Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije im u interesu da nas stignu po broju titula! Jasno je da je bilo namesteno!






    Samo sto je takva prica isla i prosle godine nakon poraza od Slobode.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Brat Lajzik vise voli kad izgubimo nego 'leba da pojede.

      Comment


      • Originally posted by fudbalinho View Post
        Iskreno za Evropu me bas zabole vise samo mi je bitno da opet osvojimo titulu ako uopste uspemo....mozda mislite da sam paranoican i pristrasan ali ovo ako nije bilo namesteno onda smo stvarno zreli za cirkus...onaj Miljkovic je sigurno neka krtica...nemoguce je da covek pravi stalno onakve greske, a da to ne radi namerno....znaci prosto je nemoguce....nasi treneri su svi pickice osim STANOJA....jedini je imao muda da se pobuni i digne glas...nama treba trener koji ce da uvede stravicnu discplinu i da ih tretira kao volove pa ako se nekom od igraca to ne svidja odma teraj govno napolje !!! Nego....stvar je u tome sto ova uprava nece da dovede nekog takvog jer radi protiv Partizana...tako da dok ne odu bice jos dana kao sto je ovaj.....

        @Layzick
        Upravo to...kratko, jednostavno i tacno.....
        Stanoje je imao muda da progovori kada je iza njega stao gospodin sa tompusom. Do tada je cutao i ni nagovestio nije jednu rec protiv njih vec pricao o sistemu, evropskom Partizanu i raznim stvarima. Nema muda, ne moze covek koji se zatvori kad da gol Samroku ili Vojvodini u gostima imati muda. Ne znam uopste da li u Srbiji postoji trener koji ima muda. Mislio sam da Nikolic vredi kad je odjebao Stojica onomad ali se brze-bolje vratio.

        A braca od preko neka biraju da li ce da se ciste sa teme ili da ja cistim.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Brat Lajzik vise voli kad izgubimo nego 'leba da pojede.
          To sto ti ne prihvatas realnost nije moja stvar.Na ocigledne stvari zatvaras oci,klasicno zatrpavanje Partizana sto finansijski sto na terenu.Ne mogu da se radujem nicemu u FK Partizan kad uprava direktno radi protiv Partizana dok 'navijaci' to sve aminuju sa pesmom 'I kada ne budes prvi ti',nekad se to pevalo za borbenost a sada to ide po navici.Hoce da nas sjebu da imamo dug kao na ovi preko brda a ja treba da se radujem sto smo dobili BSK posle evropske lekcije.Neverovatno je da tim koji je bio u LS od tada uzima vec 4 kredit kako bi platio osnovne stvari u klubu a ne za pojacanja.

          Comment


          • Ma ko se raduje covece da li si lud, kao da ja ne vidim neke stvari samo necu da mracim i nije mi drago, ti se ponasas kao da volis sto se ovakve stvari desavaju.

            Comment


            • Ponasam se srazmerno situaciji,u govnima smo do guse,nesto mi se ne peva o cvecu.

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Ponasam se srazmerno situaciji,u govnima smo do guse,nesto mi se ne peva o cvecu.
                Slazem se ali zadrzis nesto za sebe, sto moras svoju kucu stalno da napadas, bez pauze konstantno, cekaj malo majku mu, kao da ja volim sto je ovako, pa ja sam ubedjen da bih ja bolje vodio klub a ne neko ko to zna ali opet cutim, nije moje da mracim, da promenis nista ne mozes, ne mogu mnogo jaci i od mene i od tebe zato cutis, mucis muku sam sa sobom i volis.

                Comment


                • Za razliku od onih sa Juga i Jug je tamo gde su Grobari ja ne mogu da cutim na pisanje po klubu i kad nesto smrdi nije greh reci da smo u kanalizacionom otvoru.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Za razliku od onih sa Juga i Jug je tamo gde su Grobari ja ne mogu da cutim na pisanje po klubu i kad nesto smrdi nije greh reci da smo u kanalizacionom otvoru.
                    Reci jednom, par puta ok ali ponavljati neumorno iz godine u godinu malo postaje zamorno a i ukazuje na to da si zaboravio za koga navijas vec da ti je vise stalo do nekog isterivanja pravde ili cega god. Batali prijatelju, ko god da dodje radice slicno, zbog sistema u drzavi zbog hiljadu nacina na koji mozes da zloupotrebis sistem da bi zaradio. Ti guras kamen uzbrdo a ne vidis od kamena da je vrh brda jos jedno 10km daleko. Batali.

                    Comment


                    • Prvo ne pricam godinama,drugo odlaskom Stanojevica i Krstajica otisli su poslednji bitni ljudi iz Partizana koji su se borili za klub i trece najbitnije,to sto je moj cilj daleko i izgleda nedostizno ne znaci da treba da odustanem od njega,uvek cu biti protiv krimosa i lopova u voljenom klubu,ne zelim da guram glavu u pesak i da aminujem njihove poteze,takvih imamo dovoljno.

                      Comment


                      • Za mene neko ko je Bjekovicev covek ne moze da bude toliko vazan nikada. Ja nisam zaboravio 2 za 2.

                        Comment


                        • Problem je sto ti mislis da je on Bjekovicev covek,da jeste jos uvek bi bio na klupi a ne u Kini.

                          Comment


                          • Ma sta sad...od kukanja i dizanja ruku od svega nema neke vajde...i pored toga sto nismo ni za Palilulac mene nikad ne moze da napusti nada da cemo se izdici iznad ove katastrofalne situacije....znam da su sanse nikakve ali se nadam prolasku u Ligu evrope, novoj titulu, kupu....nisu zasluzili nasi manekeni i pecipevci da ostvare te uspehe ali ne treba zbog njih ime PARTIZAN da trpi !!! .....tinja nada i sada kao nekada
                            Nova pesma

                            Comment


                            • Kako niste svesni , otici ce Djuric ali ce prvo nabiti dug Partizanu pa kad dodje neko novi bice u grcanju od dugova i zavrsicemo kao zvezda u kosarci puni dugova. Kamo srece da nisam u pravu ali kako stvari stoje prodace i titulu , djuricu i ekipi je dobro i vole Partizan dok njima pare idu u dzep , cim malo stanu bice fala-dovidjenja ;)
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Prvo su Zvezdu bacili namerno u dugove a sad to isto rade sa Partizanom ;) a zasto??? zato sto su lokacije na kojima se nalaze stadionu vecitih fenomenalne i to lopovcina Miskovic sa ostalim krvopijama hoce da iskoristi....zato upadamo u dugove, stadioni ce da nam odu po hipoteku...drzava ce da nam napravi nove na drugoj lokaciji i to je to ;) taj plan imaju.....najbanalnije objasnjeno....

                                Comment

                                Working...
                                X