Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi zabranjeni sta prisas ti ? Jedno je sigurno,da je moja ljubav prema Partizanu veca od svih mogucih placnika na danasnjem jugu i severu ( citaj zabranjeni ) i muka mi je vise da dolazim na utakmice i delim tribine sa takvim idiotima.

    Comment


    • Odlicno. Tako je i najbolje, vi sto volite sedite kod kuce, mi sto smo placeni i pevamo jer nam je to posao cemo na stadion <3

      Comment


      • Trebalobi da je obrnuto al sta da se radi

        Pazi stojim tu do jedne grupe na jugu i oni pocnu da pljuju ove sto nas kao vode,ej ! Kazu pa oni su nas prodali !? I sta ti da ocekujem sad neku ljubav kad ocima ne mogu da se smisele grupe na jugu !? Ja ne mogu da verujem sta slusam.

        Ovo je samo primer kakvo je stanje na jugu,nevezano za to ko koga pljuje i ko je koga prodo, u to ne ulazim nego citso odslikavam danasnju ljubav na tribini.

        Comment


        • Originally posted by Drogba View Post
          Trebalobi da je obrnuto al sta da se radi

          Pazi stojim tu do jedne grupe na jugu i oni pocnu da pljuju ove sto nas kao vode,ej ! Kazu pa oni su nas prodali !? I sta ti da ocekujem sad neku ljubav kad ocima ne mogu da se smisele grupe na jugu !? Ja ne mogu da verujem sta slusam.

          Ovo je samo primer kakvo je stanje na jugu,nevezano za to ko koga pljuje i ko je koga prodo, u to ne ulazim nego citso odslikavam danasnju ljubav na tribini.
          Ma to nema nikakve veze sa Partizanom covece boziji, ljudi u grupama cine 10% tribine, sta to tebe briga, dodji navijaj iz sve snage i to je tvoj posao. Ako hoces da promenis nesto napravi grupu ako ne gledaj svoja posla i navijaj za Partizan. Mene savrseno boli kurac ko ce da vodi i ako padne alkatraz ja cu biti tu na svom mestu i urlati. To je sigurno pravi pristup.

          Comment


          • Izivljavamo se nad ovim ultra-slabasnim klubovima kod nas...a kad dodje evropa tu nas saceka AEL pun crncuga koje nas otresu kao toplomer i ajmo cobani jopet na livade...jbs to...a opet bolje tako nego bas nikako...
            Zabranjeni, Alkatrazi....pa njih koji su stvarno iz tih grupa ima cenim negde oko 50-tak najvise....a ostali su ili obmanuti ili im je svejedno sve to samo hoce da dodju i navijaju za klub kojeg vole...trpi klub zbog toga mnogo ali jbg...znao je to onaj koji ih je zavadio, izmislio i potplatio...

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • To je bre komentator, a ne onaj Aca retardirani

                Comment


                • Comment


                  • Moram samo da prokomentarisem onaj skandal od sinoc i izvodjenje penala od strane Stojkovica, kao veliku sramotu za klub, za fudbal, za sport uopste...
                    I trebaju svaki put i dalje da nas gaze cim izadjemo iz ovog naseg sela, jer svakako to zasluzujemo...
                    Vermezovic je poceo da gubi konce vec na pocetku, kao da je pocetnik, i ako ovako nastavi u narednih mesec dana brzo ce mu doci kraj...

                    Comment


                    • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                      Moram samo da prokomentarisem onaj skandal od sinoc i izvodjenje penala od strane Stojkovica, kao veliku sramotu za klub, za fudbal, za sport uopste...
                      I trebaju svaki put i dalje da nas gaze cim izadjemo iz ovog naseg sela, jer svakako to zasluzujemo...
                      Vermezovic je poceo da gubi konce vec na pocetku, kao da je pocetnik, i ako ovako nastavi u narednih mesec dana brzo ce mu doci kraj...
                      A zasto je skandal sto je Stojke sutirao?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne valja sto smo dobili 7-0, kad smo krs za evropu ne bi trebalo da dobijamo ni po nasim livadama. To je problem.

