tromso igracemo se Ako nam daju Atromitos i Vaslui bice jebada zesca , slicno kao sa Ael-om , ako izvucemo Anzi LE

                      edit : osecaj da izvlacimo tromso ;)
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Necemo se mi igrati ni sa kim,kako mi se cini.AEL je smesna ekipa.Kad su Kiprani tako dobri,zasto je Anortozis deklasiran od Dila Gori? Pa i ta Omonija... P.s. Vermezovic je kreten.

                        Comment


                        • Naravno da ce Anzhi da nam uleti.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Naravno da ce Anzhi da nam uleti.
                            Vaslui, pomeren dole zbog Dile Gori i ulece nama.

                            @Milanche, Dila Gori je dobila 3:0 sluzbenim rezultatom, neko sranje se desilo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              I ja mislim da ce te Anzi. DOsta ste prolazili na penale u LS, dosta ste izvlacili Samroke. Ne mozete uvek imati srece.
                              Ali zasto bi tebe bolelo uvo koga cemo mi da izvucemo? Aj objasni mi molim te.

                              Comment


                              • Sve im jebem,ove moramo da prodjemo pa da stoka dovede neka pojacanja.

                                Ajde bre Vermeze trgni igrace i hocu sutra bar 3-0. Potrebna nam je dobra igra.

                                Comment

                                Working...
                                X