Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Kad je Stanoje doveden, Vignjevic je bio u Rudaru i uzeo titulu tamo iako je malo ko ocekivao. Uostalom, pitaj Vladana, MGS-a i ostale odavde koji su iz CG sta ce ti reci o Vignjevicu kao treneru. Kad je Nikolic u pitanju, iz Rada je izvukao maksimum + odjebao Stojica kao niko do sad i pokazao muda koja Stanojevic nema. Uz to su im ekipe igrale odlican fudbal, lep za oko.
    Malo si pomesao godine, on je 2010 godine postao novi trener Rudara, a prethodnu sezonu je bio trener Grblja.;)
    Crnogorska liga nije dovoljno merilo, ali opet svaka mu cast sto je sa autsajderima osvojio titulu.
    Ali ja nigde nisam rekao kakav je Stanoje covek, gledam ga kao kukavicu koja se plasila da preuzme odgovornost.A kao trener je na najbolji moguci nacin izdrzao pritisak javnosti i zacepio im usta time sto je ostvario 14 od 15 pobeda u prvenstvu, od toga dve pobede na gostovanjima Vojvodini i Zvezdi.Mogu ti garantovati da ni jedan ni drugi trener ne bi izdrzali takav pritisak da su na klupi Partizana.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Malo si pomesao godine, on je 2010 godine postao novi trener Rudara, a prethodnu sezonu je bio trener Grblja.;)
      Crnogorska liga nije dovoljno merilo, ali opet svaka mu cast sto je sa autsajderima osvojio titulu.
      Ali ja nigde nisam rekao kakav je Stanoje covek, gledam ga kao kukavicu koja se plasila da preuzme odgovornost.A kao trener je na najbolji moguci nacin izdrzao pritisak javnosti i zacepio im usta time sto je ostvario 14 od 15 pobeda u prvenstvu, od toga dve pobede na gostovanjima Vojvodini i Zvezdi.Mogu ti garantovati da ni jedan ni drugi trener ne bi izdrzali takav pritisak da su na klupi Partizana.
      2009-10 je Rudar uzeo titulu sa Vignjevicem koji je dosao u januaru, nista ja nisam pomesao.

      To sto je on imao 14 pobeda u ligi gde smo toliko nadmocni je nista. Covek se bre zatvarao kad je dao gol jebenom Samroku i tamo jos cuvao 1:1, protiv amatera ej, sta tu ima da se prica. A gde je sve ostalo.
      sigpic

      Comment


      • Vignjevic je fantastican trener,sa Rudarom je lagano pokupio duplu krunu,silovao Buducnost redovno(koja je imala ubjedljivo najjacu ekipu),i Rudar je 2 sezone pod njim igrao sjajan fudbal...
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Tada je napustio klub, my bad.
          Po toj logici, Vignjevic kada bi dosao imao bi 100% ucinak u jesenjoj polusezoni.Vignjevic i Nikolic nisu navikli da rade pod pritiskom, nije bilo armije navijaca koji od njih ocekuju samo pobedu, a Stanojevic se sa tim stalno suocavao i za tako kratko vreme je sa Partizanom osvojio puno trofeja.Bilo je par olaksavajucih faktora za njega(proslogodisnji Kup, sto je Zvezda za trenera postavila Dostanica sezonu pre toga), ali cisto sumnjam da bi Vignjevic uspeo da ponovi slicne uspehe.To sto je uradio Stanojevic ce za vecinu trenera biti neponovljivo.Poobarao je par rekorda, i retko ko ce umeti to da premasi u skorije vreme.Briga upravu da li ekipa igra lepo ili ne, dok su titule tu po njima nema potrebe za trenerom, barem dok ne dodje do evropskih ''katastrofa''.
          A i gde je on posle tog Rudara, Nikolic je za razliku od njega ostavio veci trag u Radu i posle toga radi u mladjim selekcijama reprezentacije, sto znaci da bi mogao da u buducnosti postane bolji trener od Stanojevica.
          Last edited by Ricma; 02-03-12, 19:25.

          Comment


          • Nasa liga nije nikakav reper a ne crnogorska blato liga...

            Daleko je teze raditi u klubu gde se ocekuju stalno bolji rezultati, i gde nemas pritisak rezultata...
            Bilo je dosta primera ali eto spominjani Mihajlovic je jedan od svezijih...