                        Comment


                        • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                          Moram samo da prokomentarisem onaj skandal od sinoc i izvodjenje penala od strane Stojkovica, kao veliku sramotu za klub, za fudbal, za sport uopste...
                          I trebaju svaki put i dalje da nas gaze cim izadjemo iz ovog naseg sela, jer svakako to zasluzujemo...
                          Vermezovic je poceo da gubi konce vec na pocetku, kao da je pocetnik, i ako ovako nastavi u narednih mesec dana brzo ce mu doci kraj...
                          Ne bih se sa ovime slozio , mozda bi bilo bolje da nije sutao iz nekih drugih razloga ali navijaci su trazili , Stojke pogodio , ne vidim sto je tu problem , pa Butt sto je nekad branio u Leverkusenu u onoj generaciji kad su igrali finale LS je stalno sutao penale
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • "U pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi"

                            Ista situacija je bila par puta kod Stanojevica, cini mi se i kod Granta, i svaki put je Stojkovic pogledao ka njima ovi ga nisu pustili... Koji klub u Evropi-mali, veliki, seoski, amaterski radi ovako nesto? Koliko puta su Barsa, Real vodili po 5, 6 nula i da li je nekome na pamet palo da Kasiljas, Valdez izvedu penal, a dominirali su u svim takmicenjima? Nasli smo se mi, posle sramotnog ispadanja od Samroka prosle godine, sa jednom sansom u dve utakmice protiv velikog AEL-a, da nekoga ponizavamo, zato smo mi tu gde jesmo, i sa ovakvim ponasanjem ostacemo tu jos dugo...
                            Nije problem 7-0, nego respektovati protivnika, igrati maksimalno. Da li ce Stojkovic izvesti sledeci penal na 0-0? Da li ce ako navijaci to traze mozda Zabija braniti, a Stojkovic igrati spica?
                            Last edited by K.Garnett 5; 12-08-12, 18:38.

                            Comment


                            • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                              "U pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi"

                              Ista situacija je bila par puta kod Stanojevica, cini mi se i kod Granta, i svaki put je Stojkovic pogledao ka njima ovi ga nisu pustili... Koji klub u Evropi-mali, veliki, seoski, amaterski radi ovako nesto? Koliko puta su Barsa, Real vodili po 5, 6 nula i da li je nekome na pamet palo da Kasiljas, Valdez izvedu penal, a dominirali su u svim takmicenjima? Nasli smo se mi, posle sramotnog ispadanja od Samroka prosle godine, sa jednom sansom u dve utakmice protiv velikog AEL-a, da nekoga ponizavamo, zato smo mi tu gde jesmo, i sa ovakvim ponasanjem ostacemo tu jos dugo...
                              Sta sve necete naci samo da biste pljuvali.

                              Meni je vece ponizenje protivnika kad vodimo 3:0 recimo a ovi nece da igraju, pokusavaju nekim "lucidnim" pasovima da probiju odbranu, sprdaju se veci deo meca i da ne nabrajam. Vidjeno kod Mr. Samroka milion puta samo sto on sa svojim fudbalom je eventualno mogao da stigne do 5 kad imamo superioran dan i kad cak i Babovic igra dobro. Momci su 90 minuta igrali maksimalno, licno bih bio zadovoljan i minimalcem ali ovim pristupom svaki mec. Ispostovali su protivnika na taj nacin sto su igrali ozbiljno i nisu ih potcenjivali sekunda. Na treninzima kad su se vezbali penali, Stojke se pokazao kao jedan od boljih. Pitao je Vermeza, Vermez je dozvolio i ne vidim nikakav problem. Ako covek zna da sutira, neka sutira i vaznije penale. Golmani su takodje deo tima i jos jedan igrac, ako neko nije znao. AEL jeste Vermezova krivica ali momci su odlicno reagovali nakon toga. Ne mislim na igru, koja nije bog zna sta ali je ulazilo juce i sasvim dobro izgledalo. Mislim na pristup. Dali su sve od sebe, kao i u revansu sa AEL-om gde je on lose postavio stvari. Taj covek je nadigrao Lacio u sred Rima i imao jos odlicnih rezultata tako da ima pravo na los dan ili kraci period + sto to protiv AEL-a kad je igra i postavka u pitanju nije nista gore od Ocelula onomad samo nije bilo takvih gresaka odbrane(Aksenta) i ovi su fizicki mnogo jaki ali opet nemaju igraca koji zna ljudski loptu u prostor da gurne i zato ne verujem sta smo dozvolili, no treba to zaboraviti i nastaviti dalje jer ce biti i pobeda i poraza. Ako necete da zaboravite AEL, nemojte mu zaboraviti onda ni Lacio, Dnjepar, prolece u Evropi, titulu bez poraza... Tikvu je Zec prodao i to svi znaju, otresao ih tamo lagano i onda su ga prodali ovde, nije nista kriv. Vermez iako je do sada razocarao postavkom i izjavama, kao neko ko ima nekih rezultata od ranije ima dovoljno kredita da se istrpi barem jednu polusezonu. A vi samo pljujte i gde ne treba, posle kada dodje nesto bolje onda ce da se slavi i velica, kao i uvek. Jad i beda.
                              sigpic

                              Comment


                              • Tromzo dobio 4:0 lidera sampionata ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X