Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.zurnal.rs/2012/06/23/zabr...ari/index.html

    Comment


    • Sastanak br. 2 posle neuspelog prvog kada su trazili izvesnu sumu novca da se sklone do kraja prvenstva. ZABRANJENI PARTIZANU ODANI!

      Comment


      • danas se za pola kila bureka, moze napisati sta pozelis
        http://www.zurnal.rs/2012/06/23/stef...turske-milione
        missim ono, ne zna dal je smesnija prica kako neko babunu nudi milion godisnje, ili to sto se babun oko iste razmislja

        Comment


        • Baboon je na nasu zalost finansijski obezbedjen za ceo zivot. Da nije,sve bi bilo mnogo lakse

          Comment


          • Kad se ono objavljuju moguci protivnici , to tek ujutro ili danas ?
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Sutra u 12 je zreb.

              Comment


              • uvek pred zreb se izbaci 5-6 mogucih timova , tj kada bude zrebanje Partizan nece biti u konkurenciji da igra protiv svih 17 ne nosioca nego ce se izbaciti 5 ili 6 nisam siguran protiv kojih moze igrati zato pitam, to se izbaci ili par sati pred zreb ili dan ranije nisam siguran
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Bude tek pred sam zreb, tesko da ces danas naci bilo sta o tome.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Igramo protiv pobednika

                    Valletta FC (MAL) – FC Lusitans (AND)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Jedno 15:0 ukupno u najavi.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • U svakom slucaju dobro , sve i da puknemo u 3. kolo igramo PO za LE ali cisto sumnjam , ja sam se pribojavao dosta ovih iz Norveske ali dobro je
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Totalne dezinformacije su letele u toku zreba sto se tice Partizana,na kraju odlican zreb mada bi ja vise voleo da nas je sreca pogledala u trecem kolu a ne sad.

                          Comment


                          • Jedno vreme je pisalo da igrate sa Buducnoscu Podgorica, nije bilo zvanicnog prenosa nigde. UEFA je neverovatno neozbiljna za organizaciju koja vrti mnogo para.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              U svakom slucaju dobro , sve i da puknemo u 3. kolo igramo PO za LE ali cisto sumnjam , ja sam se pribojavao dosta ovih iz Norveske ali dobro je
                              Juce gledao njihovu ligu, ono je žalosno... Baš slab kvalitet fudbala...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Znači i Partizan imao sreće u žrijebu. Drago mi je jer su to ekipe na kojima će Partizan moći nabiti gol razliku i dići samopouzdanje ekipi.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X