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Tada je napustio klub, my bad.
              Po toj logici, Vignjevic kada bi dosao imao bi 100% ucinak u jesenjoj polusezoni.Vignjevic i Nikolic nisu navikli da rade pod pritiskom, nije bilo armije navijaca koji od njih ocekuju samo pobedu, a Stanojevic se sa tim stalno suocavao i za tako kratko vreme je sa Partizanom osvojio puno trofeja.Bilo je par olaksavajucih faktora za njega(proslogodisnji Kup, sto je Zvezda za trenera postavila Dostanica sezonu pre toga), ali cisto sumnjam da bi Vignjevic uspeo da ponovi slicne uspehe.To sto je uradio Stanojevic ce za vecinu trenera biti neponovljivo.Poobarao je par rekorda, i retko ko ce umeti to da premasi u skorije vreme.Briga upravu da li ekipa igra lepo ili ne, dok su titule tu po njima nema potrebe za trenerom, barem dok ne dodje do evropskih ''katastrofa''.
              A i gde je on posle tog Rudara, Nikolic je za razliku od njega ostavio veci trag u Radu i posle toga radi u mladjim selekcijama reprezentacije, sto znaci da bi mogao da u buducnosti postane bolji trener od Stanojevica.
              Nije poenta u ucinku, bude koji kiks, poenta je da 14/15 u nasoj ligi nije nista specijalno i ostvarivo je za prakticno bilo koga. Nikolic je sigurno najjaci mladi trener u Srbiji, Vignjevic je ispod ali meni broj 2 po onome sto sam video. Nabrajali smo sve, ponavljam jos jednom, iscitajte temu i kad god mislite da ste nasli sve Stanojeviceve greske naci ce se jos koja.
              sigpic

              Comment


              • Tako je ostvarivo da ce proci godine(mozda i dvadeset i vise) da neko drugi taj ucinak ostvari, bilo sa Partizanom ili Zvezdom.
                Iscitavao sam sve to, zajedno sa vama sam navodio te greske i bili smo slozni, samo hocu da kazem da ni sa ovom dvojicom ne bi bilo bajno kao sto ti mislis, stavise mislim da bi bilo samo gore(mozda i do te mere da bi bili ravnopravni sa Zvezdom).Vignjevic tesko da ce se proslaviti u Srbiji, za Nikolica jos ima nade.Nista nije uradio sa Radom i morace preko granice da trazi posao ili da se vrati u Crnu Goru.Videcemo kako ce Nikolic da radi sa mladim kategorijama.

                Comment


                • Grant kaze da mu je igra vaznije,znaci tolko me zanima kako cemo da igramo joj.

                  Comment


                  • Po onome sto sam citao po stampi i na partizan.net igracemo u formaciji 4-1-3-2 znaci sa Medom kao zadnjim veznim a ispred njega polulevo Babovic u sredini Vukic, a poludesno Tomic, a u spicu Diarra i Markovic....kazu da ovakva ekipa na pripremama nije odigrala ni sekund !!? da cak nismo ni igrali u ovoj formaciji.....tako da jedva cekam da vidim kako cemo igrati i da li je Grant svarno odlican strucnjak ili teska sarena laza...videcemo njegov rukopis danas....

                    PS Jel ima neko link za utakmicu ???? Ako neko ima neka postavi ja nikako da nadjem....

                    Comment


                    • Igrali smo u toj formaciji na pripremama, a formacija 4-2-3-1 je uvezbavana na poslednjim pripremnim mecevima.

                      Nadam se pobedi sa bilo kojom razlikom. Vazn o je samo dobro poceti.

                      Comment


                      • @fudbalinho pokusaj na ovim linkovima neki 15 minuta prije meca

                        Ovo je link live stream arena 1

                        http://www.profreetv.com/index.php?c...watch&tvid=256

                        Ovdje sad za sad samo stoji od bet365
                        http://www.sportp2p.com/9655/novi-pa...-belgrade.html

                        Mozda i ovdje postave

                        http://www.firstrowsports.eu/

                        Za navijace Partizana iz BiH koji nemaju arenu nek pokusaju ovdje

                        Comment


                        • Hvala na linkovima ;) oni smrdljivci iz sbb-a izbacili arenu 1 iz svoje ponude....retardi....
                          Inace....bice danas vatreno...lepo je posle derbija malo i na druga gostovanja osetiti naboj..to svakako koristi igracima....bolje nego da igraju pred praznim ili polupraznim tribinama....da sam igrac Partizana danas bih bio 300% motivisan...tenzija i pun stadion, - sta moze jedan igrac koji stvarno voli da igra fudbal vise da pozeli ?? Ima sve uslove da uziva u fudbalu...voleo bih da nam je svako gostovanje ovakvo...bez muke nema nauke....

                          Comment


                          • Comment


                            • http://sportuzivo.weebly.com/ch2.html

                              Comment


                              • Glupo primljen gol
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X